<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 65.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2013: -8 -0 -0 -1 -1 -8 000 2012: -15 -0 -0 -1 -8 -30 500
Tveter Kosa 1 Plass 101 100
14 år SVART HP v.Kos Knekten T. Borg Drammen Travbane 0 17/10 - 02 / 11 2120 33,6 426
e. Nerli Tia v. Elding V. Hop Jarlsberg Travbane P 07/10 - 22 / 11 2120 33,4 P
Frank O. Sørensen /Nykirke G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 26/12 - 09 / 3 2100 34,5 719
Vidar Hop (T) Frank O. Sørensen V. Hop Klosterskogen Travbane 0 04/12 - 04 / 2 1700 32,8a 112
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Drammen Travbane 0 24/11 - 02 / 13 2120 35,4 g 445
2 2016: -9 -1 -0 -0 -2 -24 000 2015: -21 -1 -0 -0 -6 -36 500
Drømmina 2 Plass 316 500
13 år BRUN HP v.Minpil J. Gaustad Klosterskogen Travbane 6 20/10 - 02 / 9 2100 32,3a 240
e. Rappina v. Rappfot K. Rasmussen Bjerke Travbane 0 13/10 - 04 / 10 1609 32,7a 374
Stall Styr Og Stell K. Rasmussen Biri Travbane 0 30/9 - 05 / 4 2100 32,0ag 167
Kenneth Rasmussen (T) Siv Skjølås K. Rasmussen Biri Travbane 1 10/6 - 04 / 8 1609 28,8a 141
Sølv m/sv.sidef. &mansj,hv.sk.stk,rekl K. Rasmussen Drammen Travbane 23/5 - 02 / 5 2500
3 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Heidi Frøya 3 Plass 97 500
12 år MØRKBR HP v.Spikeld G. Gundersen Drammen Travbane 4 17/10 - 02 / 10 2120 32,1 g 149
e. Bøens Frøya v. Alm Rigel G. Gundersen Drammen Travbane 0 10/10 - 02 / 8 2120 33,8 g 78
Pål Gøran Roland-Berit Dahl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 28/9 - 04 / 8 2140 31,6 g 85
Geir Vegard Gundersen (T) Peter Solhaug E. Høitomt Bjerke Travbane 15/9 - 03 / 7 2100
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Mikkelborg Biri Travbane 09/9 - 04 / 10 2100
4 2013: -7 -1 -0 -1 -1 -27 000 2012: -14 -4 -3 -2 -2 -191 000
Tordin 4 Plass 337 000
6 år BRUN H v.Alm Viktor T. Solberg Drammen Travbane 1 24/10 - 05 / 9 2540 32,2 42
e. Dina v. Braute T. Solberg Bjerke Travbane 7 13/10 - 04 / 12 1609 32,5ag 36
Horni AS /Vøyenenga T. Solberg Bjerke Travbane 1 15/9 - 03 / 2 2100 30,2a 20
Tom Erik Solberg (T) Alf Stordal (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 26/8 - 07 / 3 2100 31,6a 41
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 11/8 - 01 / 6 2100 30,3a 122
5 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -3 -0 -0 -0 -3 -9 000
Huseby Sofie 5 Plass 121 000
9 år BRUN HP v.Spikeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 20/10 - 02 / 2 2100 31,7a 183
e. Huseby Stjerna v. Elding T. Desserud Klosterskogen Travbane 0 26/9 - 07 / 2 2100 33,7ag 133
Lene Nilsen /Våle E. Høitomt Drammen Travbane 7 13/9 - 02 / 8 2100 32,0a 167
Magnus Helland (T) Rune Larsen E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 02/9 - 02 / 6 2100 31,5a 131
gul m/svart h og ermstriper T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 02 / 7 2120 33,7 69
6 2012: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -13 -0 -0 -0 -4 -8 000
Bårdbakktrolla 6 Plass 36 000
7 år LYSBRUN HP v.Lykkefot A. Tandberg Drammen Travbane 6 24/10 - 05 / 6 2520 37,2 g 822
e. Nerli Tia v. Elding A. Tandberg Drammen Travbane 0 17/10 - 02 / 3 2100 34,8 g 481
Karina Kvikne /Kyrksæterøra A. Tandberg Bjerke Travbane 0 28/9 - 04 / 3 2140 33,0 g 458
Audun Tandberg (A) A. Tandberg Drammen Travbane 0 19/9 - 04 / 5 2120 35,8 g 472
grønn med gult og hvitt bånd A. Tandberg Drammen Travbane 13/6 - 02 / 5 2100
