<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:15 V5-5
Julius Jakhelln løpet

Varmblods 1600 m. Voltestart.
3-12-årige.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 3 Duo : 3-5 Trippel : 3-5-6 Plass : 3-5-6

1 2014: -6 -0 -0 -1 -1 -5 800 2013: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000
Pocket Book 1600 1 Plass 370 650
10 år RØD HP v.Gentle Star* S. Bendiksen Tromsø Travbane 9 21/8 - 08 / 12 2060 18,3 272
e. Pocket Valley v. Lamitech Quickie (US) S. Bendiksen Olsborgmoen Travbane 1 06/8 - 05 / 7 2100 20,6 PK
Lisbeth Fossen /Harstad K. Brenden Bodø Travbane 0 30/7 - 06 / 6 2100 16,3a 477
D. Dalen Lisbeth Fossen D. Dalen Bodø Travbane 5 10/7 - 05 / 6 2100 17,4 285
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl S. Bendiksen Harstad Travpark 6 01/7 - 06 / 7 2040 15,5a 704
2 2014: -3 -0 -0 -1 -1 -7 000 2013: -15 -1 -3 -0 -8 -59 500
Next Step 2 Plass 377 000
8 år BRUN HP v.Chipmate* (US) E. Jensen Drammen Travbane 30/8 - 03 / 1 1700
e. Ringo Astra v. Prakastian (US) E. Bjørnstad Jarlsberg Travbane 1 26/8 - 02 / 1 2100 18,2a 242
Soltun Gård ANS /Bodø R. Kruse Drammen Travbane 7 16/8 - 04 / 3 1700 17,5ag 134
G. Kanstad O. Østre Sørlandets Travpark 0 10/7 - 03 / 7 2140 17,6a 89
Hvit,gull/svarte seler,ermstr&belt.Rek O. Østre Momarken Travbane 1 21/6 - 01 / 8 1640 15,0a 145
3 2013: -16 -2 -2 -2 -6 -105 793 2012: -22 -1 -4 -1 -6 -113 065
Chakir* (S) 3 Plass 1 049 086
13 år BRUN V v.Buzzin Brian (US) P. Linderoth Hagmyren 5 01/9 - 06 / 1 2160 16,0 158
e. Neva Toy (S) v. Tibur (FR) P. Gustafsson Skellefteå 5 13/8 - 10 / 1 1640 13,0a 232
Sverige M. Melander Oviken 2 26/7 - 08 / 1 2100 17,9 65
P. Lundberg Mattias Berglund (A) P. Gustafsson Lycksele 4 15/7 - 02 / 1 1640 14,2 172
gul/svart P. Gustafsson Lycksele 3 08/7 - 06 / 1 2140 16,0 41
4 2011: -19 -0 -1 -3 -7 -29 600 2010: -25 -1 -2 -0 -15 -59 500
Crazy Joe 4 Plass 229 850
11 år SVARTBRUN V v.Park Avenue Joe* (US) K. Brenden Harstad Travpark 4 28/8 - 08 / 12 2060 18,3 472
e. Miss Celinas Crown v. Lindy's Crown (US) K. Brenden Tromsø Travbane 6 21/8 - 08 / 3 2040 18,9 285
Tina Lagesen-Tina Elisabeth Arntsen K. Brenden Olsborgmoen Travbane 3 06/8 - 05 / 6 2100 20,8 PK
K. Brenden Tina Lagesen (A) T. Lagesen Bodø Travbane 0 30/7 - 06 / 8 2100 19,5a 273
gul m/svart skråbånd. K. Brenden Harstad Travpark 4 22/7 - 02 / 7 2040 18,9a 197
5 2015: -6 -2 -1 -1 -1 -108 476 2014: -15 -9 -4 -0 -1 -485 676
Muskelmann G.T. 5 Plass 1 593 707
10 år MØRKBR V v.Muscles Yankee* (US) J. Østman Skellefteå 1 13/8 - 07 / 1 2140 14,2a 109
e. Aino Lady v. Dallas Lobell (US) K. Rasmussen Bodø Travbane 1 30/7 - 06 / 1 2100 15,8a 19
Trine E. Hansen-Marthe Hansen H. Holm Bodø Travbane 2 10/7 - 05 / 12 2120 16,0 21
H. Holm Trine E. Hansen B. Goop Örebro 2 21/6 - 02 / 1 2100 14,6a 21
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl B. Goop Färjestad 1 13/6 - 06 / 1 2140 14,3a 15
