<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:10 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Trophy Maker 2100 1 Plass 0
4 år BRUN HP v.Trophy Catch (US)
e. Ixi Nygranne (S) v. Pay Nibs (S)
Jarle Finsrud /Vikersund
M. Helland Ulf Roger Engebretsen
gul m/svart h og ermstriper
2 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -2 000
Nehalennia Augustinu 2 Plass 6 000
5 år BRUN HP v.Handoverdabredfred (US) A. Wright Jarlsberg Travbane 30/4 - 23 / 4 2100
e. Grace West v. Able Mission (US) A. Wright Drammen Travbane N 27/4 - 22 / 3 2100 27,9 g N
Inger Berit Tveitan /Andebu A. Wright Bjerke Travbane 30/12 - 22 / 6 1660 32,8 g B
K. Malmin Øyvind Rød
Mørkblå med gul reklame/bånd
3 2012: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Electra Glide 3 Plass 28 000
3 år BRUN HP v.Staro Showbiz (S) J. Johansen Jarlsberg Travbane 27/5 - 20 / 3 2100 27,2 B
e. Laverda v. Bicycle
Per Huseby /Holmestrand
J. Johansen
tredelt blå,hvit,gull,hvite ermer+rekl
4 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Astronomy (S) 4 Plass 75 204
9 år BRUN HP v.Starchip Entrprise* (US) J. Gaustad Klosterskogen Travbane N 15/11 - 21 / 2 2100 23,1 N
e. Nanou Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 04/11 - 21 / 1 2100 23,2 g N
Bente Stiansen /Skien J. Gaustad Klosterskogen Travbane 04/10 - 20 / 1 2100 dgpp N
L. Kolle Bente Stiansen T. Espedal Drammen Travbane 0 11/1 - 07 / 2 1700 20,1ag 155
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Espedal Sørlandets Travpark 5 13/12 - 07 / 8 1609 15,8a 404
5 2012: -6 -1 -1 -2 -2 -33 000 2011: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000
Bol Knekten* 2120 1 Plass 38 000
6 år SVART V v.Kos Knekten K. Ødegaard Jarlsberg Travbane 18/12 - 22 / 9 2120 54,9 B
e. Bårdbakkstjerna v. Elding
Sverige
K. Ødegaard
blå m/rød bunn.
6 2011: -10 -0 -0 -0 -3 -6 500 2010: -10 -0 -0 -0 -3 -8 000
Duber 2 Plass 57 500
5 år MØRKBR V v.Pål Even C. Jensen Bjerke Travbane - 10/8 - 08 / 1 2140 dg 961
e. Alm Ylva v. Alm Svarten G. Flåten Klosterskogen Travbane 25/7 - 03 / 1 2500
Anneli Myrann /Stokke E. Hafskjold Momarken Travbane 0 19/7 - 07 / 2 2140 dist g 220
G. Flåten Anneli Myrann M. Helland Drammen Travbane 28/6 - 01 / 4 2100
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame M. Helland Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 3 2100 33,1ag 527
7 2015: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Krem Jenta 3 Plass 59 000
9 år BRUN HP v.Krembest V. Hop Jarlsberg Travbane 0 26/8 - 07 / 7 2100 br ag 248
e. Anja Il v. Ilmin V. Hop Bjerke Travbane 0 17/8 - 07 / 9 2160 dist g 497
June Hanssen /Herre V. Hop Klosterskogen Travbane - 27/6 - 03 / 9 2100 g6 ag 378
V. Hop Jan Per Brenden (T) V. Hop Klosterskogen Travbane 3 20/6 - 01 / 11 2120 35,0 103
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 5 07/6 - 01 / 11 2160 34,0 389
8 2018: -10 -1 -0 -1 -3 -37 158 2017: -24 -2 -1 -0 -11 -68 500
Aas Balder 4 Plass 234 158
10 år LYSBRUN V v.H.G. Balder V. Hop Klosterskogen Travbane 20/12 - 22 / 12 1720 02,7 g B
e. Aas Besta v. Spang Best
Jan-Arne Raab /Greåker
E. Høitomt Asbjørn Rød
Hvit m/svarte ermer, reklame
9 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000
Grans Junior 5 Plass 10 000
9 år MØRKBR V v.Alm Viktor T. Solberg Jarlsberg Travbane N 26/8 - 22 / 6 2120 dgpp N
e. Granvinna v. Granar (S)
Hans Petter Næss-Ricke Haave Damm
T. Solberg Lars O. Romtveit (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame