<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:05 V5-1


Kaldblods 2140 m. Autostart.
3-15-årige høyest 35.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : 10-3 Trippel : 10-3-1 Plass : 10-3-1

1 2012: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500 2011: -13 -0 -1 -3 -3 -26 000
Høiby Pilminni 2140 1 Plass 51 500
5 år MØRKBR HP v.Elding J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 26/8 - 07 / 6 2100 33,6ag 110
e. Høiby Rita v. Pilmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 07 / 1 1700 32,3a 52
Anne Birkeland-Ellen Merethe Karlsen J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 02 / 7 2100 37,1 g 235
J. Bjerring G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 04/4 - 04 / 5 2100 34,5a 181
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 04 / 6 2120 37,0 40
2 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -17 -0 -1 -1 -4 -22 500
April Spik 2 Plass 140 263
8 år MØRKBR V v.Spikeld B. Steinseth Biri Travbane 0 02/9 - 05 / 12 1600 36,4 g 119
e. Alm Perla v. Alm Svarten B. Steinseth Bjerke Travbane 4 11/8 - 01 / 2 2100 31,0a 537
Kevin Åsen Nordhagen /Biri B. Steinseth Biri Travbane 29/7 - 10 / 14 2100
B. Steinseth Roy Werner Øverstad B. Steinseth Biri Travbane 24/7 - 03 / 8 1600
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl J. Øveraasen Biri Travbane P 21/7 - 22 / 1 2100 38,5 P
3 2013: -18 -1 -2 -3 -7 -66 000 2012: -7 -1 -0 -0 -3 -23 000
Malle 3 Plass 123 500
6 år HUSKBRUN HP v.Spikeld E. Holm Momarken Travbane 0 12/7 - 04 / 4 2140 32,9arg 103
e. Juve Svarta v. Alm Svarten E. Holm Biri Travbane 0 10/6 - 04 / 9 1609 br ag 67
Solveig Taralrud /Skreia E. Holm Bjerke Travbane 5 26/5 - 02 / 5 2100 31,8a 261
E. Holm E. Holm Bjerke Travbane 1 11/5 - 08 / 7 2140 33,5 113
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane 6 29/4 - 05 / 15 2120 34,5 149
4 2017: -12 -1 -1 -2 -3 -39 000 2016: -10 -0 -2 -1 -2 -23 000
Kampen Blessen 4 Plass 243 500
11 år RØD V v.Moe Odin P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 26/8 - 07 / 11 2100 33,1a 63
e. Høgda Vinti v. Auvin (S) C. Antonsen Bjerke Travbane 1 11/8 - 01 / 3 2100 30,2a 83
Viktoria Åsheim /Gimsøysand E. Høitomt Bjerke Travbane 2 27/7 - 08 / 3 2140 32,6 45
E. Høitomt Ragnar Slettum C. Antonsen Momarken Travbane 4 19/7 - 04 / 5 2140 32,6a 244
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 02 / 13 2120 34,2 58
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -3 -8 500
Fintore 5 Plass 150 037
12 år SVART V v.Alm Viktor O. Sagholen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 7 2120 35,3 g 39
e. Lygna Fina v. Alm Svarten P. Midtfjeld Kala Landbane 1 16/8 - 07 / 8 1940 32,2 82
Vidar Henriksen /Drammen O. Sagholen Bjerke Travbane 6 03/8 - 08 / 4 2140 34,3 g 296
O. Sagholen O. Sagholen Arvika 5 29/4 - 07 / 4 2140 36,7 39
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Årjäng 3 17/4 - 09 / 3 2160 35,6 54
6 2018: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2017: -20 -0 -1 -1 -11 -49 500
Turbin 6 Plass 505 500
11 år BRUN V v.Elding T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 09/9 - 01 / 13 2120 33,5 g 45
e. Hjelset Hagi v. Braute K. Johansen Bjerke Travbane 4 01/9 - 03 / 4 2100 32,1a 73
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik T. Solberg Biri Travbane 1 19/8 - 01 / 9 2120 33,4 50
G. Austevoll Jon Magne Vik T. Solberg Klosterskogen Travbane - 08/8 - 08 / 12 2140 g4 g 53
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane 5 27/7 - 08 / 2 2140 33,3 g 122
7 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -14 -0 -1 -0 -6 -22 218
Lønggrete 7 Plass 31 718
11 år RØD HP v.Golan E. Høitomt Bjerke Travbane 4 25/8 - 02 / 1 1609 31,7a 58
e. Hævetulla v. Braute E. Høitomt Momarken Travbane 0 02/8 - 03 / 4 2140 34,2a 58
Kjell Høiby /Fenstad O. Østre Kongsvinger Travbane 03/7 - 03 / 8 1600
C. Antonsen Kjell Høiby E. Høitomt Bjerke Travbane 2 30/6 - 02 / 3 1609 29,7a 177
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. T. Solberg Bjerke Travbane 7 09/6 - 03 / 2 2100 33,7a 366
8 2011: -2 -0 -0 -0 -1 -1 733 2010: -8 -0 -1 -0 -6 -26 354
Kung Caspian* (S) 8 Plass 28 087
7 år SVART V v.Spikeld J. Olsson Årjäng P 23/8 - 91 / 1 2180 32,7 P
e. Rosett (S) v. Pål Lunar P. Nilsen Momarken Travbane 4 30/11 - 08 / 6 2140 35,1a 165
Sverige P. Nilsen Momarken Travbane - 02/11 - 02 / 11 2140 dg a 81
P. Nilsen Søren E.P. Persson P. Nilsen Momarken Travbane 12/10 - 01 / 4 2140
blå med rødt belte. P. Nilsen Bjerke Travbane 4 06/10 - 04 / 2 2140 34,0 g 58
9 2014: -1 -0 -0 -1 -0 -6 541 2013: -17 -1 -2 -2 -2 -49 000
Vinning Alfa 9 Plass 244 541
7 år LYSBRUN HP v.Moe Odin L. Kolle Bjerke Travbane 6 05/9 - 04 / 11 2100 30,0a 861
e. Vinning Sol v. Høiby Kongen J. Bjerring Bjerke Travbane 7 17/8 - 07 / 14 2160 31,2 g 138
Virpi Ylioja T. Borg Klosterskogen Travbane 6 18/7 - 02 / 9 2120 32,8 g 43
T. Borg Jan Martin Bjerring (T) T. Borg Jarlsberg Travbane 4 30/6 - 02 / 3 2120 32,1 g 35
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Drammen Travbane 5 18/6 - 02 / 4 2140 32,2 177
10 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -10 -3 -4 -0 -1 -96 000
Bleiklijoker'n 10 Plass 203 500
7 år BRUN V v.Gam Vinter L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 26/8 - 07 / 4 2100 32,1ag 25
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp L. Kolle Bjerke Travbane 1 17/8 - 07 / 3 2140 30,7 48
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen L. Kolle Biri Travbane 5 29/7 - 10 / 6 2100 34,1 31
L. Kolle Tormod Rundhaugen (B) L. Kolle Biri Travbane 1 21/7 - 06 / 6 2100 34,2 31
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane P 17/6 - 20 / 3 2140 36,4 P