Neste løp >>>
Start ca kl. 13:37 V5-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : 6-10 Trippel : 6-10-7 Plass : 6-10-7

1 2012: -9 -0 -2 -0 -2 -18 000 2011: -15 -0 -2 -1 -9 -46 500
Huserapp 2100 1 Plass 176 500
8 år RØD V v.Moe Odin E. Holm Biri Travbane 0 21/7 - 02 / 2 2100 29,3a 45
e. Frigg Rappa v. Friggbest E. Holm Bjerke Travbane 5 29/6 - 03 / 8 2100 29,4a 214
Truls Mathisen-Tomas Mathisen E. Holm Bjerke Travbane 2 16/6 - 04 / 9 2100 28,5a 175
E. Holm E. Holm Biri Travbane 0 03/6 - 04 / 10 1609 27,8ag 144
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane 6 10/5 - 01 / 11 2100 29,4a 91
2 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -12 -1 -2 -3 -2 -62 500
Gårder Eldina 2 Plass 164 300
11 år HV. OG BR. HP v.Lome Elden T. Sletsjø Drammen Travbane - 19/9 - 08 / 3 1720 dg 2183
e. Fjell Luna v. Pål Lunar E. Holm Biri Travbane 09/9 - 03 / 6 1609
Andrea Sletsjø /Hof T. Sletsjø Biri Travbane - 02/9 - 02 / 10 2100 dg a 576
O. Mikkelborg Jorunn Signe Ballangrud E. Holm Biri Travbane 0 09/8 - 03 / 2 2100 34,3a 823
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame E. Holm Biri Travbane P 21/7 - 20 / 5 2100 34,5 P
3 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -8 -0 -0 -0 -1 -3 000
Svemin 3 Plass 189 000
14 år SVART V v.Elding M. Sørvik Drammen Travbane - 19/9 - 08 / 12 1720 g6 g 350
e. Skjeppe Terna v. Troll Jahn E. Høitomt Drammen Travbane 7 16/8 - 01 / 9 2100 31,4ag 199
Kjell Høiby /Fenstad E. Høitomt Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 1 2100 30,0ag 104
E. Høitomt Kjell Høiby E. Høitomt Biri Travbane 3 21/7 - 02 / 3 2100 28,9a 301
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 5 07/6 - 02 / 1 2100 31,7a 78
4 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Trigger Ess* 4 Plass 202 812
14 år SVART V v.Elding G. Gundersen Drammen Travbane 6 14/2 - 05 / 1 2100 31,6 142
e. Løkke Frøkna v. Grim Sylfiden G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 01/2 - 05 / 11 1700 30,3ag 120
Sverige G. Gundersen Jarlsberg Travbane 5 21/1 - 03 / 6 2100 30,2a 111
V. Hop Jan-Arve Svendsen G. Gundersen Drammen Travbane 4 10/1 - 09 / 2 1700 32,5a 60
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Gundersen Momarken Travbane 7 27/12 - 05 / 5 2140 33,1 134
5 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -17 -0 -1 -1 -6 -28 733
Soli Brasar 5 Plass 182 513
11 år SVART V v.Høiby Kongen E. Høitomt Momarken Travbane 20/9 - 05 / 6 2140
e. Spik Lisa v. Alm Kvik E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/9 - 03 / 9 2100 31,1a 174
Hans Kr. Skubberud-Line M. Skubberud /Ørje O. Sagholen Bjerke Travbane 0 24/8 - 03 / 9 1609 29,3ag 427
K. Johansen Frank A. Skubberud O. Østre Momarken Travbane 6 09/7 - 11 / 12 2140 28,8a 133
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. I. Melby Kongsvinger Travbane - 03/7 - 05 / 12 1600 dg a 564
6 2012: -10 -3 -0 -2 -3 -160 254 2011: -16 -4 -1 -2 -7 -138 486
Ylvruna 6 Plass 364 527
5 år MØRKBR HP v.Elding G. Gundersen Bjerke Travbane 9 18/9 - 08 / 12 2100 31,3ag 443
