<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:35 V5-1
STX Norway Electro Brevik AS
Montéløp
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 100.000 kr.
5-15-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : 2-11 Trippel : 2-11-9 Plass : 2-11-9

1 2014: -22 -0 -4 -3 -6 -61 000 2013: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000
Lasken Kari 2100 1 Plass 132 500
8 år BRUN HP v.Lome Elden P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 18/11 - 07 / 7 2100 35,8a 514
e. Moshus Siri v. Slogum Jørn K. Kvasnes Forus Travbane 6 18/10 - 03 / 4 2060 33,4 221
Vilde Fagerlund /Bøverbru Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 11/10 - 03 / 4 2060 32,8 g 490
V. Paltto Kjell Edvard Nilsen K. Kvasnes Forus Travbane - 20/9 - 02 / 6 2060 g4 258
svart, blått sk.felt/ermer,rød/hv. søm Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 5 11/9 - 04 / 13 2160 32,2 70
2 2012: -6 -0 -0 -0 -4 -9 500 2011: -21 -3 -4 -1 -7 -100 500
Stjerne Sofie 2 Plass 127 100
11 år MØRKBR HP v.Sjefen S. Haglund Drammen Travbane - 28/11 - 07 / 3 2100 dg a 163
e. Bayistina v. Bayison L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 18/11 - 07 / 3 2100 31,5a 32
Gørild Grande Haglund /Grimstad L. Kolle Sørlandets Travpark 1 29/10 - 01 / 7 2140 30,4a 64
L. Rørvik Gørild Grande Haglund E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 23/10 - 02 / 4 2160 32,4 48
delt rød/hvit, horisontalt L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 07/10 - 04 / 3 2120 29,8 60
3 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 3 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos M. Helland Klosterskogen Travbane 5 07/11 - 05 / 4 2100 33,0a 171
e. Lex Nina v. Bork Rigel E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 29/10 - 01 / 9 2140 31,7a 137
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp G. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/9 - 07 / 6 1640 29,9 g 53
K. Østerholt Torstein Jørgensen M. Helland Drammen Travbane 3 19/9 - 07 / 3 1700 29,9ag 85
Grønn m/hvite mansjetter&logo G. Gundersen Jarlsberg Travbane 27/8 - 05 / 6 2100
4 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -0 -2 -2 -2 -27 500
Røeds Dina 2120 1 Plass 308 372
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin D. Dalen Drammen Travbane 5 28/11 - 07 / 10 2100 31,4ag 403
e. Graneila v. Ilmin V. Hop Bjerke Travbane 0 23/11 - 08 / 9 2160 34,5 1172
Hugo Næss /Sortland V. Hop Bjerke Travbane 0 16/11 - 01 / 6 2140 31,8 605
S. Hogner Merete Viksås S. Hogner Bjerke Travbane P 09/11 - 21 / 2 2160 36,2 P
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 6 28/10 - 04 / 10 2120 31,6 g 568
5 2012: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000 2011: -11 -0 -1 -0 -2 -14 163
Spik Sjefen 2 Plass 168 163
11 år SVART V v.Sjefen G. Gundersen Biri Travbane 0 04/11 - 07 / 4 2100 31,1ag 175
e. Spik Lynga v. Lyngsvarten M. Pedersen Drammen Travbane 0 24/10 - 03 / 2 1700 31,1ag 722
Per K. Runden /Skarnes O. Østre Arvika 0 18/7 - 05 / 2 2520 32,5 g 474
E. Kochanauskaite Per K. Rundén O. Østre Kongsvinger Travbane 0 03/7 - 05 / 9 1600 31,1a 638
Svart m/sølv sk.felt/sidefelt,rekl. O. Østre Momarken Travbane 0 21/6 - 03 / 10 2140 31,3a 291
6 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -12 -0 -2 -4 -4 -51 500
Tiona 3 Plass 224 500
9 år BRUN HP v.Lex Jon C. Jensen Drammen Travbane 0 21/11 - 01 / 9 2120 33,6 279
e. Stjerne Tia v. Elding C. Jensen Jarlsberg Travbane 0 11/11 - 04 / 12 2140 35,6 g 418
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen C. Kolstad Jarlsberg Travbane 0 28/10 - 02 / 4 2120 33,9 212
C. Jensen Gunhild C. Henriksen L. Kolle Drammen Travbane 6 10/10 - 05 / 11 1700 30,4a 658
grå m/hv.sk.stk, røde seler,rekl S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 30/9 - 21 / 4 2120 34,1 P
7 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -4 500 2014: -12 -0 -0 -0 -3 -6 000
Lundhaug Lars 4 Plass 193 000
15 år SVART V v.Elding O. Anholt Drammen Travbane 0 13/11 - 05 / 11 2120 33,2 g 654
e. Vinnitulla v. Pål Lunar O. Anholt Jarlsberg Travbane 0 28/10 - 05 / 1 2600 33,1 g 1535
Robert Anholt-Oddvar Anholt M. Løve Momarken Travbane 18/10 - 01 / 8 2140
M. Løve Oddvar Anholt (A) O. Anholt Jarlsberg Travbane 6 14/10 - 05 / 4 2100 30,0 1164
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek M. Løve Bjerke Travbane 0 05/10 - 08 / 8 2160 dist g 505
8 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -8 -0 -0 -1 -4 -15 500
