<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:40 V5-2
Gullsmed Otterens 4-års løp
Gullsmed Otterens 4-års løp
Kaldblods 2550 m. Tillegg 20 m ved vunnet 150.000 kr., 40 m ved 300.000 kr., 60 m ved 600.000 kr.
4-årige .
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : 6-5 Trippel : 6-5-4 Plass : 6-5-4

1 2012: -11 -1 -1 -1 -3 -39 679 2011: -13 -2 -4 -1 -2 -121 500
Rigeljerven* 2550 1 Plass 204 179
6 år MØRKBR V v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane 2 15/9 - 04 / 2 1609 26,7ag 39
e. Rigel Snerta v. Metsgar V. Hop Bjerke Travbane 0 05/9 - 11 / 6 2600 29,4ag 742
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 2 24/8 - 04 / 11 2140 29,6 g 29
G. Austevoll Trond Søhoel Jensen (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 10/8 - 02 / 9 1640 29,8 g 68
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Biri Travbane 6 30/7 - 08 / 4 2100 30,2 g 92
2 2015: -5 -0 -0 -0 -4 -11 326 2014: -14 -0 -2 -1 -9 -51 004
Bjelleguten* 2 Plass 340 786
8 år MØRKBR V v.Elding G. Gudmestad Forus Travbane 3 20/9 - 02 / 9 2080 30,4 g 30
e. Gyllperla v. Nordli Svarten G. Gudmestad Bergen Travpark 4 10/9 - 05 / 2 2100 28,6 190
Sverige G. Gudmestad Haugaland Travpark 3 04/9 - 03 / 6 1820 29,8 36
G. Gudmestad O. Reime Forus Travbane 16/8 - 02 / 8 1600
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Bergen Travpark - 11/8 - 05 / 2 2100 dv1 238
3 2014: -10 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -10 -0 -1 -1 -3 -27 500
Tekno Viktor 2570 1 Plass 406 500
7 år SVART V v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 2 17/9 - 08 / 4 2160 27,5 199
e. Landås Jenta v. Nordli Svarten T. Borg Bjerke Travbane 0 05/9 - 12 / 8 2600 32,9a 288
Kato Magne Bruland /Førde E. Høitomt Drammen Travbane 4 23/8 - 04 / 12 1700 28,4a 33
E. Høitomt Kjell Løvdal (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 25/7 - 03 / 9 2520 31,3 23
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 12/7 - 02 / 4 1609 26,9a 248
4 2018: -9 -2 -0 -2 -4 -207 491 2017: -14 -4 -2 -0 -4 -317 120
Moe Svarten 2 Plass 2 480 050
11 år SVART H v.Åsajerven Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 8 18/9 - 10 / 6 2600 30,3a 69
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 3 05/9 - 10 / 6 2600 27,3a 104
Stall Eide-Vold Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 07 / 6 2120 27,8 g 52
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 6 23/4 - 07 / 5 2120 28,8 g 23
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 17/4 - 02 / 2 2140 27,1 g 13
5 2018: -9 -6 -1 -1 -1 -492 803 2017: -18 -9 -2 -4 -2 -800 000
Ulsrud Tea 3 Plass 5 539 357
11 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Bjerke Travbane 1 05/9 - 05 / 9 2100 28,4a 24
e. Nebbenes Tea v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 1 16/8 - 08 / 3 2040 26,9a 56
Anita Wergeland /Dalsøyra L. Hauge Forus Travbane 6 26/7 - 05 / 12 2080 28,9 146
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Bergen Travpark 14/7 - 02 / 4 2100
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Momarken Travbane - 09/7 - 07 / 5 1620 dg 90
6 2015: -15 -0 -1 -1 -3 -25 000 2014: -12 -1 -1 -3 -0 -85 500
Nes Odin 2590 1 Plass 786 500
8 år BRUN V v.Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 0 13/9 - 08 / 9 1600 26,4ag 21
e. Nesbrit v. Lasso* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 05/9 - 12 / 6 2600 dg a 39
Jan Yngve Jacobsen-Marianne Ellingsen Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 18/8 - 03 / 1 2100 25,1a 14
Å. Tengsareid Ove Kenneth Karlsen (T) Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 14/7 - 07 / 7 2100 26,1a 26
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 0 02/7 - 09 / 10 2570 26,5 84
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 2610 1 Plass 3 109 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld T. Borg Bjerke Travbane 4 18/9 - 10 / 2 2600 27,7ag 50
e. Jerkegnista v. Pilmingnist T. Borg Bjerke Travbane 1 05/9 - 10 / 4 2600 27,3a 13
Tor Brænden /Oslo G. Gundersen Östersund 2 07/8 - 08 / 1 2140 24,3a 76
G. Gundersen Jan Martin Bjerring (T) G. Gundersen Östersund 1 29/7 - 05 / 3 2140 25,9a 34
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Leangen Travbane 2 25/6 - 07 / 4 2680 26,9 g 23