<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V5-4


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : 7-3 Trippel : 7-3-5 Plass : 7-3-5

1 2012: -3 -0 -0 -1 -1 -6 000 2011: -9 -1 -1 -1 -3 -38 750
Budals Snippen 2100 1 Plass 92 250
10 år SVART H v.Nordli Svarten T. Storemyr Bjerke Travbane 0 12/10 - 04 / 5 2100 30,7ag 284
e. Myr Stjerna v. Lyngsvarten T. Storemyr Klosterskogen Travbane 3 26/9 - 07 / 9 2100 31,3a 146
Tom Otto Storemyr-Øystein Storemyr T. Storemyr Klosterskogen Travbane 0 08/9 - 07 / 5 1700 33,5ag 183
J. Undem Tom Otto Storemyr (A) T. Storemyr Klosterskogen Travbane 1 15/8 - 06 / 10 1700 31,1a 400
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame J. Undem Sørlandets Travpark 7 07/8 - 02 / 6 2160 31,9 g 444
2 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -8 -0 -1 -0 -1 -12 000
Frons Eldar 2 Plass 100 000
7 år SVART V v.Engli Svarten A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 25/7 - 03 / 8 2520 br 496
e. Frons Eline v. Elding A. Heisholt Jarlsberg Travbane 0 13/7 - 05 / 4 2100 31,3ag 394
Halvor H. Haugland /Bø I Telemark A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 04 / 3 2100 32,5ag 112
A. Heisholt Halvor H. Haugland A. Heisholt Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 5 1700 32,6ag 290
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane 4 04/4 - 08 / 5 2100 31,7ag 590
3 2012: -13 -0 -1 -1 -5 -29 567 2011: -11 -1 -3 -2 -2 -54 000
Lome Linn 3 Plass 154 567
7 år BRUN HP v.Åsrapp G. Austevoll Biri Travbane 3 07/10 - 02 / 3 2100 32,6 r 198
e. Lomesokka v. Lappe Troll* G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/5 - 01 / 1 2140 32,0 272
Anders Langerud /Kløfta L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/2 - 03 / 11 2100 36,3 r 95
G. Austevoll Anders Langerud (P) V. Hop Bjerke Travbane 1 16/2 - 08 / 9 2160 35,0 252
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re K. Malmin Drammen Travbane 5 29/11 - 04 / 3 2500 35,9a 135
4 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 4 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 29/10 - 01 / 9 2140 31,7a 137
e. Lex Nina v. Bork Rigel G. Gundersen Bjerke Travbane 0 28/9 - 07 / 6 1640 29,9 g 53
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp M. Helland Drammen Travbane 3 19/9 - 07 / 3 1700 29,9ag 85
M. Helland Torstein Jørgensen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 27/8 - 05 / 6 2100
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 10 / 12 1700 30,8a 568
5 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -6 000 2015: -16 -1 -0 -0 -7 -32 000
Store Johan 5 Plass 234 500
10 år M.BRUN V v.Lauvin K. Bjørnerød Sørlandets Travpark 5 29/10 - 01 / 8 2140 31,5ag 74
e. Drusella v. Korbest K. Bjørnerød Momarken Travbane - 18/10 - 04 / 9 2140 dg a 85
Kristian Bjørnerød-Nathalie Jenssen K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 23/9 - 06 / 12 2609 31,6ag 260
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 14/9 - 07 / 3 1640 32,1 g 96
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 3 08/9 - 07 / 8 1700 31,4a 82
6 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storhaug Trolla 6 Plass 110 000
10 år SVART HP v.Moe Odin J. Undem Klosterskogen Travbane 6 27/10 - 05 / 1 1700 30,9 833
e. Kap Trolla v. Troll Jahn K. Østerholt Klosterskogen Travbane P 15/9 - 20 / 3 2120 35,7 P
Yvonne Brettvik /Porsgrunn J. Undem Drammen Travbane 7 18/1 - 04 / 10 2100 33,7a 729
T. Solberg Yvonne Brettvik J. Undem Jarlsberg Travbane 4 07/1 - 06 / 3 2100 33,4 237
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 0 19/12 - 04 / 7 1609 32,0ag 471
7 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 500 2015: -15 -0 -0 -1 -6 -22 500
Løkki Vilma 7 Plass 327 250
9 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder V. Kals Sørlandets Travpark 4 29/10 - 01 / 3 2140 31,4ag 106
e. Steana v. Helmin Rigel S. Løvvold Bjerke Travbane 4 12/10 - 04 / 12 2100 30,4a 128
Vilde Mari Kals /Gjerstad S. Løvvold Drammen Travbane 3 03/10 - 07 / 1 2100 30,9a 91
V. Kals V. Kals Drammen Travbane 4 19/9 - 07 / 2 1700 29,9a 217
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem V. Kals Bjerke Travbane 6 05/9 - 05 / 7 2100 30,0a 510
8 2012: -9 -0 -0 -1 -4 -13 500 2011: -8 -0 -1 -0 -3 -13 000
Bertine Jenta 8 Plass 82 000
8 år BRUN HP v.Braute G. Gundersen Drammen Travbane 0 16/5 - 04 / 4 1700 36,4ag 331
e. Fargo Jenta v. Åsrapp G. Gundersen Klosterskogen Travbane 9 22/4 - 02 / 15 2120 31,2 1110
Berit Prestholt Paulsen /Skien B. Paulsen Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 09 / 12 2609 34,3a 877
B. Paulsen T. Borg Jarlsberg Travbane 6 01/4 - 02 / 9 2120 33,2 161
rosa.grått sk.stk. hvit søm.b.p. i sva B. Paulsen Klosterskogen Travbane 4 14/3 - 05 / 9 2100 33,6a 209
9 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -1 -2 -0 -4 -41 000
Tysvær Mai 9 Plass 226 500
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor T. Borg Klosterskogen Travbane 7 27/10 - 05 / 7 1700 31,1 382
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten M. Helland Jarlsberg Travbane 0 07/10 - 04 / 8 2120 32,7 g 288
May Kristin S. Hagen-Runar Hagen L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 15/9 - 08 / 9 2100 33,5a 122
T. Borg Runar Hagen T. Borg Klosterskogen Travbane 5 08/9 - 07 / 7 1700 31,9ag 267
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl H. Holm Drammen Travbane - 23/8 - 02 / 12 2100 g5 a 511