6 2012: -8 -0 -0 -3 -4 -23 723 2011: -6 -1 -1 -1 -0 -25 000
Face The Enemy (S) 6 Plass 1 322 250
14 år BRUN V v.Viking Kronos* (IT) M. Carlsen Harstad Travpark 0 16/1 - 05 / 13 2060 20,4 42
e. Hazel Sund* (S) v. Sugarcane Hanover* (US) M. Carlsen Harstad Travpark 5 19/12 - 08 / 13 2080 19,0 58
Helle Torrissen-Morten Carlsen M. Carlsen Harstad Travpark 5 04/7 - 06 / 2 2040 16,5a 30
M. Carlsen M. Carlsen Harstad Travpark 4 20/6 - 08 / 11 1600 15,3a 123
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek M. Carlsen Harstad Travpark 3 09/5 - 08 / 14 1620 17,3 17
7 2016: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2015: -20 -4 -3 -3 -4 -127 500
Fantom Rols (S) 7 Plass 1 139 031
12 år BRUN V v.Good As Gold* (S) J. Østman Boden 0 25/8 - 06 / 1 1640 15,2a 287
e. Tilli Tam (S) v. Tibur (FR) H. Holm Bodø Travbane 1 14/8 - 06 / 7 1600 17,6 17
Trine Hansen-Solveig Didriksen A. Berås Bodø Travbane 5 30/7 - 06 / 11 2100 16,2a 159
K. Rasmussen Trine E. Hansen M. Carlsen Harstad Travpark 8 05/6 - 04 / 13 2060 18,7 81
Sølv m/sv.sidef. &mansj,hv.sk.stk,rekl G. Berg Leangen Travbane 3 23/5 - 01 / 8 1640 16,9ag 33
8 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -21 -0 -1 -3 -9 -40 700
Florican Senator 8 Plass 276 518
11 år BRUN V v.Valley Sentry* (US) S. Pettersen Harstad Travpark 2 28/8 - 08 / 9 2060 18,2 369
e. Lady Fran v. Songcan (US) T. Løvseth Bodø Travbane 4 14/8 - 07 / 1 2100 18,0 261
Lisbeth Baugerød /Harstad L. Vebostad Olsborgmoen Travbane 2 06/8 - 05 / 2 2100 20,7 PK
J. Bjerring Lisbeth Baugerød S. Pettersen Bodø Travbane 8 30/7 - 05 / 12 2140 17,8 408
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl Å. Rønningen Harstad Travpark 0 01/7 - 06 / 11 2040 15,8a 2044
9 2011: -6 -0 -2 -0 -2 -15 000 2010: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000
Wera Laylock 9 Plass 623 817
11 år BRUN HP v.David Raymond* (US) Y. Rydningen Bodø Travbane 2 14/8 - 06 / 6 1600 17,8 149
e. Lilie Laylock (S) v. Glasgow (US) M. Steffensen Bodø Travbane 4 30/7 - 08 / 7 2140 18,3 21
Jim-Ivar Kalland-Tore Kalland A. Rasmussen Harstad Travpark P 22/7 - 21 / 1 2040 19,2 P
Y. Rydningen Y. Rydningen Bodø Travbane 0 10/7 - 05 / 14 2120 17,3 498
Svart, grønn stolpe, Yvonne i hvitt R. Nilsson Skellefteå 0 25/6 - 12 / 2 2180 15,8 502
10 2011: -16 -2 -2 -1 -6 -177 162 2010: -19 -2 -5 -6 -2 -145 682
Liberty F.H.* (S) 10 Plass 797 822
9 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) J. Østman Boden - 31/7 - 08 / 1 1640 dg a 50
e. A.L. Laser (DK) v. Lord Of All (US) J. Østman Skellefteå 4 10/7 - 09 / 6 1640 13,3a 78
Sverige J. Østman Solänget 4 28/6 - 08 / 1 2140 13,5a 822
S. Bendiksen Jesper R. Nilsson (T) J. Østman Boden 4 18/6 - 14 / 1 1640 13,2a 373
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla J. Østman Boden 4 03/6 - 08 / 3 2140 15,7 119