<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 65.000 kr.
3-15-årige høyest 115.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : 1-8 Trippel : 1-8-13 Plass : 1-8-13

1 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -5 -3 -1 -0 -1 -213 000
Torianna 2140 1 Plass 388 000
7 år SVART HP v.Bokli Eld G. Gundersen Biri Travbane 0 03/9 - 05 / 4 2100 31,4 62
e. Briskeby Jenta v. Rappfot G. Gundersen Drammen Travbane 1 12/8 - 03 / 5 2100 31,2 16
Jan Briskeby-Anne Britt Bråten G. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 18/7 - 02 / 2 2100 32,3 15
G. Gundersen Jan Briskeby G. Gundersen Momarken Travbane 1 28/6 - 01 / 5 2140 31,8 49
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 6 10/6 - 01 / 6 2100 36,0 g 15
2 2016: -3 -0 -0 -0 -3 -16 500 2015: -14 -1 -4 -0 -6 -109 000
Rognfaks 2 Plass 930 421
8 år SVART KH v.Voje Faks T. Borg Klosterskogen Travbane 3 20/10 - 02 / 8 2100 30,4a 53
e. Stjernesiri v. Elding T. Borg Sørlandets Travpark 5 08/10 - 07 / 8 2160 29,7 65
Team Øverdal & Co. T. Borg Sørlandets Travpark 0 20/8 - 10 / 5 2140 br g 61
T. Borg Jan Kristian Øverdal (A) T. Borg Sørlandets Travpark 1 22/7 - 01 / 11 2160 30,6 26
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 1 29/6 - 07 / 11 2160 30,5 68
3 2013: -19 -2 -1 -3 -5 -241 000 2012: -11 -1 -1 -0 -5 -76 500
Halling Riga 3 Plass 385 750
9 år MØRKBR HP v.Pål Even L. Kolle Drammen Travbane 0 15/11 - 03 / 11 2100 33,7ag 161
e. Slett Riga v. Alm Rigel J. Undem Sørlandets Travpark 2 30/10 - 04 / 3 2160 31,8 132
Bernt Åge Nilsen /Porsgrunn J. Undem Sørlandets Travpark 3 16/10 - 01 / 7 2160 30,3 440
J. Undem Ine Elisabeth Dahl (T) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane - 07/10 - 04 / 4 2120 dg 109
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 3 02/9 - 02 / 10 2100 31,8a 390
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tun Lykka 4 Plass 141 500
12 år LYSBRUN HP v.Lome Kongen D. Dalen Drammen Travbane 0 21/11 - 03 / 8 1700 34,0a 92
e. Tun Flya v. Lykke Gutten D. Dalen Bjerke Travbane 5 09/11 - 07 / 5 1640 31,9 630
Stall Snekkerstua T. Glittum Momarken Travbane 0 04/10 - 05 / 6 2140 34,7ag 267
D. Dalen Jon Lyngås G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 22/9 - 08 / 8 1700 31,2a 77
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 02/9 - 02 / 2 2100 32,0a 35
5 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -10 -0 -1 -1 -7 -29 000
Ekte 5 Plass 55 350
8 år BRUNSVART V v.Bokli Balder L. Kolle Biri Travbane 5 04/11 - 03 / 7 1609 30,8a 38
e. Haugertussa v. Lyngsvarten L. Kolle Bjerke Travbane 3 27/10 - 02 / 9 1609 30,7a 223
Elisabeth L. Krogvold-Ragna L. Krogvold L. Kolle Biri Travbane 2 14/10 - 04 / 11 2100 32,3 577
Ø. Ruttenborg Elisabeth L. Krogvold Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 5 06/10 - 01 / 10 2100 32,7a 791
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 4 19/9 - 04 / 7 2120 34,3 419
6 2014: -3 -1 -0 -2 -0 -25 000 2013: -9 -1 -1 -3 -2 -65 000
Schuvablessa 6 Plass 341 500
7 år SVART HP v.Åsajerven T. Wollebæk Biri Travbane 0 18/11 - 04 / 11 1609 33,3ag 16
e. Schuvara v. Schuvar T. Wollebæk Drammen Travbane 5 01/11 - 02 / 11 2100 31,7ag 31
Nils Dagestad /Voss T. Wollebæk Bjerke Travbane - 14/5 - 06 / 4 2140 dg 24
T. Wollebæk Ola Martin Aasen (A) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 29/4 - 02 / 10 2120 31,3 12
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Drammen Travbane 1 27/3 - 02 / 11 2120 30,9 20
7 2013: -8 -1 -2 -0 -2 -35 000 2012: -24 -4 -1 -3 -9 -102 500
Paro Friggen 2160 1 Plass 240 748
10 år BRUN V v.Friggbest S. Sønsterudbråten Biri Travbane 5 25/11 - 02 / 4 2100 32,5a 287
e. Parodi v. Granar (S) S. Sønsterudbråten Bjerke Travbane 0 02/11 - 02 / 1 2100 32,3ag 518
Steinar Sønsterudbråten /Austmarka S. Sønsterudbråten Momarken Travbane 0 18/10 - 04 / 2 2140 33,3ag 343
S. Sønsterudbråten S. Sønsterudbråten Momarken Travbane 0 27/9 - 05 / 5 1660 34,0 g 161
hvit med grønne skråstriper S. Sønsterudbråten Momarken Travbane 3 20/9 - 03 / 5 1660 30,7 197
8 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -6 436 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Turboson* (S) 2 Plass 371 765
11 år SVARTBRUN V v.Turbo Rigel* G. Austevoll Biri Travbane 1 25/11 - 02 / 3 2100 31,3a 179
