<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:05 V5-1


Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 4 Duo : 4-6 Trippel : 4-6-8 Plass : 4-6-8

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Heidi Frøya 2140 1 Plass 97 500
12 år MØRKBR HP v.Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 7 23/11 - 08 / 5 2140 33,5 303
e. Bøens Frøya v. Alm Rigel K. Malmin Drammen Travbane 3 15/11 - 03 / 9 2100 32,9a 227
Pål Gøran Roland-Berit Dahl G. Gundersen Drammen Travbane 3 01/11 - 02 / 3 2100 31,6a 120
O. Mikkelborg Peter Solhaug G. Gundersen Drammen Travbane 4 17/10 - 02 / 10 2120 32,1 g 149
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame G. Gundersen Drammen Travbane 0 10/10 - 02 / 8 2120 33,8 g 78
2 2013: -14 -3 -4 -1 -4 -112 000 2012: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Bastian Mollyn 2 Plass 194 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld S. Hjørnerød Klosterskogen Travbane 6 26/9 - 07 / 1 2100 31,6a 39
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten O. Sagholen Bjerke Travbane 6 24/8 - 04 / 8 2140 30,4 g 43
Trygve Meum-Sverre Meum G. Gundersen Kala Landbane 1 16/8 - 03 / 4 1900 29,6a 17
O. Sagholen Trygve Meum O. Sagholen Jarlsberg Travbane 4 15/7 - 04 / 12 2120 29,8 553
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 2 28/6 - 03 / 5 2140 30,5a 137
3 2012: -4 -4 -0 -0 -0 -69 407 2011: -8 -1 -4 -2 -1 -63 881
Atlas M.O.* (S) 3 Plass 135 021
8 år BRUN V v.Moe Odin M. Andersson Årjäng 2 18/10 - 01 / 9 2160 30,2 60
e. Arigylda (S) v. Gyldenfly M. Andersson Färjestad 3 23/9 - 05 / 14 2180 30,2 35
Sverige M. Andersson Årjäng 2 23/8 - 05 / 5 1640 28,2 47
V. Hop Nils-Olof Axelsson (S) M. Andersson Årjäng 1 15/7 - 01 / 8 2180 33,9 35
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Andersson Årjäng 2 25/6 - 01 / 1 2140 33,4 15
4 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -5 -3 -1 -0 -1 -213 000
Torianna 4 Plass 388 000
7 år SVART HP v.Bokli Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 1 30/11 - 04 / 1 2140 29,9 37
e. Briskeby Jenta v. Rappfot G. Gundersen Biri Travbane 0 03/9 - 05 / 4 2100 31,4 62
Jan Briskeby-Anne Britt Bråten G. Gundersen Drammen Travbane 1 12/8 - 03 / 5 2100 31,2 16
G. Gundersen Jan Briskeby G. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 18/7 - 02 / 2 2100 32,3 15
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 1 28/6 - 01 / 5 2140 31,8 49
5 2016: -11 -0 -0 -1 -3 -16 000 2015: -14 -0 -0 -1 -2 -14 500
Fjeld Blesen 5 Plass 254 000
11 år MØRKBR V v.Spang Best P. Bendiksen Momarken Travbane 4 29/11 - 02 / 6 1640 31,5ag 292
e. Mirakel v. Alm Rigel P. Bendiksen Momarken Travbane 6 19/11 - 01 / 5 2140 31,0a 456
Silje Bendiksen /Maura P. Bendiksen Momarken Travbane 0 18/10 - 04 / 7 2140 33,5ag 250
P. Bendiksen P. Bendiksen Bjerke Travbane - 24/8 - 04 / 5 2140 dg 130
svart,oransje skråb.og sk.stk. m/sv.st P. Bendiksen Momarken Travbane 09/8 - 02 / 11 1640
6 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -23 -3 -1 -1 -7 -77 803
Lustra Eldar 6 Plass 334 004
8 år MØRKBR V v.Lome Elden C. Antonsen Momarken Travbane 2 29/11 - 02 / 2 1640 30,2a 67
e. Lannem Stjerna v. Braute C. Antonsen Momarken Travbane 5 19/11 - 01 / 7 2140 30,7a 151
Odd-Arne Sagholen /Mysen C. Antonsen Drammen Travbane 6 15/11 - 03 / 2 2100 33,6ag 16
C. Antonsen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 05/11 - 08 / 4 2100 31,0 g 48
