<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V75-5
V4-2
Daglivarehandelens løp

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 100.000 kr., 40 m ved 175.000 kr.
4-5-årige høyest 275.000 kr.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : 7-4 Trippel : 7-4-5 Plass : 7-4-5

1 2015: -12 -0 -3 -1 -1 -56 000 2014: -18 -1 -2 -4 -2 -46 500
Hvalstad Jerven 2140 1 Plass 254 223
8 år SVART V v.Åsajerven G. Stenberg Bergen Travpark 4 10/9 - 08 / 12 2120 30,8 g 154
e. Tårån v. Elding G. Stenberg Sørlandets Travpark 1 04/9 - 03 / 5 2160 31,4 69
Ivar Os-Arne Nykvist G. Stenberg Bjerke Travbane 4 24/8 - 04 / 3 2140 30,2 g 101
G. Stenberg G. Stenberg Klosterskogen Travbane - 15/8 - 06 / 3 1700 g3 a 47
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Biri Travbane 0 30/7 - 08 / 3 2100 31,7 g 628
2 2017: -12 -0 -1 -1 -2 -18 000 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000
Torpa J. 2 Plass 1 030 438
10 år BRUN V v.Moe Odin G. Austevoll Bjerke Travbane 0 05/9 - 12 / 5 2600 31,8ag 163
e. Balerina v. Barry (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 14/8 - 02 / 1 2140 29,6 g 23
Morten Carlsen /Bodø Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 07/8 - 02 / 14 2160 30,4 g 16
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 22/7 - 05 / 2 2140 29,1ag 15
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 19/6 - 02 / 6 2160 29,6 g 15
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Striks 2160 1 Plass 591 500
12 år BRUN V v.Steinsvad Eld M. Sørensen Bjerke Travbane 0 07/9 - 02 / 5 2660 32,5 74
e. Stri v. Rappfot M. Sørensen Drammen Travbane 5 23/8 - 04 / 3 1700 28,6a 110
Sille Antonsen /Gran G. Austevoll Drammen Travbane 6 13/8 - 10 / 1 2500 28,5 358
V. Hop Morten Antonsen (T) V. Hop Biri Travbane 0 30/7 - 08 / 13 2120 29,7 48
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 2 09/7 - 04 / 8 2160 28,6 111
4 2014: -10 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -10 -0 -1 -1 -3 -27 500
Tekno Viktor 2 Plass 406 500
7 år SVART V v.Lome Elden T. Borg Bjerke Travbane 0 05/9 - 12 / 8 2600 32,9a 288
e. Landås Jenta v. Nordli Svarten E. Høitomt Drammen Travbane 4 23/8 - 04 / 12 1700 28,4a 33
Kato Magne Bruland /Førde E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 25/7 - 03 / 9 2520 31,3 23
E. Høitomt Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Sørlandets Travpark 2 12/7 - 02 / 4 1609 26,9a 248
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 01/7 - 02 / 1 2609 32,3ag 22
5 2013: -9 -1 -0 -2 -2 -51 404 2012: -16 -4 -1 -0 -5 -177 175
Bottem Faks 3 Plass 398 405
7 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Biri Travbane 5 03/9 - 07 / 7 1609 29,9a 145
e. Bottem Støva v. Elding G. Gundersen Biri Travbane 1 26/8 - 06 / 2 2100 29,0a 91
Olav Utgård-Trond Erik Utgård A. Stensen Drammen Travbane 0 13/8 - 10 / 3 2500 32,5 g 298
G. Gundersen Olav Utgård A. Stensen Leangen Travbane 2 01/8 - 08 / 2 1640 29,0a 69
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Å. Svanstedt Arvika 2 18/7 - 05 / 1 2500 30,4 20
6 2016: -9 -2 -2 -1 -2 -91 000 2015: -20 -2 -3 -2 -5 -76 500
Stingers (S) 4 Plass 697 204
