<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V4-2
DD-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 215.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 2 Duo : 2-10 Trippel : 2-10-7 Plass : 2-10-7

1 2016: -10 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -9 -0 -1 -1 -1 -16 000
Næskvikk 2100 1 Plass 295 500
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden H. Holm Biri Travbane 6 07/10 - 06 / 1 2100 29,3a 185
e. Frøken Amalie v. Bork Rigel G. Gundersen Bjerke Travbane 3 22/9 - 04 / 10 2100 30,1a 42
Mariann Erga Tjøtta /Bryne G. Gundersen Biri Travbane 3 09/9 - 03 / 10 1609 28,9a 75
K. Johansen Olaf Sæthre G. Gundersen Biri Travbane 1 09/8 - 03 / 8 2100 29,4a 84
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 4 21/7 - 08 / 7 1609 29,1ag 99
2 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -1 -0 -3 -58 500
Rinde Rappen 2 Plass 321 398
9 år SVART H v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 5 06/10 - 04 / 7 1609 28,2a 59
e. Rinde Texa v. Pål Lunar Ø. Ruttenborg Klosterskogen Travbane - 15/8 - 03 / 2 2100 dg a 63
Stine Gulbrandsen /Lena Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 29/7 - 05 / 9 2100 28,7a 62
Ø. Ruttenborg Stine Gulbrandsen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 21/7 - 02 / 9 2100 29,3a 51
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Åmål 6 06/7 - 11 / 2 2100 29,4 52
3 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -0 -0 -4 -8 000
Lille J.'s Ylva 3 Plass 167 500
8 år SVART HP v.Ylvar O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 13/10 - 02 / 7 2100 30,7a 118
e. Kullsvarta v. Alm Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 5 30/9 - 07 / 7 1609 27,9a 84
Trine Søberg Lodgaard-Vegard Lodgaard O. Mikkelborg Bjerke Travbane 22/9 - 04 / 8 2100
O. Mikkelborg Trine Søberg Lodgaard O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 14/9 - 03 / 3 2100 29,9a 137
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 0 03/9 - 07 / 10 1609 30,4ag 364
4 2013: -9 -1 -0 -2 -2 -51 404 2012: -16 -4 -1 -0 -5 -177 175
Bottem Faks 4 Plass 398 405
7 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 29/9 - 01 / 9 2100 29,2a 15
e. Bottem Støva v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 3 17/9 - 08 / 5 2160 27,5 213
Olav Utgård-Trond Erik Utgård G. Gundersen Biri Travbane 5 03/9 - 07 / 7 1609 29,9a 145
G. Gundersen Olav Utgård G. Gundersen Biri Travbane 1 26/8 - 06 / 2 2100 29,0a 91
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Drammen Travbane 0 13/8 - 10 / 3 2500 32,5 g 298
5 2014: -11 -0 -0 -1 -3 -13 000 2013: -10 -0 -0 -0 -5 -13 000
Teigen Vinn 5 Plass 231 000
9 år RØD V v.Bokli Eld A. Stensen Biri Travbane - 09/9 - 03 / 5 1609 dg a 84
e. Pi Svarta v. Braute A. Stensen Biri Travbane 4 26/8 - 06 / 6 2100 29,9ag 154
Lars Engen /Lesja L. Kolle Biri Travbane 7 30/7 - 08 / 14 2120 29,4 815
A. Stensen Erik Engen (P) G. Austevoll Leangen Travbane 0 24/6 - 04 / 4 1640 29,6ag 106
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Helland Biri Travbane - 16/4 - 07 / 7 2120 dg 291
6 2011: -20 -0 -1 -0 -12 -48 663 2010: -16 -0 -1 -2 -8 -40 000
Hvatt Kaisa 6 Plass 203 863
9 år BRUN HP v.Hvatt Djerven P. Hvattum Biri Travbane 5 14/10 - 06 / 5 1600 30,1 478
e. Hvattine v. Alm Rigel P. Hvattum Biri Travbane 0 30/9 - 07 / 4 1609 28,0a 139
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Jarlsberg Travbane 4 02/9 - 04 / 8 2100 29,5a 463
P. Hvattum P. Hvattum Drammen Travbane 4 13/8 - 07 / 6 2120 29,8 723
