<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:05

Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-årige med 0 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2014: -10 -0 -0 -0 -1 -2 500
Valle Frøkna 1 Plass 29 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Holm Biri Travbane P 29/4 - 09 / 11 2120 46,6 P
e. Valle Lill v. Spikeld A. Stensen Biri Travbane 15/10 - 22 / 3 2100 59,9 B
Øyvind Rype /Asker
Eirik Høitomt (T) Erik Løkken
Hvit m/svarte ermer, reklame
2 2014: -10 -2 -0 -1 -2 -55 000 2013: -17 -0 -3 -2 -7 -97 222
Stokkefaksa 2 Plass 225 643
6 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Jarlsberg Travbane 0 07/10 - 01 / 3 2100 36,7 g 390
e. Stokkesvarta v. Elding V. Hop Momarken Travbane 0 20/9 - 01 / 6 2140 41,6 g 363
Stall H.I.K. V. Hop Bjerke Travbane 0 05/9 - 02 / 6 2100 39,6a 1593
Vidar Hop (T) Arne Herberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 20/4 - 23 / 12 2160 41,4 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl I. Engen Drammen Travbane N 10/4 - 21 / 5 2120 55,1 g N
3 2015: -10 -0 -1 -1 -3 -35 752 2014: -24 -4 -2 -4 -9 -232 475
Mjølner Faksa 3 Plass 497 976
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Momarken Travbane P 29/3 - 20 / 10 2160 42,8 P
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Drammen Travbane 23/11 - 22 / 2 1720 50,2 B
Jan Roar Mjølnerød /Halden
Jan Roar Mjølnerød (T)
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -8 000
Dalby Gutten 4 Plass 18 000
9 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 23/9 - 20 / 5 2100 42,6 P
e. Dalby Jenta v. Lapp Nils (S) K. Øyhaugen Biri Travbane N 29/4 - 12 / 10 2120 52,4 g N
Torstein Sørsveen /Østre Gausdal K. Mathisen Biri Travbane N 01/4 - 22 / 8 2120 dgpp N
Geir Vegard Gundersen (T) Torstein Sørsveen K. Mathisen Biri Travbane 17/12 - 20 / 9 2120 00,0 g N
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Mathisen Biri Travbane 19/11 - 22 / 3 2120 54,3 B
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Lilja 5 Plass 94 000
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Biri Travbane P 21/7 - 20 / 1 2100 43,1 P
e. Britta v. Barry (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 29/12 - 25 / 6 1640 07,1 g N
Anna Nyborg /Stange
Cato Antonsen (T) Ole Tom Nyborg
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl.
6 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ra Jerkell 6 Plass 0
3 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bjerke Travbane P 27/4 - 20 / 11 2160 46,4 g P
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) G. Austevoll Momarken Travbane 14/9 - 22 / 2 2160 50,1 B
Kjell Iversen /Halden
Kristian Bjørnerød (T) Kjell Iversen
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm
7 2017: -5 -0 -1 -0 -0 -7 000 2016: -26 -1 -1 -0 -6 -44 000
Haugestad Storm 7 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Lex Jon L. Kolle Jarlsberg Travbane P 30/9 - 22 / 13 2120 39,0 P
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 27/5 - 01 / 3 2100 dist 278
Gunhild C. Henriksen-Asbjørn Henriksen K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 24/9 - 20 / 9 2120 49,6 P
Lars Anvar Kolle (T) Gunhild C. Henriksen L. Kolle Jarlsberg Travbane 25/6 - 22 / 7 2120 02,5 g B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
8 2016: -4 -0 -0 -0 -3 -13 249 2015: -6 -0 -1 -1 -3 -22 432
Enge Jo* 8 Plass 237 034
8 år MØRKBR V v.Håkon Jo* O. Kjenner Jarlsberg Travbane 0 07/10 - 01 / 8 2100 36,4 97
e. Enge Pila v. Fosen Todd O. Kjenner Momarken Travbane P 13/9 - 20 / 7 2160 38,9 g P
Sverige
Ole-Christian Kjenner (S) Jan-Arne Raab (T)
Svart m/oransje stolpe,rekl.
9 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -7 -0 -0 -0 -7 -14 000
Brittalill 9 Plass 14 000
5 år SVART HP v.Sarpen J. Mjølnerød Momarken Travbane P 12/4 - 20 / 9 2160 49,6 g P
e. Tempala v. Per U O. Sagholen Drammen Travbane 21/12 - 21 / 9 1720 56,9 B
Brit Inger Wahl /Rakkestad
Odd Arne Sagholen (T) Brit Inger Wahl
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl