<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:00 V75-7
DD-2
V4-4
Th. Martinsens Æresløp
Th. Martinsens Æresløp
Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige minst 500.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 7 Duo : 7-9 Trippel : 7-9-2 Plass : 7-9-2

1 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -21 -1 -4 -1 -6 -154 942
Mysterious (S) 2100 1 Plass 1 991 370
11 år BRUN V v.From Above* (S) H. Holm Sørlandets Travpark 1 29/10 - 08 / 6 1609 13,3a 18
e. Com One (S) v. Viking Kronos* (IT) B. Goop Åby 3 15/10 - 05 / 1 1640 12,0a 122
Hestesport-Centeret AS /Skien E. Høitomt Forus Travbane 5 01/10 - 09 / 12 1600 12,2a 353
H. Holm Jane Helen Stareng (T) L. Kolle Färjestad 5 24/9 - 10 / 2 1640 12,3a 315
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 1 17/9 - 09 / 4 2100 13,4a 71
2 2012: -11 -2 -2 -1 -4 -168 000 2011: -22 -4 -5 -3 -5 -389 663
Playful 2 Plass 1 722 768
9 år BRUN H v.Dell Ridge Image* (CA) G. Gundersen Biri Travbane 1 28/10 - 03 / 8 2100 15,1a 21
e. Lady Fiction v. Fiction (US) G. Gundersen Forus Travbane 0 01/10 - 09 / 4 1600 12,4a 207
Charlotte Teien Gundersen-Anne Elisabeth Stålung G. Gundersen Färjestad 0 24/9 - 10 / 1 1640 12,7a 608
G. Gundersen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 27/8 - 02 / 3 1609 12,7a 45
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 20/8 - 09 / 2 2140 14,3a 107
3 2012: -8 -1 -0 -0 -2 -49 793 2011: -10 -1 -1 -1 -0 -62 807
Cash Winning Vita* (DE) 3 Plass 1 472 350
13 år MØRKBR V v.Echo* (FR) P. Mahony Biri Travbane 0 28/10 - 03 / 7 2100 16,6a 61
e. Cash Royal (DE) v. Royal Prestige* (US) T. Wallin Örebro 0 09/10 - 07 / 1 1609 14,5a 249
Danmark D. Aarum Romme 2 04/8 - 03 / 2 1660 14,0 41
P. Mahony P. Mahony Arvika 3 18/7 - 08 / 4 1700 13,1a 153
Mblå m/ hvitt sk.stk, diagonale str. P. Mahony Arvika 0 26/6 - 06 / 4 2520 br 64
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000
Strong Knight 4 Plass 708 693
11 år BRUN H v.More Chips (US) R. Brandt Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 10 / 12 2620 16,4 150
e. Knight's Mystic v. Black Knight R. Brandt Klosterskogen Travbane 0 06/8 - 09 / 9 2100 15,8a 69
Stable Strong Knight R. Brandt Biri Travbane 6 30/7 - 09 / 5 2600 15,5ag 195
R. Brandt R. Brandt Jarlsberg Travbane 3 17/7 - 07 / 4 1609 14,0a 302
rød/hvit skråstripet, logo R. Brandt Bjerke Travbane 0 15/5 - 03 / 8 1609 12,8a 618
5 2015: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Gentle Tilly (S) 5 Plass 2 348 466
12 år BRUN H v.Super Arnie* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 4 29/10 - 08 / 7 1609 14,0a 50
e. Ticora Tilly* (S) v. Speedy Somolli (US) B. Goop Åby 0 15/10 - 07 / 1 2640 14,5a 841
Hestesport-Centeret AS /Skien L. Kolle Forus Travbane 6 01/10 - 09 / 5 1600 12,4a 48
L. Kolle Jane Helen Stareng (T) L. Kolle Bjerke Travbane 4 17/9 - 09 / 12 2100 13,6a 82
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Biri Travbane 2 03/9 - 10 / 9 1609 15,4a 93
6 2012: -3 -0 -0 -2 -1 -45 000 2011: -13 -2 -1 -2 -2 -332 834
Navy Seal U.S.* (US) 6 Plass 1 668 156
8 år BRUN H v.Varenne* (IT) T. Solberg Bergen Travpark 1 22/10 - 09 / 5 2100 15,5 49
e. Nimble Nan (US) v. Supergill* (US) K. Malmin Forus Travbane 0 01/10 - 09 / 11 1600 12,4a 49
Danmark J. Juel Aalborg 3 11/9 - 10 / 1 1600 12,5a 57
T. Solberg Bo Westergaard (T) B. Westergaard Charlottenlund 0 28/8 - 08 / 1 2000 br ag 98
