Neste løp >>>
Start ca kl. 18:10 Montéløp
Montéløp
Varmblods 1700 m. Autostart. Maks 10 startende.
4-12-årige høyest 100.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : 8-6 Trippel : 8-6-5 Plass : 8-6-5

1 2012: -14 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -9 -0 -0 -0 -3 -6 500
Ranger Augustinu 1700 1 Plass 52 000
9 år BRUN V v.Prestigious Teachr* (US) E. Kochanauskaite Jarlsberg Travbane P 21/8 - 22 / 1 2100 21,9 P
e. Grace West v. Able Mission (US) K. Kvasnes Sørlandets Travpark 0 14/8 - 04 / 10 2140 19,3a 550
Elisabeth Eide /Nordagutu H. Holm Jarlsberg Travbane 5 08/7 - 04 / 11 1609 17,5a 322
E. Eide E. Eide Drammen Travbane N 18/1 - 22 / 2 2100 26,7 rg N
Rød,hv.ermer,rød/gull sk.stk,gull ermr O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 10/1 - 08 / 7 2100 21,2 g 409
2 2018: -10 -0 -0 -2 -4 -25 500 2017: -18 -2 -4 -2 -4 -83 000
O.M.X. Twenty (DK) 2 Plass 487 384
12 år BRUN V v.Legendary Lover K.* (US) L. Nilsen Klosterskogen Travbane P 22/8 - 20 / 1 2100 19,3 P
e. Esperia Jet (IT) v. Supergill* (US) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 08/8 - 03 / 12 2100 20,4a 384
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen T. Borg Sørlandets Travpark 6 26/6 - 06 / 11 2609 19,1ag 44
L. Nilsen Connie Engebråthen (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 16/6 - 02 / 1 2100 16,9ag 47
Mørk blå m/rekl. i hvit oval V. Hop Bjerke Travbane 0 25/5 - 04 / 2 1640 17,9 g 70
3 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -1 -1 -3 -21 000
Cherry Sheriff 3 Plass 137 000
10 år MØRKBR V v.Cherry Superb L. Gundersen Magnor Travbane 1 07/8 - 02 / 5 2000 19,1 21
e. May Ophelia v. Myles Hanover (US) H. Borgli Bjerke Travbane P 27/7 - 21 / 2 2140 19,5 P
Stein Harald Galgerud /Kløfta E. Schem Biri Travbane 0 06/5 - 06 / 2 2100 19,5a 287
H. Borgli Stein Galgerud (A) E. Schem Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 04 / 2 2100 18,3 520
mørk grønn m/hvite ermer og reklame E. Schem Momarken Travbane 0 14/12 - 02 / 3 1640 18,7a 123
4 2011: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2010: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Astonishing Rose (S) 4 Plass 72 367
9 år BRUN HP v.Lindy's Crown (US) L. Nilsen Klosterskogen Travbane 5 22/8 - 02 / 5 1700 21,8ag 510
e. Happy Rose (S) v. A.B.C. Freight (US) Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 31/5 - 01 / 6 2100 21,6a 354
Stall Plutselig L. Kolle Bjerke Travbane 0 14/10 - 01 / 5 1609 18,9a 61
J. Eilertsen Connie Engebråthen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 29/9 - 22 / 1 2140 18,6 P
Hvit,marineb.harl.rut,mar/rød ermr,rek C. Antonsen Bjerke Travbane 6 03/9 - 02 / 4 2100 18,9a 71
5 2012: -7 -0 -0 -1 -2 -10 000 2011: -15 -0 -3 -5 -6 -62 000
Ottilia Tamsen (DK) 5 Plass 99 292
6 år BRUN HP v.Catch As Catch Can* (US) K. Haugen Kala Landbane 3 16/8 - 04 / 12 1900 17,8a 210
e. Cecilia Frost (DK) v. Crown's Best* (US) M. Haug Momarken Travbane P 05/8 - 21 / 2 2140 22,2 P
Kristin Wattum Haugen /Askim M. Skarsholt Bjerke Travbane 5 19/7 - 01 / 4 1609 16,1a 97