7 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Spikperla 7 Plass 155 003
12 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Biri Travbane 0 26/8 - 04 / 3 2100 br ag 97
e. Perlerosa v. Solett L. Kolle Drammen Travbane 5 12/8 - 03 / 14 2120 31,4 230
Øystein Olav Åsheim /Tinn Austbygd D. Dalen Biri Travbane 4 31/7 - 05 / 1 2100 31,2a 399
Dag-Sveinung Dalen (B) Christine Haugen T. Borg Jarlsberg Travbane 3 24/6 - 01 / 2 1609 31,0ag 15
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 10/6 - 04 / 2 2100 30,8a 38
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Raukvin 8 Plass 292 647
13 år BRUN V v.Ravn Jahn J. Undem Klosterskogen Travbane 7 20/10 - 02 / 3 2100 32,5ag 135
e. Vidira v. Eng Svarten G. Gundersen Bjerke Travbane 4 06/10 - 01 / 7 2100 32,7ag 349
Erik Skaug /Åmot J. Undem Klosterskogen Travbane 0 22/9 - 08 / 5 1700 32,8ag 383
Kai Johansen (T) Erik Skaug (A) A. Stensen Magnor Travbane 0 07/8 - 03 / 11 2020 35,4 g 153
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. C. Antonsen Momarken Travbane 0 12/7 - 04 / 10 2140 32,7ag 116
9 2013: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bufjells Duracell 9 Plass 88 500
8 år BRUN HP v.Spikeld M. Helland Klosterskogen Travbane 0 20/10 - 02 / 5 2100 33,0a 667
e. Movik Paja v. Pajaprins A. Bye Drammen Travbane 0 03/10 - 07 / 8 2100 33,0a 482
Monica Farsjø /Helle T. Løvseth Klosterskogen Travbane 26/9 - 07 / 4 2100
Glenn Kramer Stenberg (T) Monica Farsjø G. Gundersen Sørlandets Travpark 0 22/7 - 05 / 12 2140 32,8a 573
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame K. Malmin Sørlandets Travpark 0 26/6 - 03 / 2 1609 32,2ag 183
10 2012: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500 2011: -13 -0 -1 -3 -3 -26 000
Høiby Pilminni 10 Plass 51 500
5 år MØRKBR HP v.Elding J. Bjerring Klosterskogen Travbane - 20/10 - 04 / 1 2100 dg 353
e. Høiby Rita v. Pilmin J. Bjerring Bjerke Travbane 3 06/10 - 01 / 4 2100 31,7a 183
Anne Birkeland-Ellen Merethe Karlsen J. Bjerring Bjerke Travbane 3 28/9 - 04 / 4 2140 32,0 74
Jan Martin Bjerring (T) J. Bjerring Bjerke Travbane - 21/9 - 03 / 1 2140 g0 g 108
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Momarken Travbane 3 13/9 - 03 / 1 2140 32,8a 437
11 2014: -3 -1 -0 -2 -0 -25 000 2013: -9 -1 -1 -3 -2 -65 000
Schuvablessa 11 Plass 341 500
7 år SVART HP v.Åsajerven T. Wollebæk Bjerke Travbane - 14/5 - 06 / 4 2140 dg 24
e. Schuvara v. Schuvar E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 29/4 - 02 / 10 2120 31,3 12
Nils Dagestad /Voss T. Wollebæk Drammen Travbane 1 27/3 - 02 / 11 2120 30,9 20
Tor Wollebæk (T) Ola Martin Aasen (A) T. Wollebæk Biri Travbane 1 11/3 - 03 / 6 2100 31,4 26
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl T. Wollebæk Leangen Travbane 1 28/2 - 01 / 1 2140 36,6 14
12 2015: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -13 -0 -0 -2 -6 -22 000
Gomnes Odin 12 Plass 155 000
10 år BRUN V v.Moe Odin S. Jessen Klosterskogen Travbane P 22/9 - 21 / 7 2120 36,3 P
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel Ø. Tjomsland Forus Travbane 6 02/10 - 08 / 2 1600 31,6 g 197
Leif Roger Fink-Ann-Christin Fink Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 08/8 - 06 / 7 2160 dg 43
Simen Bremseth Jessen (T) Leif Roger Fink Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 26/7 - 05 / 1 1600 29,8a 26
Rød m/svart sk.klaffer,mansj&logo, rek Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 03/7 - 02 / 4 2040 32,9 65