Blå m/gull seler&stjerner, reklame J. Juel Sørlandets Travpark 3 20/8 - 09 / 8 2140 13,8a 139
7 2015: -6 -0 -0 -2 -2 -23 500 2014: -13 -0 -2 -1 -7 -66 360
Garland Kronos* (IT) 7 Plass 5 444 304
12 år BRUN V v.Viking Kronos* (IT) P. Midtfjeld Momarken Travbane 18/10 - 05 / 3 1640
e. Treccia Kramer (IT) v. Speedy Somolli (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 12/10 - 06 / 3 1609 12,9a 39
Danmark P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 17/9 - 09 / 10 2100 13,8a 24
P. Midtfjeld P. Midtfjeld Biri Travbane 3 03/9 - 10 / 11 1609 15,4a 72
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek L. Kolgjini Halmstad 3 09/7 - 07 / 2 2140 12,7a 71
8 2012: -3 -0 -0 -0 -1 -8 000 2011: -18 -3 -5 -1 -5 -479 619
Sweet Case 8 Plass 2 588 395
7 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) T. Borg Bergen Travpark 2 22/10 - 09 / 12 2100 15,5 81
e. Lassie Blue Dancer v. Laddie Blue Chip (US) F. Hamre Forus Travbane 4 01/10 - 09 / 1 1600 12,2a 150
Trond Thorseth-Roar Olafsen T. Borg Solvalla 0 17/8 - 06 / 2 2140 13,1a 418
T. Borg Trond Thorseth (A) T. Borg Biri Travbane 1 31/7 - 08 / 7 2100 13,3a 29
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Sørlandets Travpark 2 22/7 - 09 / 7 1640 13,4 55
9 2012: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -15 -2 -3 -3 -4 -308 318
Makarov 9 Plass 1 338 318
6 år MØRKBR H v.Pine Chip* (US) E. Høitomt Bergen Travpark 3 22/10 - 09 / 2 2100 15,6 27
e. Won Eleven L. v. Ideal Du Gazeau (FR) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 12/10 - 06 / 7 1609 12,6a 42
Stall High Stick E. Høitomt Bjerke Travbane 3 17/9 - 09 / 5 2100 13,5a 77
E. Høitomt Gunnar Eggen (T) E. Høitomt Biri Travbane 5 03/9 - 10 / 6 1609 15,6a 216
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 2 17/8 - 03 / 3 2100 13,9a 35
10 2012: -5 -0 -0 -1 -1 -10 337 2011: -17 -3 -1 -2 -7 -269 382
Spirit of the Day* (US) 10 Plass 1 221 284
7 år M.BRUN HP v.Amigo Hall (US) T. Horpestad Bjerke Travbane 1 26/10 - 10 / 6 1640 13,8 52
e. Affinity (US) v. Victory Dream* (US) T. Horpestad Eskilstuna 3 04/10 - 08 / 1 2140 15,0a 60
Sverige T. Horpestad Momarken Travbane 1 20/9 - 08 / 6 1640 13,8a 18
T. Horpestad T. Horpestad Solvalla 4 24/8 - 04 / 1 2140 14,1a 87
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Bjerke Travbane - 17/8 - 03 / 4 2100 dg a 51
11 2014: -13 -2 -0 -2 -4 -84 000 2013: -18 -4 -2 -3 -3 -372 500
Kejser K.D. (DK) 11 Plass 1 753 924
12 år BRUN V v.Action Hall* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/10 - 09 / 10 1609 br ag 66
e. Wonder K.D. (DK) v. Shane T. Hanover (US) L. Kolle Bjerke Travbane 3 12/10 - 06 / 1 1609 12,8a 22
Stall Kejser E. Høitomt Bjerke Travbane 2 28/9 - 06 / 2 2100 14,5a 49
Å. Tengsareid Trond Anderssen (T) E. Høitomt Biri Travbane 2 31/7 - 02 / 6 1609 12,8a 15
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 17/7 - 12 / 1 1609 12,5a 29
12 2015: -4 -0 -0 -1 -1 -7 000 2014: -17 -0 -3 -1 -6 -72 524
Leonas Yannic (S) 12 Plass 1 587 526
9 år BRUN H v.Credit Winner* (US) O. Goop Bjerke Travbane 6 26/10 - 10 / 15 1660 13,6 176
e. Ylva Brodda (S) v. Smasher* (US) B. Goop Färjestad 3 24/9 - 10 / 12 1640 12,1a 539
Anita Wergeland /Dalsøyra B. Goop Färjestad - 22/4 - 09 / 9 1640 dg a 214
V. Hop Bjørn Goop (T) O. Goop Åby 0 16/4 - 11 / 2 2140 13,2a 497
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl B. Goop Momarken Travbane 6 12/3 - 11 / 11 2140 16,3a 99