M. Haug Kristin Wattum Haugen (R) K. Johansen Momarken Travbane 2 28/6 - 06 / 10 1640 15,2a 193
Rød m/hvit&blått sk.stk&ermring, rekl. O. Østre Jarlsberg Travbane 0 27/5 - 07 / 8 2100 18,3a 429
6 2013: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -5 -0 -0 -1 -1 -6 000
Not Available N. (DK) 6 Plass 104 052
8 år BRUN V v.Goetmals Wood* (FR) A. Dahle Leangen Travbane 3 01/8 - 07 / 7 2140 17,9 85
e. Carina K. (DK) v. Crown's Best* (US) A. Dahle Nossum Travbane 1 17/7 - 01 / 3 1700 18,1 44
Helene G. Forberg /Tvedestrand A. Dahle Leangen Travbane 3 11/7 - 07 / 3 2140 18,2 121
A. Dahle Reidar Samskott F. Westberg Leangen Travbane 0 04/7 - 02 / 5 2140 20,2a 207
svart m/gul kile/ermstripe F. Westberg Leangen Travbane 0 30/5 - 03 / 9 2140 20,1ag 318
7 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000
Belmont 7 Plass 199 500
10 år BRUN H v.Rite On Line (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 17/8 - 02 / 9 1640 15,9 382
e. Indian Ina v. Armbro Kissed* (CA) S. Hogner Magnor Travbane 2 07/8 - 02 / 1 2000 19,3 74
Stig M. Thronæs-Lise Nicoline Hartviksen P. Midtfjeld Biri Travbane 3 21/7 - 01 / 5 2100 16,7a 68
S. Hogner Stig M. Thronæs P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 4 08/7 - 04 / 2 1609 17,1ag 84
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl S. Hogner Bjerke Travbane P 29/6 - 21 / 2 2140 22,5 g P
8 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mr. Timberjack 8 Plass 96 733
8 år BRUN V v.Recourse (US) P. Midtfjeld Årjäng 6 23/8 - 03 / 1 2640 17,7a 134
e. Queen Lady v. Sherwood (S) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 09/8 - 03 / 7 2140 18,3ag 58
Hans Ingvald Minge /Mysen P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 02/8 - 02 / 9 1640 15,5a 458
L. Gundersen Per Oleg Midtfjeld (T) L. Gundersen Momarken Travbane P 12/7 - 21 / 1 2140 21,6 P
svart med hvit reklame I. Melby Drammen Travbane - 31/8 - 02 / 7 1700 dg a 560
9 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -11 -0 -0 -0 -4 -14 000
Home Made 9 Plass 246 500
11 år MØRKBR V v.Chateau De Moulin S. Jessen Drammen Travbane 0 23/8 - 01 / 6 1700 dist ag 202
e. Lenutique A. v. Coleman Lobell (US) S. Jessen Bjerke Travbane 5 27/7 - 04 / 11 2100 16,1a 1281
Berit Aune-Egil Aune S. Jessen Momarken Travbane - 09/7 - 02 / 6 1640 dg a 338
K. Rolandsen S. Jessen Bjerke Travbane - 16/6 - 01 / 6 2100 dg a 337
grønn m/hvitt skulderstykke, reklame S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 19/5 - 04 / 4 2100 19,2a 124
10 2011: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2010: -5 -0 -0 -0 -0 -0
Secret Admirer 10 Plass 17 000
7 år BRUN V v.Deliberate Speed* (US) S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 02 / 2 1700 dist ag 397
e. Glowa's Girl v. Myles Hanover (US) S. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 01/7 - 21 / 2 2100 20,8 P
Ragne Jorid Kopland-Johan Kopland S. Eilertsen Jarlsberg Travbane N 24/6 - 22 / 2 2100 dgpp N
S. Eilertsen Ragne Jorid Kopland D. Dalen Momarken Travbane 14/9 - 20 / 2 2140 20,4 g P
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek D. Dalen Bjerke Travbane 11/8 - 22 / 5 2140 dgpp N