Karrus 5 Plass 201 700
12 år M.BRUN V v.Slogum Nils M. Grimstad Drammen Travbane 0 21/11 - 01 / 6 2120 34,6 320
e. Slogum Gry v. Elding E. Kochanauskaite Jarlsberg Travbane - 11/11 - 04 / 2 2120 dg 65
Stall Maya M. Grimstad Jarlsberg Travbane - 28/10 - 02 / 2 2120 dg 138
S. Løvvold May Anita Karlsen M. Grimstad Momarken Travbane 2 18/10 - 01 / 4 2160 31,5 g 266
mørkblå m/ rekl. hvitt felt, rød søm M. Sørvik Bjerke Travbane 0 05/10 - 08 / 9 2160 32,3 g 337
9 2014: -10 -1 -3 -2 -3 -69 214 2013: -9 -2 -3 -2 -1 -72 000
Tøv Sjura 6 Plass 351 964
11 år RØD HP v.Braute K. Malmin Bjerke Travbane 5 23/11 - 08 / 14 2160 32,5 179
e. Vesle Kira v. Bork Rigel K. Malmin Sørlandets Travpark 2 06/11 - 05 / 10 2140 29,1a 113
Tone Merete Pettersen /Brøstadbotn K. Malmin Jarlsberg Travbane 2 28/10 - 04 / 3 2120 30,7 124
M. Berås Sandra Bondestad K. Malmin Klosterskogen Travbane 7 11/10 - 05 / 4 2100 30,0ag 498
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek K. Malmin Klosterskogen Travbane 4 22/9 - 05 / 7 1700 29,4a 242
10 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storhaug Trolla 7 Plass 110 000
10 år SVART HP v.Moe Odin K. Østerholt Drammen Travbane 8 21/11 - 01 / 5 2100 34,4 299
e. Kap Trolla v. Troll Jahn T. Solberg Klosterskogen Travbane 6 07/11 - 05 / 6 2100 33,5a 72
Yvonne Brettvik /Porsgrunn J. Undem Klosterskogen Travbane 6 27/10 - 05 / 1 1700 30,9 833
K. Rolandsen Yvonne Brettvik K. Østerholt Klosterskogen Travbane P 15/9 - 20 / 3 2120 35,7 P
grønn m/hvitt skulderstykke, reklame J. Undem Drammen Travbane 7 18/1 - 04 / 10 2100 33,7a 729
11 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -1 -2 -3 -3 -52 996
Sivfrøkna 8 Plass 197 337
7 år MØRKBR HP v.Prins Juventus T. Glittum Drammen Travbane - 28/11 - 07 / 12 2100 dg a 132
e. Siv Lavina v. Trollwan L. Gundersen Momarken Travbane 6 18/10 - 01 / 5 2160 31,9 31
Annett S. Gulbrandsen-Paal Gulbrandsen L. Gundersen Bergen Travpark - 10/9 - 01 / 3 1620 dg 52
L. Gundersen Annett S. Gulbrandsen L. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 21/8 - 07 / 10 2100 29,1a 21
svart med hvit reklame L. Gundersen Bjerke Travbane 2 10/8 - 08 / 4 2160 30,5 37
12 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eddablesa 9 Plass 138 500
14 år SVARTBRUN HP v.Troll Kos E. Eide Drammen Travbane 0 21/11 - 01 / 2 2100 dist g 75
e. Eddalill v. Friggbest E. Eide Drammen Travbane 13/11 - 20 / 3 2100
Jens Heia /Bygland G. Austevoll Drammen Travbane 0 08/11 - 01 / 3 1700 30,5a 131
E. Eide T. Espedal Klosterskogen Travbane 31/10 - 01 / 2 1700
Rød,hv.ermer,rød/gull sk.stk,gull ermr G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 27/10 - 05 / 6 1700 30,6 251
13 2015: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2014: -12 -0 -0 -2 -6 -24 000
Breilia Mille 10 Plass 226 148
10 år SVART HP v.Pål Even L. Nilsen Drammen Travbane P 28/11 - 21 / 4 2120 41,6 g P
e. Boklistina v. Alm Rigel S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 31/10 - 01 / 6 1700 31,8a 68
Gunnar Flugsrud-Anita Gjerden G. Stenberg Bjerke Travbane 0 27/10 - 04 / 8 2100 31,9a 944
L. Nilsen Bjørn Trandum G. Stenberg Drammen Travbane 6 27/9 - 05 / 3 1700 30,2a 365
Mørk blå m/rekl. i hvit oval G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 09/9 - 04 / 7 2100 31,8a 819
14 2011: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000 2010: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Mentor Pia 11 Plass 104 522
7 år BRUN HP v.Mentor Mollyn S. Eilertsen Drammen Travbane 5 21/11 - 01 / 1 2100 33,7 184
e. Eidsmolla v. Lapp Nils (S) T. Solberg Biri Travbane 0 12/11 - 03 / 1 1609 29,9a 259
Stall Siste Sjanse V. Hop Jarlsberg Travbane 05/11 - 03 / 4 1609
S. Eilertsen Knut Arne Ødegaard (T) K. Ødegaard Momarken Travbane 01/11 - 03 / 8 2140
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 27/10 - 04 / 9 2100 35,3a 324
15 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -27 -1 -2 -2 -10 -101 500
Odintroll 12 Plass 291 500
11 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 4 23/11 - 04 / 4 2140 30,2 rg 806
e. Thuli Terna v. Troll Jahn V. Paltto Drammen Travbane - 21/11 - 01 / 15 2120 g0 235
Stine Hansen Juklerød /Neslandsvatn V. Paltto Drammen Travbane P 08/11 - 21 / 3 2120 43,6 P
E. Hafskjold Stine Hansen Juklerød E. Høitomt Sørlandets Travpark - 06/11 - 05 / 12 2140 g3 ag 68
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar J. Gaustad Sørlandets Travpark 16/10 - 04 / 11 2140