<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:15 Montéløp
Montéløp
Varmblods 2040 m. Tillegg 20 m ved vunnet 100.000 kr., 40 m ved 250.000 kr.
4-12-årige.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : 8-7 Trippel : 8-7-9 Plass : 8-7-9

1 2011: -10 -0 -1 -0 -4 -11 262 2010: -14 -0 -0 -3 -6 -30 321
Connie Sign* (S) 2040 1 Plass 63 717
8 år M.BRUN HP v.Smok'n Lantern* (US) E. Holm Umeå 7 24/11 - 09 / 4 2140 20,6 610
e. Bonnie Hammering (S) v. Giant Chill* (US) M. Melander Skellefteå 8 14/11 - 01 / 3 1640 17,4 348
Sverige E. Holm Skellefteå 2 31/10 - 07 / 4 2140 20,2 627
E. Holm Anna-Carin Sandberg J. Eriksson Boden 6 23/10 - 10 / 8 2180 18,6 1138
Blå, vitt axelp o lodrätt fält; svart U. Westerberg FINLAND 0 01/10 - 02 / 3 2100 19,8 422
2 2012: -13 -0 -0 -1 -5 -11 350 2011: -8 -0 -0 -1 -4 -13 500
Der Weisse Hai (DE) 2 Plass 60 408
8 år BR.SKIMMEL V v.Dustin Columbus (DE) E. Sjåvoll Harstad Travpark 0 13/11 - 05 / 9 2040 20,7a 376
e. Tina Bo (DE) v. Frankie Lobell (US) L. Vebostad Harstad Travpark 8 06/11 - 05 / 7 2060 21,3 105
Stall Sjåvoll O. Østre Harstad Travpark 5 23/10 - 04 / 15 2080 22,1 112
J. Dagsvold Gro Sølvi Sjåvoll (A) J. Dagsvold Harstad Travpark 6 09/10 - 01 / 2 2040 21,9 g 121
Gull m/svart sidestykke+underarm,rekl. K. Roe Harstad Travpark 0 18/9 - 01 / 7 1600 18,1a 418
3 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -15 -1 -1 -0 -8 -25 800
Dancing Flame 2060 1 Plass 199 000
9 år MØRKBR V v.J.R. Broline* (US) E. Bjørnstad Harstad Travpark 2 15/10 - 06 / 4 2060 21,2 PK
e. Incredible Touch v. Incredible Nevele (US) E. Bjørnstad Harstad Travpark 4 09/10 - 01 / 8 2060 20,6 748
Lisbeth Nilsen /Elvegard K. Roe Harstad Travpark 7 18/9 - 05 / 1 2040 18,6a 389
E. Bjørnstad Gunnar Nilsen E. Bjørnstad Tromsø Travbane - 21/8 - 02 / 8 2040 g5 314
blå m/blå stjerner på hvitt sk.felt J. Lothe Olsborgmoen Travbane 1 06/8 - 01 / 1 2100 21,9 PK
4 2013: -11 -0 -1 -2 -3 -24 000 2012: -18 -1 -1 -1 -7 -32 500
K.L.M. Super Nova 2 Plass 187 900
9 år BRUN HP v.Super News (US) J. Dagsvold Harstad Travpark 7 13/11 - 03 / 1 1600 18,0a 380
e. Pine River (US) v. Sierra Kosmos* (US) L. Sandvik Harstad Travpark 0 06/11 - 04 / 12 2080 21,2 271
Carina Strand /Borkenes L. Sandvik Harstad Travpark 7 09/10 - 06 / 4 1600 18,9a 440
M. Eggum Carina Strand J. Dagsvold Harstad Travpark 8 02/10 - 06 / 10 1620 19,0 245
lys blå m/hvit kile, grønt hestehode T. Opdahl Harstad Travpark 8 28/8 - 04 / 4 2060 20,2 484
5 2015: -11 -0 -0 -0 -4 -11 000 2014: -14 -0 -2 -0 -3 -22 000
Stomma 3 Plass 334 000
10 år BRUN V v.Potato Chip (US) M. Carlsen Harstad Travpark 2 27/11 - 06 / 2 2040 20,0 281
e. Elsie Drew (S) v. Mr. Drew (US) M. Carlsen Harstad Travpark 0 06/11 - 07 / 5 2040 br 124
Lena Mari Berg-John Kjell Berg M. Carlsen Harstad Travpark 6 23/10 - 05 / 9 2060 21,4 47
A. Dahle Bente Hennie Berg D. Dalen Harstad Travpark 1 09/10 - 07 / 11 2040 17,8a 181
svart m/gul kile/ermstripe J. Bjerring Harstad Travpark 4 02/10 - 08 / 8 2040 17,5a 291
6 2014: -14 -3 -3 -2 -2 -66 000 2013: -16 -3 -1 -5 -5 -88 680
Hunter 2080 1 Plass 595 880
