<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:50

Kaldblods 2040 m. Tillegg Tillegg 20 m for 4-15-årige. 20 m ved vunnet 5.000 kr., 40 m ved 15.000 kr.
3-15-årige høyest 35.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : 3-6 Trippel : 3-6-9 Plass : 3-6-9

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Finfaksa 2040 1 Plass 133 260
11 år BRUN HP v.Åsajerven R. Jacobsen Harstad Travpark 0 22/7 - 07 / 2 2040 dist 227
e. Fagra v. Elding R. Jacobsen Harstad Travpark P 19/6 - 20 / 7 2060 46,7 g P
Reidar Jacobsen-Jorunn Isaksen
R. Jacobsen Jorunn Isaksen (A)
rød/blå. røde ermer & r.j. i blått.
2 2016: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -2 -2 -3 -4 -83 500
Silkegull 2060 1 Plass 237 075
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden J. Stillerud Harstad Travpark 2 22/7 - 07 / 1 2040 41,0 36
e. Rapptora v. Åsrapp T. Solberg Bjerke Travbane 0 06/7 - 07 / 6 2140 br g 397
Vidar Trudvang-Mariann Vebostad Trudvang H. Holm Bjerke Travbane 0 29/6 - 07 / 3 2140 40,1 g 289
D. Dalen Mariann Vebostad Trudvang (A) T. Solberg Jarlsberg Travbane P 29/4 - 23 / 14 2120 40,6 g P
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl J. Stillerud Harstad Travpark 24/10 - 21 / 2 2060 00,7 g B
3 2013: -7 -0 -0 -0 -2 -3 000 2012: -8 -1 -0 -2 -3 -28 500
Hvitjo 2 Plass 52 500
8 år BRUN V v.Lannem Sjur L. Vebostad Tromsø Travbane P 21/8 - 20 / 2 2060 35,9 P
e. Mahtia Best v. Rigel Jo E. Holm Biri Travbane 0 26/3 - 01 / 3 2100 br rg 680
Sami Saarela E. Holm Biri Travbane 0 07/3 - 01 / 3 2120 39,5 g 372
L. Vebostad Anette Ingebrigtsen E. Holm Biri Travbane 29/1 - 21 / 5 2100 39,6 P
Svart, 2 blå bånd, LV i hvitt E. Holm Biri Travbane 15/1 - 21 / 1 2100 44,1ag N
4 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Storgardprinsen 2080 1 Plass 25 000
15 år RØDBRUN V v.Lauvås Pipo J. Bjerring Harstad Travpark 4 22/7 - 07 / 6 2100 40,8 g 152
e. Salinta v. Granar (S) J. Stillerud Harstad Travpark 0 01/7 - 07 / 3 2040 38,0 g 162
Oddny Bakkland /Harstad J. Bjerring Harstad Travpark 0 19/6 - 02 / 2 1600 dist g 560
J. Bjerring Oddny Bakkland J. Stillerud Harstad Travpark 5 05/6 - 02 / 4 2060 39,1 g 273
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Stillerud Harstad Travpark 9 22/5 - 02 / 2 2040 40,3 389
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -3 -0 -0 -1 -0 -1 750
Frijo Kongen 2 Plass 152 350
10 år MØRKBR V v.Polar Svarten J. Stillerud Bodø Travbane 4 14/8 - 05 / 1 2100 38,3 272
e. Aaby Fia v. Alm Kvik F. Mortensen Bodø Travbane 4 30/7 - 07 / 2 2120 40,8 1021
Linda Marie Johansen-David-A. J. Friksen F. Mortensen Harstad Travpark 0 22/7 - 07 / 3 2060 dist g 86
F. Mortensen Linda M. Johansen J. Stillerud Bodø Travbane P 10/7 - 20 / 6 2120 39,6 P
Blå m/hvitt bånd, rekl. på hv.felt
6 2012: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -13 -2 -4 -2 -2 -93 500
Komnes Prinsen 3 Plass 95 500
4 år BRUN H v.Frigg Mollyn E. Sjåvoll Tromsø Travbane 2 21/8 - 01 / 2 2100 35,4 g 48
