<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:00 Prøveløp
Prøveløp
2040 m. Voltestart.
2-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gamnes Prins 2040 1 Plass 0
4 år BRUN H v.Caramba Kosmos (US) O. Eggum Harstad Travpark N 01/7 - 20 / 6 2060 brp g N
e. Match My Dance v. Rockaroundtheclock* (US) O. Eggum Harstad Travpark N 19/6 - 20 / 4 2040 27,2 g N
Oddmund Eggum-Mia Sandnes Eggum M. Eggum Harstad Travpark N 05/6 - 20 / 8 2060 23,5 g N
M. Eggum Oddmund Eggum (T)
lys blå m/hvit kile, grønt hestehode
2 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -2 -0 -0 -1 -0 -2 200
Baxter 2 Plass 78 750
9 år BRUN V v.J.R. Broline* (US) D. Dalen Harstad Travpark 0 19/12 - 07 / 7 2060 br g 556
e. Mc Love v. Buckfinder* (US) Å. Rønningen Harstad Travpark 0 14/11 - 05 / 3 2040 22,4 PK
Kristin Krane /Svolvær K. Brenden Harstad Travpark 0 07/11 - 03 / 13 2060 dist 478
D. Dalen Kristin Krane K. Brenden Harstad Travpark 17/10 - 21 / 1 2040 21,8 P
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl T. Lagesen Harstad Travpark 0 21/2 - 01 / 6 2060 25,3 364
3 2018: -12 -4 -2 -0 -5 -161 000 2017: -12 -1 -0 -0 -3 -28 606
Lobster's Sam 3 Plass 627 612
10 år BRUN V v.Fast Photo* (US)
e. Lobster Pot (S) v. Zoot Suit (US)
Stall Lætt
I. Kristoffersen
blå m/svart hestehode & rød ermstripe.
4 2013: -7 -0 -0 -2 -1 -12 000 2012: -11 -0 -2 -0 -5 -25 500
Emilie Winner 4 Plass 40 500
5 år RØD HP v.Brief Encounter (S)
e. Scarlett Bonanza v. Gunslinger Spur (US)
Erlend Mikalsen /Harstad
J. Stillerud Tor-Arne Eilertsen
svart m/hvite og røde stolper
5 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -6 -0 -0 -1 -1 -4 200
Adrianos Winner 5 Plass 9 200
7 år RØD V v.Arnaqueur* (FR) S. Pettersen Harstad Travpark N 22/7 - 20 / 3 2040 28,9 N
e. Lizzom v. Speedy Tomali (US) K. Brenden Harstad Travpark N 10/10 - 21 / 4 2040 36,8 g N
Cathrine Pettersen /Borkenes
K. Brenden Marius Pedersen (A)
gul m/svart skråbånd.
6 2012: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2011: -10 -2 -4 -0 -3 -56 500
Mellem Jakson 2060 1 Plass 296 500
9 år MØRKBR V v.Mjølner Kvikk L. Sandvik Harstad Travpark 0 22/5 - 07 / 7 2040 32,7arg 90
e. Ulvira Jakson v. Ullnix L. Sandvik Harstad Travpark 5 13/2 - 06 / 8 1600 31,9ar 301
Liss-Karin Sandvik-Robert Sandvik L. Sandvik Harstad Travpark 5 16/1 - 07 / 8 1600 32,6arg 101
L. Sandvik L. Sandvik Harstad Travpark 4 19/12 - 03 / 3 1600 32,9 r 118
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi L. Sandvik Harstad Travpark 5 10/10 - 06 / 7 2040 32,2 120
7 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Pålhusblesa 2 Plass 0
3 år SVART HP v.Kos Knekten G. Stenberg Drammen Travbane 21/12 - 24 / 9 1720 57,2 B
e. Steinsvad Krem v. Krembest
Alf Johannessen /Hemsedal
F. Mortensen Kristian Storhaug (T)
Blå m/hvitt bånd, rekl. på hv.felt
8 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -15 000 2017: -17 -5 -2 -3 -5 -149 500
Nordlys Rosa 3 Plass 434 000
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Bendiksen Tromsø Travbane N 21/8 - 20 / 4 2060 55,0 g N
e. Dalby Dokka v. Atom Vinter S. Bendiksen Olsborgmoen Travbane N 06/8 - 20 / 1 2100 04,3 g N
Kåre Nilsen /Vikran S. Bendiksen Harstad Travpark N 17/4 - 22 / 7 2040 12,4 r N
S. Bendiksen Kåre Nilsen S. Bendiksen Harstad Travpark 05/12 - 24 / 1 1620 14,1 g N
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla S. Bendiksen Harstad Travpark 05/9 - 23 / 1 2040 dgpp N
9 2015: -5 -1 -0 -0 -1 -8 000 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fjølner 4 Plass 349 444
13 år BRUN V v.Torden Knut A. Kristensen Bodø Travbane 0 14/8 - 02 / 2 1600 br g 260
e. Kleivtussa v. Kinge Stjernen A. Kristensen Bodø Travbane P 30/7 - 20 / 5 2120 36,7 P
Astrid Kristensen /Sørvik A. Kristensen Bodø Travbane 0 18/6 - 03 / 3 2140 br g PK
A. Kristensen T. Jensen Harstad Travpark - 08/5 - 08 / 6 2060 dg 247
Rød m/oransje seler/vinkel A. Kristensen Harstad Travpark 25/4 - 04 / 6 2500