9 år SVART V v.Viking's Way* (FR) L. Sandvik Harstad Travpark 3 27/11 - 06 / 15 2060 19,3 307
e. Aqualine v. J.R. Broline* (US) L. Sandvik Harstad Travpark 5 06/11 - 07 / 10 2060 18,9 548
Louise Vebostad Trudvang /Borkenes L. Sandvik Harstad Travpark 4 23/10 - 06 / 14 2080 19,2 276
M. Trudvang Louise V. Trudvang (P) L. Sandvik Harstad Travpark 4 15/10 - 06 / 7 2080 20,7 PK
grønn m/gul m, rød søm L. Vebostad Harstad Travpark 7 02/10 - 04 / 1 2040 18,1 g 168
7 2014: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2013: -9 -1 -1 -2 -3 -40 000
Most Expensive (S) 2 Plass 410 319
9 år BRUN V v.Varenne* (IT) J. Bjerring Harstad Travpark 0 27/11 - 08 / 6 1600 17,2a 167
e. Chips Lure (US) v. Pine Chip* (US) J. Bjerring Harstad Travpark 9 13/11 - 07 / 2 2040 18,5 g 73
Tone Johansen-Bjørn Otto Samuelsen N. Blom Boden 7 07/11 - 10 / 1 1660 16,9 133
S. Bendiksen Trine E. Hansen G. Berg Leangen Travbane 2 15/10 - 01 / 6 2140 17,3a 111
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla S. Bendiksen Harstad Travpark 1 09/10 - 01 / 11 2080 17,0 89
8 2011: -33 -19 -4 -3 -2 -194 447 2010: -19 -1 -1 -5 -7 -63 500
Xanthis Seastar* (S) 3 Plass 515 665
8 år MØRKBR V v.Running Sea* (US) N. Korpikoski Kuopio 1 19/11 - 02 / 2 2100 17,0a 14
e. Betty Starlight* (S) v. Speedy Somolli (US) N. Korpikoski Oulu 1 13/11 - 02 / 2 2100 17,1a 13
Sverige P. Joki Oulu 3 07/11 - 07 / 1 2100 16,8a 80
N. Korpikoski Aarne Lintulahti (A) P. Joki Rovaniemi 1 05/11 - 08 / 1 2600 20,0 18
Blå/hvit/orange J. Kaija Mikkeli 1 23/10 - 03 / 1 2120 16,2 13
9 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Big Ben U.S.* (US) 4 Plass 301 128
10 år MELL.BR. H v.Conway Hall* (US) J. Kaija Ylivieska 3 20/11 - 03 / 1 2140 18,2 50
e. Classical Beth (US) v. Rule The Wind* (US) S. Eerola Kuopio 5 19/11 - 02 / 1 2100 17,8a 190
U.S.A. S. Eerola Oulu 3 13/11 - 02 / 1 2100 17,7a 83
T. Lagesen Juha Luusuaniemi (A) S. Eerola Tampere 3 18/10 - 01 / 1 2100 16,5a 187
Grønn m/hvit h.sko og TL H. Puolakka Harstad Travpark 2 09/10 - 01 / 12 2080 17,0 23
10 2013: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -6 -0 -0 -0 -3 -7 000
Hardy Zet (S) 5 Plass 267 284
12 år BRUN V v.Tibbe Lavec* (S) A. Nordstrand Harstad Travpark 7 27/11 - 06 / 11 2060 19,6 463
e. Tough Times* (S) v. Sugarcane Hanover* (US) A. Nordstrand Bodø Travbane 3 30/7 - 08 / 4 2120 19,0 145
Jann Nordstrand /Bøstad A. Nordstrand Bodø Travbane 0 10/7 - 05 / 3 2100 18,0 730
A. Nordstrand Jann Nordstrand (A) A. Nordstrand Harstad Travpark 7 22/5 - 01 / 11 2060 20,4 g 179
Svart m/AKN i rød oval,røde bånd J. Nordstrand Harstad Travpark 9 08/5 - 04 / 8 2500 19,3 157
11 2011: -7 -0 -1 -0 -1 -2 815 2010: -16 -2 -1 -2 -3 -61 129
Prince of the Sea* (S) 6 Plass 432 031
11 år BRUN V v.King Of The Sea* (US) S. Jacobsen Biri Travbane 0 30/9 - 02 / 8 2600 17,8a 112
e. Alva Express (S) v. Hoot Speed (US) S. Jacobsen Årjäng 0 17/9 - 06 / 15 2160 15,6 1294
Sverige S. Jacobsen Åby 6 25/8 - 02 / 10 2160 16,5 906
H. Puolakka Antero Lindgren (S) S. Jacobsen Åby 2 01/8 - 08 / 13 2200 17,1 PK
svart/hvit/rød. E. Bergløf Färjestad 0 25/7 - 10 / 15 2180 17,7 304