e. Ylvina v. Korbest G. Gundersen Bjerke Travbane 4 05/9 - 03 / 11 2100 29,6a 67
Kristian Borud /Frogner G. Gundersen Östersund 4 07/8 - 06 / 5 2140 29,4ag 235
L. Kolle Kristian Borud G. Gundersen Östersund 4 29/7 - 06 / 3 2140 31,1a 55
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 3 30/6 - 04 / 8 2100 29,5a 46
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -6 -0 -0 -0 -1 -2 500
Gygrid 7 Plass 193 500
11 år MØRKBR V v.Alm Svarten M. Helland Bjerke Travbane 0 21/9 - 03 / 6 2180 31,6 160
e. Slogum Mi v. Pilmin M. Helland Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 10 2100 30,1ag 535
Ulf Roger Engebretsen-Kjersti E. Finsrud M. Helland Drammen Travbane 4 16/8 - 01 / 3 2100 30,9a 161
M. Helland Ulf Roger Engebretsen G. Stenberg Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 11 2100 29,5a 346
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Bjerke Travbane 4 20/7 - 02 / 11 2160 30,8 109
8 2013: -17 -1 -0 -1 -5 -35 000 2012: -10 -0 -1 -0 -3 -15 000
Megårds Knerten 8 Plass 185 645
8 år SVART V v.Bokli Eld M. Wessel Bjerke Travbane 4 22/9 - 04 / 9 2100 30,6a 239
e. Vårsol v. Alm Svarten M. Wessel Biri Travbane 0 09/9 - 03 / 7 1609 31,7ag 150
Trond Sagen /Nykirke T. Fløysand Drammen Travbane 0 23/8 - 04 / 6 1700 32,8ag 34
M. Wessel Gunnar Gjerstad (T) T. Borg Drammen Travbane - 13/8 - 10 / 2 2500 dg 217
Rød m/MW i hvitt T. Fløysand Bjerke Travbane - 03/8 - 02 / 1 2600 dg a 127
9 2013: -9 -1 -0 -2 -2 -51 404 2012: -16 -4 -1 -0 -5 -177 175
Bottem Faks 9 Plass 398 405
7 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 17/9 - 08 / 5 2160 27,5 213
e. Bottem Støva v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 5 03/9 - 07 / 7 1609 29,9a 145
Olav Utgård-Trond Erik Utgård G. Gundersen Biri Travbane 1 26/8 - 06 / 2 2100 29,0a 91
G. Gundersen Olav Utgård A. Stensen Drammen Travbane 0 13/8 - 10 / 3 2500 32,5 g 298
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Leangen Travbane 2 01/8 - 08 / 2 1640 29,0a 69
10 2011: -22 -3 -1 -5 -7 -106 500 2010: -9 -2 -0 -0 -4 -38 000
Grorud Silver 10 Plass 177 500
7 år SVART H v.Lome Elden C. Antonsen Biri Travbane 3 03/9 - 07 / 3 1609 29,7a 30
e. Grorud Vilma v. Metsgar C. Antonsen Drammen Travbane 1 23/8 - 04 / 5 1700 27,8a 52
Jon Bunes /Hemnes C. Antonsen Momarken Travbane 1 09/8 - 04 / 3 2140 29,7a 162
C. Antonsen Jon Bunes G. Gundersen Bjerke Travbane 5 21/7 - 02 / 2 2100 29,8a 105
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Østre Momarken Travbane 7 09/7 - 04 / 15 2160 30,1 g 946
11 2017: -3 -0 -0 -0 -3 -11 500 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Nordli Spik 11 Plass 398 603
12 år SVART V v.Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 20/9 - 05 / 7 2140 31,9ag 84
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten T. Horpestad Årjäng 2 17/9 - 05 / 1 2660 30,3 112
Camilla Hansen /Halden E. Høitomt Bjerke Travbane 07/9 - 02 / 7 2640
J. Mjølnerød H. Tholfsen Jarlsberg Travbane - 02/9 - 04 / 9 2100 dg a 201
burgunder m/gul hestesko & to ermringe K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 26/8 - 05 / 9 2100 31,5a 111