<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V5-5


Varmblods 1640 m. Voltestart.
3-12-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 1 Duo : 1-6 Trippel : 1-6-5 Plass : 1-6-5

1 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -1 -0 -1 -3 -33 000
Pine News 1640 1 Plass 748 732
11 år MØRKBR V v.Pine Chip* (US) E. Høitomt Biri Travbane 3 26/8 - 08 / 7 2100 17,1a 15
e. News From Heaven v. Super News (US) E. Høitomt Momarken Travbane 1 02/8 - 02 / 10 1640 14,8a 20
Bente Thorp-Ronny Rustad E. Høitomt Bjerke Travbane P 06/7 - 20 / 2 2140 16,8 P
E. Høitomt Ronny Rustad O. Mikkelborg Biri Travbane - 06/3 - 05 / 3 2100 dg a 15
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 11/11 - 05 / 4 1609 dg ar 62
2 2013: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2012: -9 -0 -1 -0 -4 -10 977
Mariella Jib* (S) 2 Plass 98 005
9 år BRUN HP v.Eastender* (S) S. Lundqvist Bjerke Travbane 1 08/9 - 05 / 11 1609 15,3a 91
e. Charade Solla* (S) v. Anvil (US) S. Lundqvist Årjäng 7 23/8 - 04 / 3 2140 18,1 g 337
Sverige S. Lundqvist Bjerke Travbane 0 11/8 - 05 / 11 1609 17,4ag 80
S. Lundqvist S. Lundqvist Bjerke Travbane 2 26/7 - 04 / 11 1609 15,0a 476
svart m. blått/hv. sk.stk.,gul/hv. erm S. Lundqvist Arvika 7 03/7 - 05 / 1 2500 18,9 g 128
3 2011: -8 -1 -0 -1 -1 -16 546 2010: -16 -1 -5 -1 -2 -49 640
Mr. Centennial* (S) 3 Plass 76 149
7 år MØRKBR V v.Rite On Line (US) M. Andersson Årjäng 0 17/9 - 02 / 1 1640 16,8ag 138
e. Sugar Surprise v. Sugarcane Hanover* (US) M. Andersson Åmål 0 19/5 - 05 / 2 1680 17,8ag 170
Sverige M. Andersson Färjestad 0 09/5 - 06 / 13 2140 17,0 g 154
M. Andersson M. Andersson Axevalla 1 26/4 - 10 / 1 2140 18,8 34
svart m/røde stjerner på hvitt sk.stk. M. Andersson Örebro 6 05/4 - 09 / 1 2100 17,3a 161
4 2011: -5 -1 -1 -0 -1 -23 000 2010: -7 -1 -2 -0 -2 -41 000
Elling Spur 4 Plass 71 000
5 år M.BRUN V v.Gunslinger Spur (US) L. Kolle Bjerke Travbane 15/9 - 05 / 2 1609
e. Pridy Elling v. Express Pride (US) L. Kolle Bjerke Travbane 2 08/9 - 05 / 4 1609 15,3a 46
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss L. Kolle Bjerke Travbane 1 25/8 - 04 / 9 1609 16,7a 552
L. Kolle Morten Louis Johnsen O. Østre Sørlandets Travpark 0 10/7 - 05 / 10 2140 br ag 309
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Mjølnerød Momarken Travbane - 28/6 - 06 / 2 1640 dg a 230
5 2011: -11 -3 -1 -2 -1 -96 000 2010: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Chanto Lady Jet 5 Plass 96 000
8 år BRUN HP v.Coktail Jet (FR) L. Kolle Bergen Travpark 7 10/9 - 06 / 6 2100 17,1 134
e. Chanty's Jano v. Sea Chanty (US) G. Gundersen Biri Travbane 1 03/9 - 08 / 1 2100 19,0 53
Knut Brevik /Agdenes G. Gundersen Bjerke Travbane 25/8 - 03 / 5 2100
G. Gundersen Trond Anderssen (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 1 18/8 - 03 / 5 2100 16,7a 50
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer L. Kolle Biri Travbane 3 09/8 - 02 / 12 2100 16,7a 111
6 2013: -9 -0 -0 -1 -3 -14 000 2012: -13 -0 -1 -1 -4 -22 000
Mystical Diva 6 Plass 182 500
7 år BRUN HP v.Victory Abroad* (US) S. Hammersborg Bjerke Travbane 2 21/9 - 04 / 1 2140 16,5 262
e. Eternal Flare (US) v. Super Bowl (US) S. Hammersborg Bergen Travpark 0 10/9 - 07 / 8 2100 17,7a 135
Trond Einar Kvamsdal /Ytre Arna S. Hammersborg Bjerke Travbane 0 10/8 - 03 / 9 2100 17,9a 676
S. Hammersborg S. Hammersborg Jarlsberg Travbane 0 15/7 - 05 / 2 2100 17,7a 128
svart m/rød sele høyre side + rekl. S. Hammersborg Bjerke Travbane 6 06/7 - 05 / 5 2100 16,0a 368
7 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -10 -0 -0 -0 -1 -3 000
Dornenkønig (DE) 7 Plass 109 800
9 år SVART V v.Niton (DE) K. Malmin Jarlsberg Travbane 3 09/9 - 03 / 12 2620 18,5 207
e. Krønung (DE) v. Spice Island (US) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 16/7 - 05 / 6 2620 18,4 687
Hedda E. Assev /Kvelde K. Malmin Sørlandets Travpark 3 26/6 - 06 / 8 2609 17,9ag 150
K. Malmin Hedda E. Assev (T) P. Midtfjeld Drammen Travbane - 18/6 - 03 / 6 2100 dg a 229
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 0 04/6 - 05 / 13 2160 17,6 g 170
8 2013: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -21 -0 -0 -1 -14 -35 500
Coeur Photo (DE) 8 Plass 147 000
8 år RØD V v.S.J.'s Photo* (US) R. Sveen Bjerke Travbane 5 16/9 - 02 / 2 2100 17,2a 188
e. Annacoer (DE) v. Minnesota Viking (US) P. Lyngås Klosterskogen Travbane 7 08/9 - 06 / 6 2100 20,2a 338
Kristin Andersen /Bjørnevatn K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 26/8 - 03 / 8 2100 19,4a 122
G. Austevoll Sigbjørn Kolnes (T) J. Kulin Drammen Travbane 4 13/8 - 01 / 9 1700 17,9a 418
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Høitomt Bjerke Travbane 6 21/7 - 04 / 2 2100 17,6a 108