<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:15 V5B-3


Varmblods 1640 m. Autostart.
3-12-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : 2-7 Trippel : 2-7-11 Plass : 2-7-11

1 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Pine Victory 1640 1 Plass 164 738
11 år BRUN V v.Pine Chip* (US) O. Kjenner Bjerke Travbane 0 17/11 - 01 / 10 2100 19,4a 330
e. Artisane (US) v. Lindy Lane* (US) H. Holm Bjerke Travbane P 31/8 - 22 / 4 2140 18,6 P
Stall Siggerudgutta T. Espedal Drammen Travbane 0 06/12 - 04 / 8 1700 19,4a 620
I. Dahle Bjørn Hansen R. Aaseng Momarken Travbane 02/11 - 21 / 1 2140 dgpp N
rød og svart I. Melby Drammen Travbane 6 05/10 - 01 / 2 1700 18,6a 80
2 2013: -7 -1 -0 -0 -3 -22 813 2012: -2 -0 -1 -0 -0 -6 827
Wicklow Boko* (S) 2 Plass 191 278
9 år BRUN V v.Donerail* (US) O. Kylin-Blom Örebro 5 24/11 - 10 / 2 2140 18,1 66
e. Kelsea Boko* (NL) v. Joie De Vie (US) O. Kylin-Blom Romme 6 11/11 - 10 / 1 2640 17,4a 274
Sverige D. Olsson Färjestad 3 29/10 - 11 / 9 2180 17,1 18
I. Melby Tomas Edman (A) D. Olsson Solvalla 0 30/9 - 04 / 2 2140 15,6a 1023
svart m/gult/sv sk.stk,gule seler D. Olsson Örebro 4 01/9 - 07 / 11 2100 16,3 373
3 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -13 -0 -1 -2 -3 -25 007
J.H.C.Twingeling* (S) 3 Plass 162 425
7 år BRUN HP v.Abracadabrant* (IT) T. Halling Momarken Travbane 4 22/11 - 04 / 10 2140 18,1a 235
e. Twinkle Eye (S) v. To The Gate* (US) T. Halling Åby 0 20/10 - 06 / 1 2140 17,5a 222
Sverige T. Halling Årjäng 0 07/10 - 03 / 9 1640 15,8a 83
O. Olsen Thomas Halling (S) T. Halling Bjerke Travbane 5 14/9 - 02 / 6 2100 16,4a 129
Lysblå,hvitt sk.stk&V-formet bånd,rekl T. Halling Bjerke Travbane 1 01/9 - 04 / 1 1609 14,8a 110
4 2011: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000 2010: -11 -2 -1 -2 -3 -52 500
Recordo Fenomenale 4 Plass 131 700
8 år BRUN V v.Tom Pedro H. Holm Biri Travbane 0 04/11 - 06 / 11 1609 16,5a 984
e. My Melissa v. Duke Iran (S) T. Kaspersen Biri Travbane 5 21/10 - 02 / 10 2100 18,4a 382
Stall Melissa H. Holm Drammen Travbane 0 03/10 - 05 / 7 1700 19,2a 388
H. Eggen Dag Larsen M. Høitomt Momarken Travbane 5 21/6 - 01 / 7 1640 16,0a 225
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl C. Bråthen Biri Travbane 0 20/5 - 02 / 3 2100 17,9a 134
5 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -16 -1 -1 -1 -9 -57 000
Chris Pet 5 Plass 153 000
8 år BRUN V v.Turbo Thrust* (US) H. Nilsen Jarlsberg Travbane N 02/12 - 21 / 2 2100 28,7 g N
e. Fabuleuse Vip (S) v. Vip Tilly* (FR) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/11 - 02 / 12 1609 18,6ag 163
Torunn Skau /Askim V. Hop Klosterskogen Travbane - 14/11 - 07 / 5 2100 dg 138
T. Glittum Hege Nilsen (T) F. Hamre Sørlandets Travpark 7 23/10 - 06 / 9 2609 17,7a 283
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. T. Borg Sørlandets Travpark 4 16/10 - 05 / 2 2140 16,3a 64
6 2013: -8 -0 -0 -0 -3 -6 000 2012: -9 -0 -0 -1 -4 -9 698
Hotlandcruzer F.T.* (S) 6 Plass 124 706
10 år BRUN V v.Somatic (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 24/11 - 02 / 7 1609 16,2a 221
e. Megona (S) v. J.R. Broline* (US) P. Mahony Momarken Travbane 0 25/10 - 01 / 2 2140 18,4a 302
Sverige P. Mahony Färjestad P 03/10 - 91 / 1 2140 19,3 P
O. Østre Øystein Lura (A) P. Mahony Färjestad P 03/10 - 13 / 4 2140 19,3 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame J. Olsson Momarken Travbane 0 05/4 - 04 / 1 2140 dist a 94