e. Ulla Hulteby* (S) v. Verner* (S) G. Gundersen Momarken Travbane 0 19/11 - 01 / 9 2140 31,1a 347
Sverige G. Austevoll Momarken Travbane 5 01/11 - 03 / 5 2160 33,1 52
G. Austevoll Jerry Nilsson (A) G. Austevoll Momarken Travbane 4 18/10 - 04 / 11 2140 32,5a 70
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re O. Mikkelborg Arvika 0 18/7 - 05 / 5 2500 33,4 g 121
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -0 -1 -4 -14 000
A.B. Rusken 3 Plass 293 000
9 år BLAKK V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Drammen Travbane 3 21/11 - 03 / 4 1700 32,7ag 18
e. Vinterrappa v. Atom Vinter V. Hop Drammen Travbane 4 15/11 - 03 / 10 2100 33,4ag 388
Sanna Svendsen /Birkeland T. Borg Jarlsberg Travbane 0 05/11 - 08 / 6 2100 31,0 g 402
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 0 13/9 - 02 / 3 2100 32,0ag 133
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 2 23/8 - 02 / 3 2100 31,4ag 140
10 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -11 -1 -0 -1 -3 -32 500
Hvindjerven 4 Plass 482 413
10 år BRUN V v.Hvatt Djerven P. Hvattum Drammen Travbane 4 13/11 - 05 / 2 2100 31,4 79
e. Hvindiana v. Nilas P. Hvattum Klosterskogen Travbane 5 27/10 - 05 / 11 1700 30,8 64
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Drammen Travbane 1 10/10 - 02 / 7 2120 32,7 26
P. Hvattum P. Hvattum Klosterskogen Travbane 1 22/9 - 08 / 4 1700 30,6a 34
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Bjerke Travbane 3 15/9 - 03 / 1 2100 30,9a 154
11 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -36 -1 -1 -4 -6 -102 641
Kremlinn 5 Plass 458 904
11 år BRUN HP v.Krembest W. Hestad Drammen Travbane 7 21/11 - 01 / 4 2100 34,4 g 282
e. Temlinn v. Alm Hadar S. Hogner Bjerke Travbane - 05/10 - 08 / 3 2140 dg r 253
Wenche Hestad /Slitu W. Hestad Jarlsberg Travbane 0 23/9 - 06 / 1 2609 31,9ag 1415
W. Hestad V. Hop Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 05 / 13 2120 br g 727
Rød m/hvit sirkel, svarte ermer/hv.man W. Hestad Bjerke Travbane 0 18/8 - 04 / 2 2100 br arg 232
12 2011: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Aas Eld 6 Plass 112 750
8 år SVART V v.Elding L. Nilsen Jarlsberg Travbane P 18/11 - 21 / 3 2120 36,8 P
e. Media v. Sambo H. Tvedt Drammen Travbane 0 24/10 - 03 / 1 1700 31,4a 450
Asbjørn Rød-Bjørn-Vidar Rød E. Høitomt Bjerke Travbane 0 30/6 - 04 / 11 2100 31,9a 162
E. Høitomt Asbjørn Rød E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/6 - 04 / 11 1609 28,9a 305
Hvit m/svarte ermer, reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 05 / 7 1700 33,2ag 288
13 2014: -11 -1 -0 -1 -2 -45 000 2013: -24 -4 -3 -4 -10 -280 000
Jentungen 7 Plass 599 500
8 år SVART HP v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 18/11 - 07 / 1 2100 32,0a 44
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Biri Travbane 6 07/10 - 02 / 5 2120 32,0 17
John Lars Stende-May-Lisbet Stende T. Lindbak Biri Travbane P 02/9 - 20 / 8 2120 30,1 P
A. Stensen John Lars Stende G. Stenberg Drammen Travbane 0 14/8 - 06 / 5 1700 28,9ag 563
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Stenberg Biri Travbane 4 30/7 - 05 / 10 1609 29,7a 122
14 2014: -1 -0 -0 -1 -0 -6 541 2013: -17 -1 -2 -2 -2 -49 000
Vinning Alfa 8 Plass 244 541
7 år LYSBRUN HP v.Moe Odin T. Borg Bjerke Travbane 1 09/11 - 07 / 9 1660 30,1 g 34
e. Vinning Sol v. Høiby Kongen L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 20/10 - 04 / 2 2120 29,6 g 34
Virpi Ylioja T. Borg Leangen Travbane 5 15/10 - 08 / 3 2140 30,5 58
L. Kolle Jan Martin Bjerring (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 3 07/10 - 04 / 2 2120 30,2 g 23
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Bjerring Jarlsberg Travbane 6 30/9 - 03 / 11 1609 29,8ag 129
15 2012: -7 -0 -0 -1 -1 -9 000 2011: -7 -0 -0 -0 -4 -9 500
Troll Molly 9 Plass 115 950
11 år BRUN HP v.Spang Best L. Kolle Drammen Travbane 6 08/11 - 01 / 12 1700 30,3a 382
e. Trollemma v. Ilmin J. Undem Sørlandets Travpark 6 30/10 - 06 / 12 1609 29,9a 998
Trond Solskau /Rolvsøy J. Undem Drammen Travbane - 10/10 - 05 / 12 1700 dg a 853
K. Johansen Ine Elisabeth Dahl (T) M. Helland Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 05 / 2 1700 32,4a 163
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. M. Helland Drammen Travbane 4 12/8 - 08 / 12 1700 29,1a 303