10 år SVART V v.Lome Elden H. Tvedt Bergen Travpark 0 01/9 - 02 / 7 1600 29,9ag 94
e. Utopia* v. Spang Best H. Tvedt Bergen Travpark - 18/8 - 02 / 3 2100 dg a 135
Stall Twits H. Tvedt Bergen Travpark - 11/8 - 05 / 7 2120 dg 104
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) C. Olsen Bergen Travpark 4 04/8 - 03 / 6 1600 29,8a 100
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl R. Tvedt Bergen Travpark 6 08/7 - 05 / 10 2620 31,7 129
7 2013: -8 -1 -1 -1 -4 -137 500 2012: -14 -6 -2 -3 -1 -430 000
Alm Taragon 5 Plass 1 252 500
7 år SVART H v.Lome Kongen T. Solberg Biri Travbane 1 03/9 - 05 / 11 2120 29,2 116
e. Alm Tara v. Rigel Jo T. Solberg Sørlandets Travpark 2 20/8 - 07 / 5 2140 29,6 49
Stall Le Meridien T. Solberg Bjerke Travbane 1 10/8 - 02 / 7 1640 29,3 32
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Momarken Travbane 1 21/6 - 05 / 4 1640 30,1a 16
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 06/5 - 03 / 6 2100 31,0 20
8 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -9 -0 -1 -1 -4 -22 000
Dan H.C. 6 Plass 247 000
9 år BRUN V v.Torpa Carl* A. Berås Sørlandets Travpark 04/9 - 09 / 7 2140
e. Dani v. Dublan A. Berås Klosterskogen Travbane 6 01/9 - 07 / 1 2100 29,8a 82
Christine G. Pettersen-Stian Bilsback A. Berås Klosterskogen Travbane 4 22/8 - 05 / 11 1700 30,8a 470
A. Berås A. Berås Forus Travbane 0 26/7 - 05 / 8 2060 dist 328
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 0 26/6 - 05 / 9 2140 31,5 280
9 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 2180 1 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Arvesen Sørlandets Travpark 8 04/9 - 09 / 12 2160 30,7 582
e. Høibyterna v. Mjølner Jo O. Kjenner Bjerke Travbane 0 17/8 - 06 / 7 2100 30,8ag 147
Per Arvesen-Svein Knut Granum P. Arvesen Biri Travbane 0 31/7 - 09 / 8 2100 33,0a 1697
P. Arvesen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 20/7 - 02 / 9 2160 32,5 rg 351
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Drammen Travbane 0 17/6 - 02 / 11 2120 32,0 295
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -0 -0 -1 -2 147
Kolnes Viktor 2 Plass 421 061
11 år BRUN H v.Alm Viktor O. Østre Bjerke Travbane 4 14/9 - 05 / 9 2100 28,3a 200
e. Borga v. Friggbest O. Østre Jarlsberg Travbane 0 27/8 - 08 / 10 1609 27,4a 109
Kenneth Brenden /Magnor O. Østre Sørlandets Travpark 20/8 - 03 / 10 2140
J. Edvardsen H. Tvedt Bjerke Travbane 1 17/8 - 06 / 6 2100 29,2a 21
burgunder m/hvitt sk.stk og ermstripe J. Edvardsen Bjerke Travbane 2 06/7 - 02 / 2 1609 26,4a 53
11 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500
Nume Balder 3 Plass 675 302
10 år BRUN H v.H.G. Balder L. Kolle Bjerke Travbane 0 05/9 - 12 / 4 2600 32,1ag 229
e. Nume Frøkna v. Pajaprins E. Høitomt Biri Travbane - 31/7 - 09 / 11 2100 g0 ag 27
Ernst-Petter Knutsen /Flesberg E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 16/7 - 04 / 5 2620 28,2 60
E. Knutsen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 27/6 - 08 / 2 2500 29,5a 17
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko. E. Høitomt Bergen Travpark 1 11/6 - 07 / 11 2120 28,4 32