<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige 5.000 - 25.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : 6-3 Trippel : 6-3-9 Plass : 6-3-9

1 2013: -8 -1 -0 -0 -5 -20 500 2012: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Knert 2100 1 Plass 47 000
7 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Drammen Travbane 0 10/10 - 02 / 3 2100 35,1 g 383
e. Lona Troll v. Troll Jahn F. Hamre Klosterskogen Travbane - 26/9 - 05 / 3 2120 g7 g 268
Tone Pettersen Storaas-Karstein Storaas F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 09/9 - 01 / 7 2120 33,5 g 195
D. Dalen Monica Skatvedt Thengs C. Antonsen Bjerke Travbane 0 18/5 - 07 / 3 2140 dist 1108
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl K. Ødegaard Momarken Travbane - 10/5 - 04 / 12 2140 dg a 642
2 2011: -6 -0 -1 -1 -2 -15 000 2010: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000
Knauserud Stjerna 2 Plass 20 000
7 år BRUN HP v.Spang Best O. Sagholen Bjerke Travbane 2 14/9 - 08 / 4 2140 35,2 g 128
e. Polar Tussa v. Polar Troll O. Sagholen Momarken Travbane 3 05/8 - 02 / 9 2160 35,6 g 900
Stall Knauserud E. Killingmo Kongsvinger Travbane 0 03/7 - 03 / 3 1600 36,2 g 92
H. Velten O. Sagholen Momarken Travbane 6 01/3 - 01 / 1 2140 36,7 g 378
blå m/hvit vinkel, røde sidefelt E. Høitomt Momarken Travbane 7 22/11 - 08 / 10 2160 36,9 134
3 2013: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tyri Stegg 3 Plass 33 500
7 år SVART V v.Bokli Eld G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/9 - 03 / 10 1609 33,0a 72
e. Skjold Pia v. Minpil G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 22/8 - 09 / 9 2120 33,4 61
Kjell Arnljot Thorrud /Drammen G. Gundersen Kala Landbane 0 16/8 - 07 / 3 1920 35,1 30
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 03/8 - 08 / 3 2140
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Stenberg Biri Travbane 0 29/7 - 10 / 5 2100 36,1 g 1256
4 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -17 -0 -0 -1 -5 -15 599
Spik Knut 4 Plass 27 599
8 år BRUN V v.Spikeld G. Gundersen Biri Travbane 6 23/9 - 05 / 9 2100 33,1 448
e. Spik Lynga v. Lyngsvarten O. Østre Bjerke Travbane - 16/9 - 03 / 12 1609 dg a 350
Per K. Runden /Skarnes O. Østre Jarlsberg Travbane 0 09/9 - 01 / 8 2120 34,0 g 137
G. Gundersen Per K. Rundén O. Østre Bjerke Travbane 7 01/9 - 03 / 8 2100 33,5ag 580
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Østre Bjerke Travbane 0 24/8 - 09 / 5 2160 37,3 g 91
5 2012: -4 -1 -0 -0 -1 -14 000 2011: -11 -0 -1 -1 -1 -20 000
Vang Viking 5 Plass 34 000
4 år MØRKBR H v.H.G. Balder P. Holtung Bjerke Travbane 0 11/8 - 01 / 12 2100 dist ag 374
e. Aceta v. Ilmin P. Holtung Biri Travbane - 30/7 - 02 / 15 2120 g0 g 309
Anders Holtung /Årnes P. Holtung Forus Travbane 3 02/7 - 03 / 2 2040 33,2 103
P. Holtung P. Holtung Bjerke Travbane 22/6 - 07 / 7 2140
rød m/grått sk.stk. seler & ermst.+ re P. Holtung Bjerke Travbane 0 15/6 - 04 / 4 2140 33,8 1012
6 2013: -6 -1 -0 -1 -1 -22 000 2012: -21 -1 -5 -4 -7 -100 000
Tenoren 6 Plass 164 000
7 år MØRKBR V v.Lome Elden A. Stensen Bjerke Travbane - 29/9 - 03 / 5 2100 dg a 31
e. Galine v. Troll Jahn A. Stensen Momarken Travbane 13/9 - 02 / 4 2140
Gry Haagensen Skiaker /Brandbu G. Austevoll Klosterskogen Travbane 08/9 - 08 / 3 2100
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Biri Travbane 0 02/9 - 01 / 1 2100 35,9 68
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane P 19/8 - 23 / 3 2100 35,6 g P
7 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Haake Chani 7 Plass 75 500
10 år MØRKBR HP v.Lykke Knut O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 10/10 - 07 / 9 2120 37,4 g 57
e. Gylden Rappa v. Kal Luis O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 29/9 - 03 / 7 2100 34,8ag 45
Jan Egil Mathisen /Jaren O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 01/9 - 03 / 3 2100 33,7a 114
E. Høitomt Jan Egil Mathisen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 17/8 - 07 / 4 2140 31,9 117
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Momarken Travbane 2 07/6 - 01 / 8 2160 33,7 77
8 2015: -2 -1 -0 -1 -0 -36 082 2014: -5 -2 -2 -1 -0 -56 805
Spik Vilja* 8 Plass 153 940
8 år BRUN HP v.Spikeld K. Malmin Momarken Travbane 2 04/10 - 01 / 7 2140 31,6a 97
e. Heitra v. Bork Rigel K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 15/9 - 02 / 2 2100 35,5 g 280
Sverige K. Malmin Sørlandets Travpark 0 26/6 - 04 / 10 2140 36,7a 137
K. Malmin Hans Storvik V. Hop Momarken Travbane 0 24/4 - 03 / 6 2140 33,0a 155
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 11/4 - 01 / 4 2120 33,9 47
9 2012: -7 -0 -0 -1 -4 -17 500 2011: -11 -2 -1 -2 -1 -51 733
Haugestad Hentesveis 9 Plass 69 233
7 år BRUN V v.Lex Jon G. Flåten Momarken Travbane 3 04/10 - 01 / 6 2140 31,8ag 44
e. Haugestad Gulla v. Finstad Lars G. Flåten Drammen Travbane - 19/9 - 04 / 1 2100 dg 318
Thore Johan Bakke /Våle G. Flåten Jarlsberg Travbane - 09/9 - 01 / 9 2120 dg 198
G. Flåten Thore Johan Bakke G. Flåten Årjäng 6 23/8 - 01 / 1 2180 35,0 33
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 03/8 - 08 / 10 2160 33,6 g 94
10 2012: -9 -0 -0 -0 -3 -8 000 2011: -7 -1 -2 -0 -1 -30 995
Negards Raua 10 Plass 38 995
5 år RØD HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Bjerke Travbane - 14/9 - 08 / 6 2140 g2 g 30
e. Negards Frøkna v. Pajaprins B. Steinseth Rättvik 1 29/8 - 08 / 1 2140 34,1 30
Stall Åsvang B. Steinseth Biri Travbane 2 19/8 - 01 / 4 2100 34,5 g 83
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane P 20/5 - 20 / 7 2120 37,0 P
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Momarken Travbane - 22/11 - 08 / 7 2140 dg 1324