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 3 18/10 - 04 / 3 2140 30,5a 22
7 2016: -1 -0 -1 -0 -0 -6 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Olle Rusken 7 Plass 115 500
9 år GRÅBRUN V v.Lome Elden H. Holm Biri Travbane 3 28/10 - 02 / 6 2120 31,4 g 89
e. Olleanna v. Alm Svarten L. Kolle Drammen Travbane 6 19/9 - 07 / 7 1700 31,2ag 77
Thorhild Helen Holmen /Skogbygda H. Holm Bjerke Travbane 4 14/9 - 07 / 1 1640 30,1 g 49
H. Holm Trond Armand Holmen H. Holm Bjerke Travbane 6 10/8 - 02 / 8 1640 30,6 129
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 6 28/6 - 01 / 1 2100 31,9arg 23
8 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -13 -0 -1 -1 -6 -52 500
Bork Faksen 8 Plass 363 000
9 år M.BRUNBORK H v.Järvsöfaks (S) K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 25/11 - 02 / 11 2120 32,2 48
e. Boklisiv v. Bork Rigel K. Malmin Momarken Travbane 2 19/11 - 01 / 1 2140 30,2a 88
Anne Gulbransen /Bjoneroa K. Malmin Biri Travbane - 21/10 - 05 / 8 1609 dg a 31
K. Malmin Anne Gulbransen K. Malmin Momarken Travbane 04/10 - 05 / 5 2140
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 30/9 - 03 / 8 1609 27,8a 120
9 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000
Irma 9 Plass 252 750
9 år SVART HP v.Elding E. Gravdal Jarlsberg Travbane 6 18/11 - 07 / 4 2100 33,4a 108
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Bjerke Travbane 6 09/11 - 07 / 13 1660 31,0 96
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 27/10 - 05 / 12 1700 31,2 33
E. Gravdal E. Gravdal Bjerke Travbane 2 28/9 - 07 / 3 1640 27,1 112
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 5 19/9 - 07 / 8 1700 30,7a 214
10 2013: -5 -1 -0 -1 -2 -25 000 2012: -23 -8 -4 -1 -6 -196 149
Torpa Jo 10 Plass 307 149
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 6 22/11 - 02 / 8 1609 30,7a 111
e. Riska Lill v. Kap Pil E. Høitomt Drammen Travbane 2 15/11 - 03 / 1 2100 32,8a 82
Stall Friends 004 A. Stensen Biri Travbane 4 04/11 - 03 / 3 1609 30,7a 49
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Momarken Travbane - 18/10 - 04 / 5 2140 dg a 114
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 10 / 7 1700 32,8a 18
11 2014: -7 -1 -0 -2 -3 -41 075 2013: -11 -0 -0 -1 -4 -17 000
Myrviks Dokka 11 Plass 204 075
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld L. Kolle Momarken Travbane 3 29/11 - 02 / 4 1640 30,4a 106
e. Myrviks Stjerna v. Hvatt Djerven T. Solberg Bjerke Travbane 0 09/11 - 07 / 12 1660 32,2 109
Olaf Bildengjerdingen /Brandbu T. Solberg Biri Travbane 21/10 - 05 / 12 1609
T. Solberg Olaf Bildengjerdingen T. Solberg Drammen Travbane 2 17/10 - 02 / 8 2120 31,4 147
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 07/10 - 04 / 11 2100
12 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -1 -4 -14 000
A.B. Rusken 12 Plass 293 000
9 år BLAKK V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Bjerke Travbane 7 30/11 - 04 / 9 2160 31,7 234
e. Vinterrappa v. Atom Vinter V. Hop Drammen Travbane 3 21/11 - 03 / 4 1700 32,7ag 18
Sanna Svendsen /Birkeland V. Hop Drammen Travbane 4 15/11 - 03 / 10 2100 33,4ag 388
T. Borg Arthur Bø (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 0 05/11 - 08 / 6 2100 31,0 g 402
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl V. Hop Drammen Travbane 0 13/9 - 02 / 3 2100 32,0ag 133