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Magnor Travbane 5 07/8 - 05 / 12 1620 31,7 g 206
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Dæmro Gutten 7 Plass 318 403
13 år BRUN V v.Engli Svarten B. Duestad Bjerke Travbane 0 06/10 - 04 / 1 1609 28,4a 261
e. Frøken Ilmin v. Ilmin B. Duestad Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 11 2100 29,9a 656
Ture Jensen /Kirkenes V. Bugge Jarlsberg Travbane 3 26/8 - 05 / 3 2100 31,1a 420
H. Holm Jan-Tore Rønningen P. Grundberg Drammen Travbane 3 12/8 - 04 / 1 1700 30,1a 510
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl M. Løve Klosterskogen Travbane 5 19/5 - 01 / 8 2100 34,0ag 321
8 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Govilja 8 Plass 175 300
15 år SVART HP v.Viljesterk Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 26/8 - 07 / 11 2100 dist a 757
e. Østbygdbruna v. Atom Vinter T. Solberg Drammen Travbane 3 16/8 - 01 / 6 2100 30,6a 148
Kåre Østenseth /Raufoss G. Austevoll Biri Travbane 0 21/7 - 02 / 12 2100 29,5a 243
L. Kolle Kåre Østenseth V. Hop Jarlsberg Travbane 6 05/7 - 08 / 10 2100 29,1a 904
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Bjerke Travbane P 17/6 - 20 / 6 2140 35,9 P
9 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000
Bo Jular 9 Plass 376 502
14 år BRUN V v.Alm Svarten G. Austevoll Biri Travbane - 30/9 - 07 / 6 1609 g3 ag 72
e. Super Trolla v. Lappe Troll* V. Bugge Nossum Travbane 5 17/7 - 06 / 1 2500 32,0 g 88
Lars Oksvold-Erna Oksvold G. Gundersen Leangen Travbane 0 24/6 - 07 / 5 1640 27,8a 193
G. Austevoll Finn Holmen (T) V. Bugge Nossum Travbane 1 28/5 - 04 / 5 1740 30,3 PK
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re J. Blekkan Leangen Travbane 0 16/5 - 06 / 14 2160 32,1 94
10 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Tina 10 Plass 229 700
13 år BRUN HP v.Eng Svarten K. Mathisen Biri Travbane 0 07/10 - 06 / 2 2100 29,4ag 345
e. Svarstadblesa v. Spang Best K. Mathisen Momarken Travbane 4 20/9 - 05 / 5 2140 31,3ag 320
Tordis Kampesveen /Vestre Gausdal M. Sørvik Biri Travbane 0 02/9 - 02 / 7 2100 30,9ag 473
T. Wollebæk Gunn Carol Kampesveen (A) H. Storås Bjerke Travbane - 17/8 - 06 / 12 2100 dg a 502
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl S. Hogner Bjerke Travbane 6 10/8 - 08 / 15 2180 32,1 g 1260
11 2012: -3 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -7 -0 -0 -1 -5 -15 500
Eldvinten 11 Plass 193 200
11 år BORKET V v.Elding O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 16/6 - 04 / 7 2100 29,5a 292
e. Raastad Vinta v. Atom Vinter G. Austevoll Biri Travbane 6 04/2 - 05 / 9 1609 29,9a 504
Helge Thorshaug /Gaupen G. Gundersen Drammen Travbane 8 18/1 - 02 / 6 2100 33,3a 479
B. Steinseth Helge Thorshaug O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 11/11 - 04 / 12 1609 dist ar 356
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Bjerke Travbane 5 28/10 - 04 / 1 1609 30,4a 260
12 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -12 -0 -1 -0 -4 -14 300
Tjurastjerna 12 Plass 204 609
8 år SVART HP v.Mentor Mollyn G. Gundersen Biri Travbane 0 30/9 - 07 / 3 1609 28,1ag 38
e. Lykke Gunn v. Lykkebron* H. Holm Bodø Travbane 6 11/9 - 03 / 2 1600 29,6 g 14
Stall 3 Ganger V. + 2. A. Eggan Leangen Travbane 2 29/8 - 03 / 1 2140 27,3 371
V. Bugge Gorm Vasskog A. Sjoner Nossum Travbane 5 28/5 - 04 / 8 1740 31,5 PK
Blå med hvit V R. Walsøe Leangen Travbane 0 16/5 - 06 / 6 2160 31,3 g 974