<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-4
DD-1


Kaldblods 1609 m. Autostart.
3-15-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 2 Duo : 2-6 Trippel : 2-6-4 Plass : 2-6-4

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Dæmro Gutten 1609 1 Plass 318 403
13 år BRUN V v.Engli Svarten B. Duestad Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 11 2100 29,9a 656
e. Frøken Ilmin v. Ilmin V. Bugge Jarlsberg Travbane 3 26/8 - 05 / 3 2100 31,1a 420
Ture Jensen /Kirkenes P. Grundberg Drammen Travbane 3 12/8 - 04 / 1 1700 30,1a 510
B. Duestad Tone Celine Bergh-Olsen M. Løve Klosterskogen Travbane 5 19/5 - 01 / 8 2100 34,0ag 321
svart m/rødt sk.stk. & ermstripe. M. Løve Drammen Travbane - 09/5 - 04 / 15 2140 dg 45
2 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -5 000 2017: -12 -0 -2 -2 -4 -46 448
Rampelars 2 Plass 401 936
13 år BRUN H v.Metsgar V. Bugge Bjerke Travbane 3 15/9 - 04 / 10 1609 27,3a 236
e. Garplin v. Garpin V. Bugge Nossum Travbane 0 17/7 - 02 / 8 1720 31,2 167
Ida Bugge /Bjugn T. Solberg Leangen Travbane 0 25/6 - 08 / 4 2140 30,8 109
V. Bugge Gunnar Gjerstad (T) V. Bugge Leangen Travbane 0 28/11 - 03 / 10 2160 35,3 g 107
Blå med hvit V V. Bugge Leangen Travbane 5 10/9 - 02 / 7 1640 29,6a 32
3 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -10 -1 -0 -0 -2 -20 500
Hornmo Vilja 3 Plass 207 232
10 år BRUN HP v.Thuli Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 0 24/8 - 03 / 8 1609 29,4a 472
e. Hornmo Blessa v. Trons Trollmin* B. Steinseth Magnor Travbane 3 07/8 - 05 / 5 1620 31,0 62
Ole Eggen-Leif Harald Eggen B. Steinseth Bjerke Travbane 0 28/7 - 05 / 11 1609 28,7a 116
B. Steinseth Ole Eggen B. Steinseth Bjerke Travbane 0 06/7 - 02 / 8 1609 27,2a 557
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl L. Witasp Rättvik 0 23/6 - 06 / 4 1660 29,0 235
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Oda Mai 4 Plass 233 000
10 år BRUN HP v.Moe Odin R. Hop Bergen Travpark 5 29/9 - 08 / 15 2120 29,5 1872
e. Klæstad Mai v. Alm Rigel R. Hop Bergen Travpark 0 15/9 - 03 / 12 2120 33,4 69
Stein Engset-Elisabeth Engset R. Hop Bergen Travpark 6 01/9 - 02 / 11 1600 26,9a 1076
T. Solberg Lars-Olav Birkeland R. Hop Bergen Travpark 0 25/8 - 03 / 8 2120 30,6 488
Blå m/gull seler&stjerner, reklame R. Hop Bergen Travpark 5 11/8 - 05 / 12 2120 29,9 379
5 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -21 -0 -1 -1 -9 -41 500
Mellem Stjerna 5 Plass 208 000
9 år MØRKBR HP v.Elding J. Gaustad Bjerke Travbane 2 21/9 - 03 / 5 2180 31,1 128
e. Lønsvoll Dokka v. Pilmin J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 3 2100 29,9ag 203
Bjarne Steinsholt /Skien C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 26/8 - 05 / 1 2100 32,0ag 101
J. Gaustad Bjarne Steinsholt A. Frønes Sørlandets Travpark 6 20/8 - 03 / 8 2140 30,1a 202
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 25/7 - 03 / 15 2540 31,9 162
6 2011: -6 -0 -1 -0 -4 -22 000 2010: -5 -0 -0 -0 -3 -10 500
Turbo Loke 6 Plass 192 500
10 år LYSBRUN H v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 4 21/9 - 03 / 10 2180 31,2 77
e. Borgmøy v. Lyngsvarten E. Høitomt Bjerke Travbane P 07/9 - 22 / 3 2160 33,7 P
Monica Engebretsen-Kjell Holelien L. Gundersen Drammen Travbane 4 19/6 - 02 / 1 2100 31,1 47
E. Høitomt Anders Langerud (P) M. Nyløkken Bjerke Travbane 02/6 - 23 / 1 2160 32,9 P
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Borg Klosterskogen Travbane 5 25/5 - 03 / 4 2100 31,1ag 134
7 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -1 -0 -3 -58 500
Rinde Rappen 7 Plass 321 398
9 år SVART H v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Klosterskogen Travbane - 15/8 - 03 / 2 2100 dg a 63
e. Rinde Texa v. Pål Lunar Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 29/7 - 05 / 9 2100 28,7a 62
Stine Gulbrandsen /Lena Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 21/7 - 02 / 9 2100 29,3a 51
Ø. Ruttenborg Stine Gulbrandsen Ø. Ruttenborg Åmål 6 06/7 - 11 / 2 2100 29,4 52
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 10/5 - 01 / 8 2100 28,9a 215
8 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -8 -0 -0 -0 -1 -3 000
Svemin 8 Plass 189 000
14 år SVART V v.Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 0 29/9 - 01 / 3 2100 32,4ag 459
e. Skjeppe Terna v. Troll Jahn M. Sørvik Drammen Travbane - 19/9 - 08 / 12 1720 g6 g 350
Kjell Høiby /Fenstad E. Høitomt Drammen Travbane 7 16/8 - 01 / 9 2100 31,4ag 199
G. Austevoll Kjell Høiby E. Høitomt Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 1 2100 30,0ag 104
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Høitomt Biri Travbane 3 21/7 - 02 / 3 2100 28,9a 301
9 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -19 -0 -1 -0 -6 -20 548
Valle Tora* 9 Plass 227 930
8 år SVART HP v.Lome Kongen M. Helland Färjestad 0 24/9 - 04 / 2 2160 28,1 301
e. Altora v. Alm Svarten M. Helland Jarlsberg Travbane 7 27/8 - 05 / 10 2120 29,8 140
Sverige M. Helland Drammen Travbane 3 13/8 - 07 / 9 2120 29,2 235
M. Helland Thor O. Mikalsen M. Helland Bjerke Travbane 2 03/8 - 04 / 8 2140 30,1 111
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Bjerke Travbane 3 26/7 - 01 / 6 2100 30,4ag 46
10 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -17 -1 -3 -0 -5 -55 000
Frøen Balder 10 Plass 316 500
10 år MØRKBR V v.Pål Even E. Høitomt Drammen Travbane 3 27/9 - 02 / 6 1700 28,4a 119
e. Frøen Pila v. Minpil K. Malmin Bjerke Travbane - 16/9 - 04 / 7 1609 dg a 460
Håvard Tandberg /Åmot R. Aarlie Jarlsberg Travbane 0 26/8 - 05 / 4 2100 31,8a 123
G. Gundersen Håvar Tandberg (A) O. Østre Bjerke Travbane - 17/8 - 06 / 3 2100 dg a 79
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Bjerke Travbane 6 03/8 - 02 / 7 2600 30,5a 897