e. Bellinga v. Atom Vinter E. Sjåvoll Bodø Travbane P 14/8 - 22 / 7 2120 36,4 g P
Stall Sjåvoll S. Wassberg Forus Travbane 0 02/7 - 08 / 6 2040 33,7 563
E. Sjåvoll Gro Sølvi Sjåvoll (A) S. Wassberg Forus Travbane 7 21/6 - 01 / 11 2080 35,0 g 66
svart m/to gull-lyn S. Wassberg Forus Travbane 24/5 - 08 / 3 2040
7 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Byes Terna 4 Plass 89 650
11 år BRUN HP v.Lome Elden G. Kanstad Bodø Travbane 7 14/8 - 05 / 5 2120 38,2 g 49
e. Kjenner Blesa v. Troll Jahn G. Kanstad Bodø Travbane 2 30/7 - 07 / 5 2140 37,2 131
Heidi Gylseth /Bogøy Å. Rønningen Harstad Travpark 3 22/7 - 07 / 4 2060 42,2 g 45
S. Bendiksen Heidi Gylseth Å. Rønningen Bodø Travbane P 10/7 - 20 / 4 2120 39,7 P
Hvit,gull/svarte seler,ermstr&belt.Rek G. Kanstad Harstad Travpark - 20/6 - 09 / 4 2040 dg 338
8 2012: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -11 -3 -1 -0 -2 -37 000
Kleppan Toril 5 Plass 39 000
9 år MØRKBR HP v.Braute H. Holm Bodø Travbane 6 14/8 - 05 / 4 2120 38,2 g 113
e. Trons Torina v. Trons Trollmin* S. Knudsen Bodø Travbane 7 30/7 - 07 / 6 2160 39,3 g 52
Julianne T. Carlsen-Kjell Carlsen S. Knudsen Bodø Travbane - 10/7 - 02 / 4 2140 dg 194
M. Carlsen S. Knudsen Bodø Travbane 1 18/6 - 01 / 1 2120 38,7 PK
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek S. Knudsen Harstad Travpark 0 15/5 - 01 / 4 2060 dist g 192
9 2012: -5 -1 -0 -0 -2 -21 000 2011: -8 -3 -1 -2 -1 -58 500
Ervenieida 2100 1 Plass 79 500
5 år BRUN HP v.Kjøstad Jo J. Stillerud Tromsø Travbane 1 21/8 - 01 / 1 2060 35,8 15
e. Pave Elda v. Spikeld J. Stillerud Olsborgmoen Travbane 2 06/8 - 03 / 1 2100 38,4 PK
Kjersti Schanche-Øystein Nilsen J. Bjerring Harstad Travpark P 22/7 - 20 / 7 2060 40,9 g P
J. Stillerud Kjersti Schanche S. Pedersen Pasvik Travpark N 28/5 - 20 / 2 2040 46,9 g N
svart m/hvite og røde stolper
10 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Jeppe Prinsen 2 Plass 32 500
10 år BRUN V v.Ulfrigg Å. Rønningen Harstad Travpark 8 25/4 - 01 / 12 1680 40,8 g 372
e. Bjerka v. Haakesjur Å. Rønningen Harstad Travpark 0 17/4 - 05 / 5 2060 dist g 99
Marita Alfredsen /Senjahopen J. Stillerud Harstad Travpark - 29/8 - 04 / 7 2040 dg a 110
Å. Rønningen John Stillerud (T) J. Stillerud Harstad Travpark 5 15/8 - 01 / 8 2080 40,1 g 83
grønn m/gult sk.stk. hestesko & ermrin J. Stillerud Harstad Travpark 09/7 - 01 / 5 1600
11 2012: -9 -0 -1 -1 -5 -18 500 2011: -16 -1 -0 -2 -4 -30 500
Tufte Jo 3 Plass 51 000
7 år MØRKBR V v.Storm Jo K. Brenden Tromsø Travbane - 21/8 - 01 / 4 2120 dg 119
e. Dally Maja v. Saje (S) K. Brenden Bodø Travbane 5 30/7 - 07 / 10 2180 38,2 g 79
Christiane Wessel-Asbjørn Wessel K. Brenden Harstad Travpark 1 22/7 - 07 / 8 2100 36,0 45
K. Brenden Jeanette Larsen (A) J. Larsen Harstad Travpark 0 01/7 - 07 / 1 2040 dist g 346
gul m/svart skråbånd. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 29/5 - 02 / 3 2140 38,1 g 206