<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:40 V65-3


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for tid 1 32 0 og bedre 40 m for tid 1 30 5 og bedre.
3-15-årigemed rekord 1. 29,0 og dårligere.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2012: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500 2011: -13 -0 -1 -3 -3 -26 000
Høiby Pilminni 1 Plass 51 500
5 år MØRKBR HP v.Elding J. Bjerring Momarken Travbane 3 13/9 - 03 / 1 2140 32,8a 437
e. Høiby Rita v. Pilmin J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 26/8 - 07 / 6 2100 33,6ag 110
Anne Birkeland-Ellen Merethe Karlsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 07 / 1 1700 32,3a 52
Jan Martin Bjerring (T) J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 02 / 7 2100 37,1 g 235
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 04/4 - 04 / 5 2100 34,5a 181
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 2 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Momarken Travbane 4 13/9 - 03 / 5 2140 33,3a 500
e. Lygna Fina v. Alm Svarten O. Sagholen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 7 2120 35,3 g 39
Vidar Henriksen /Drammen P. Midtfjeld Kala Landbane 1 16/8 - 07 / 8 1940 32,2 82
Odd Arne Sagholen (T) O. Sagholen Bjerke Travbane 6 03/8 - 08 / 4 2140 34,3 g 296
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Arvika 5 29/4 - 07 / 4 2140 36,7 39
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fiks 1 Plass 231 500
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld M. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 02/9 - 02 / 11 2100 32,0a 59
e. Spensti v. Pilmin K. Rasmussen Bjerke Travbane 4 17/8 - 07 / 12 2160 30,6 286
Morten Antonsen /Gran M. Antonsen Drammen Travbane 4 12/8 - 03 / 4 2100 32,2 305
Morten Antonsen (T) M. Antonsen Biri Travbane 29/7 - 10 / 4 2100
grønn m/blått kryss, rekl. på hvitt fe M. Antonsen Klosterskogen Travbane 25/7 - 07 / 2 2100
4 2013: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2012: -15 -0 -1 -1 -8 -110 918
Lykkeflicka 2 Plass 387 482
6 år BRUN HP v.Qvadrigo (S) K. Roe Dannero 1 21/8 - 06 / 1 2140 31,5a 61
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) K. Roe Dannero 1 08/8 - 08 / 2 2140 32,6a 44
Kjetil Roe-Åse Brekke Roe K. Roe Klosterskogen Travbane 2 18/7 - 02 / 1 2100 32,8 546
Kjetil Roe (T) K. Roe Bjerke Travbane 0 06/7 - 07 / 4 2140 33,4 180
Grå m/svart bånd,rød søm,reklame K. Roe Bjerke Travbane 0 15/6 - 04 / 6 2140 33,6 549
5 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -21 -0 -1 -1 -9 -41 500
Mellem Stjerna 1 Plass 208 000
9 år MØRKBR HP v.Elding J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 3 2100 29,9ag 203
e. Lønsvoll Dokka v. Pilmin C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 26/8 - 05 / 1 2100 32,0ag 101
Bjarne Steinsholt /Skien A. Frønes Sørlandets Travpark 6 20/8 - 03 / 8 2140 30,1a 202
Jan Rune Gaustad (T) Bjarne Steinsholt J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 25/7 - 03 / 15 2540 31,9 162
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 18/7 - 08 / 3 1700 30,2ag 233
6 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -6 -0 -0 -0 -1 -2 500
Gygrid 2 Plass 193 500
11 år MØRKBR V v.Alm Svarten M. Helland Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 04 / 10 2100 30,1ag 535
e. Slogum Mi v. Pilmin M. Helland Drammen Travbane 4 16/8 - 01 / 3 2100 30,9a 161
Ulf Roger Engebretsen-Kjersti E. Finsrud G. Stenberg Biri Travbane 0 29/7 - 05 / 11 2100 29,5a 346
Magnus Helland (T) Ulf Roger Engebretsen M. Helland Bjerke Travbane 4 20/7 - 02 / 11 2160 30,8 109
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Bjerke Travbane 3 29/6 - 01 / 12 2180 29,6 598
7 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -8 -0 -0 -1 -5 -22 099
Høgda Elden 3 Plass 177 789
13 år SVART V v.Elding M. Fløttum Momarken Travbane 0 01/3 - 05 / 3 2140 33,5 g 131
e. Øyers Palma v. Alm Svarten O. Østre Momarken Travbane 0 27/12 - 05 / 1 2140 34,1 g 300
Stall Olivia & Skippern O. Østre Momarken Travbane 0 22/11 - 06 / 8 2140 32,4a 315
Kai Johansen (T) Mette Fløttum (S) O. Østre Årjäng 05/11 - 08 / 3 2140
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. M. Fløttum Momarken Travbane 4 02/11 - 04 / 5 2140 31,7a 179
8 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500 2016: -3 -0 -0 -1 -1 -7 660
Løkki Ess* 4 Plass 479 690
13 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Momarken Travbane 5 01/3 - 05 / 2 2140 31,4 123
e. Løkke Frøkna v. Grim Sylfiden G. Gundersen Momarken Travbane 0 08/2 - 02 / 4 2140 31,7a 246
Sverige G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 07/1 - 09 / 10 1609 30,2a 192
Geir Vegard Gundersen (T) Jan-Arve Svendsen G. Gundersen Momarken Travbane 2 25/5 - 04 / 11 2160 31,8 21
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/12 - 10 / 4 2660 32,9 326
9 2014: -11 -0 -0 -1 -3 -13 000 2013: -10 -0 -0 -0 -5 -13 000
Teigen Vinn 5 Plass 231 000
9 år RØD V v.Bokli Eld A. Stensen Biri Travbane - 09/9 - 03 / 5 1609 dg a 84
e. Pi Svarta v. Braute A. Stensen Biri Travbane 4 26/8 - 06 / 6 2100 29,9ag 154
Lars Engen /Lesja L. Kolle Biri Travbane 7 30/7 - 08 / 14 2120 29,4 815
Andre H. Stensen (T) Erik Engen (P) G. Austevoll Leangen Travbane 0 24/6 - 04 / 4 1640 29,6ag 106
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Helland Biri Travbane - 16/4 - 07 / 7 2120 dg 291
10 2011: -6 -0 -1 -0 -4 -22 000 2010: -5 -0 -0 -0 -3 -10 500
Turbo Loke 6 Plass 192 500
10 år LYSBRUN H v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane P 07/9 - 22 / 3 2160 33,7 P
e. Borgmøy v. Lyngsvarten L. Gundersen Drammen Travbane 4 19/6 - 02 / 1 2100 31,1 47
Monica Engebretsen-Kjell Holelien M. Nyløkken Bjerke Travbane 02/6 - 23 / 1 2160 32,9 P
Eirik Høitomt (T) Anders Langerud (P) T. Borg Klosterskogen Travbane 5 25/5 - 03 / 4 2100 31,1ag 134
Hvit m/svarte ermer, reklame K. Malmin Bjerke Travbane 0 05/5 - 01 / 13 1660 33,9 g 139