7 2011: -15 -0 -3 -0 -3 -44 247 2010: -12 -2 -0 -1 -5 -57 708
Siddharta* (S) 7 Plass 106 720
6 år M.BRUN V v.Adams Hall* (US) G. Austevoll Drammen Travbane 0 21/11 - 07 / 10 2100 19,8ag 58
e. Stylish Victory U.S. (US) v. Valley Victory* (US) J. Sjunnesson Tingsryd - 19/8 - 09 / 1 1609 dg a 63
Sverige D. Aarum Färjestad 0 08/8 - 06 / 5 3140 18,8 1044
M. Pedersen Kjell Hultman G. Austevoll Bjerke Travbane 5 21/7 - 01 / 3 2100 15,7a 102
Halvt hvit/blå, hvite ermer, rekl. J. Nordby Årjäng 8 07/7 - 03 / 1 1640 15,7a 485
8 2012: -5 -0 -1 -1 -1 -12 000 2011: -14 -1 -1 -0 -1 -16 064
Way Hanover (DE) 8 Plass 149 195
10 år BRUN V v.Diamond Way (DE) K. Ødegaard Bjerke Travbane 2 24/11 - 02 / 5 1609 16,3a 77
e. Klassy Darby (BE) v. Noble Darby (US) M. Fløttum Bjerke Travbane 02/11 - 08 / 11 2100
Christine Milanes /Heggedal A. Svanstedt Bjerke Travbane 0 26/10 - 01 / 9 2100 18,0a 92
G. Antonsen Knut Arne Ødegaard (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/10 - 02 / 7 1609 14,6a 792
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame L. Pedersen Bjerke Travbane - 17/8 - 21 / 1 2140 dgpp N
9 2012: -3 -0 -0 -1 -0 -8 614 2011: -16 -0 -0 -1 -8 -17 569
Lunda Victory* (S) 9 Plass 150 037
9 år BRUN V v.Dancer's Victory (US) R. Nykvist Färjestad 0 29/10 - 11 / 11 2180 17,7 1231
e. Misty (US) v. Joie De Vie (US) R. Nykvist Årjäng 8 07/10 - 07 / 6 2160 17,5 610
Sverige S. Sjøgren Åmål 0 07/8 - 07 / 2 1680 18,0a 353
J. Olsson Stig Sjøgren (T) A. Braathen Arvika 0 18/7 - 11 / 4 2100 dist 429
Svart/gull, hvite ermer R. Nykvist Lindesberg 8 25/6 - 11 / 2 2160 18,1 465
10 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -9 -0 -0 -0 -5 -13 500
Ninotchkathequeen (DK) 10 Plass 167 402
9 år BRUN HP v.Abracadabrant* (IT) O. Mikkelborg Biri Travbane 4 04/11 - 05 / 1 1609 16,4a 446
e. Joss L.L. (S) v. Crown Sweep (US) S. Hogner Drammen Travbane - 24/10 - 09 / 5 2120 dg 136
Lise Nicoline Hartviksen-Stig M. Thronæs G. Stenberg Drammen Travbane 4 03/10 - 05 / 4 1700 17,1a 258
D. Dalen Tore Borgli J. Brunzell Drammen Travbane 0 12/8 - 02 / 2 2100 dist ar 239
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl L. Gundersen Momarken Travbane - 10/5 - 01 / 8 2160 dg 91
11 2012: -13 -1 -1 -0 -6 -21 192 2011: -6 -0 -0 -1 -1 -8 452
Quantum Jobie* (S) 11 Plass 176 858
10 år SVARTBRUN H v.Jobie Tempest* (CA) K. Blakkestad Bjerke Travbane 5 22/11 - 04 / 8 2100 18,4a 430
e. Joli Spin (S) v. Joe Spin (S) K. Blakkestad Bjerke Travbane 0 03/11 - 05 / 3 2100 17,8a 416
Sverige M. Andersson Färjestad - 16/10 - 11 / 1 2160 dg 227
H. Storås Jeanette Skyman M. Andersson Axevalla 0 15/9 - 08 / 1 1640 16,6a 124
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl D. Aarum Färjestad P 29/8 - 91 / 1 2140 19,2 P
12 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -10 -0 -0 -1 -1 -6 000
Goldie Win 12 Plass 131 500
9 år MELLOMRØD HP v.Home Alone* (S) V. Hop Bjerke Travbane 1 22/11 - 01 / 3 1609 17,1a 54
e. Ida's Win v. Thackeray* (S) V. Hop Bjerke Travbane 4 13/10 - 05 / 1 1609 15,6a 431
Allan Bråtlund /Kolbjørnsvik G. Gundersen Momarken Travbane 0 20/9 - 04 / 12 2140 18,9a 525
O. Kjenner Jan-Arne Raab (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 01/9 - 04 / 3 1609 16,1a 236
Svart m/oransje stolpe,rekl. M. Haugen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 02 / 3 1700 dist a 70