<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:20 V75-2
V5-4


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 80.000 kr.
3-8-årige hopper 40.000 - 140.000 kr.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : 4-1 Trippel : 4-1-12 Plass : 4-1-12

1 2014: -6 -0 -0 -0 -3 -7 000 2013: -8 -0 -0 -1 -2 -11 000
Skjellhaug Mai 2100 1 Plass 173 000
10 år SVART HP v.Engli Svarten B. Gustavsen Drammen Travbane 1 13/8 - 11 / 8 2100 30,6a 1308
e. Høibysol v. Elding B. Gustavsen Bjerke Travbane 6 27/7 - 01 / 3 1640 30,7 g 99
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen B. Gustavsen Bjerke Travbane 3 21/7 - 03 / 6 1609 29,1ag 250
B. Gustavsen B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 6 05/7 - 05 / 11 1609 29,7a 1488
rød m/svart kile. B. Gustavsen Jarlsberg Travbane 0 10/6 - 04 / 7 2100 35,0a 422
2 2016: -6 -0 -0 -0 -5 -15 500 2015: -15 -0 -0 -1 -6 -22 500
Løkki Vilma 2 Plass 327 250
9 år LYSBRUN HP v.H.G. Balder V. Kals Sørlandets Travpark 0 07/8 - 02 / 10 2160 32,6 g 191
e. Steana v. Helmin Rigel V. Kals Jarlsberg Travbane 0 15/7 - 04 / 10 2120 31,7 g 1165
Vilde Mari Kals /Gjerstad V. Kals Klosterskogen Travbane 2 20/6 - 03 / 8 2100 30,8 392
P. Midtfjeld Vilde M. Kals (A) V. Kals Jarlsberg Travbane - 10/6 - 04 / 9 2100 g5 ag 144
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek V. Kals Sørlandets Travpark 5 22/5 - 02 / 1 1609 32,0a 22
3 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -8 000 2012: -12 -2 -2 -2 -4 -113 000
Stensvik Oda 3 Plass 205 000
7 år SVART HP v.Moe Odin J. Blekkan Leangen Travbane 1 15/8 - 07 / 2 2140 32,7 g 15
e. Engdokka v. Spang Best G. Helseth Leangen Travbane 1 08/8 - 10 / 9 2140 30,4a 73
Gaute Inge Helseth /Averøy O. Mikkelborg Biri Travbane 29/7 - 10 / 15 2100
O. Mikkelborg Gaute Inge Helseth (A) O. Mikkelborg Leangen Travbane 9 25/6 - 11 / 4 2140 33,7 g 311
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame G. Helseth Leangen Travbane 3 18/4 - 10 / 8 2180 34,6 182
4 2012: -5 -0 -0 -1 -0 -4 996 2011: -14 -3 -2 -0 -4 -129 500
Siv Sprintå 4 Plass 202 996
10 år BRUN HP v.Pål Even S. Skrugstad Biri Travbane P 19/8 - 23 / 2 2100 33,5 P
e. Bol Frøya v. Toddy K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 3 26/7 - 01 / 2 2100 34,3 rg 97
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet J. Dahl Bjerke Travbane 0 07/7 - 08 / 7 2160 35,7 g 281
T. Wollebæk Sverre Skrugstad (A) J. Dahl Biri Travbane 2 18/6 - 02 / 1 2100 33,5 136
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl J. Dahl Momarken Travbane 5 11/5 - 01 / 6 2140 33,3 541
5 2014: -5 -1 -1 -0 -2 -28 500 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Tamarin 5 Plass 161 647
8 år SVART HP v.Elding E. Høitomt Drammen Travbane 8 12/8 - 03 / 9 2120 32,4 35
e. Vivendel v. Viljesterk E. Høitomt Momarken Travbane 2 05/8 - 05 / 5 1640 29,9ag 61
Heidi Høgnes Rosenvinge-Duval Charles Rosenving E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/3 - 06 / 3 1640 34,4 g 64
E. Høitomt Øivind Hennie O. Mikkelborg Biri Travbane 0 06/3 - 02 / 10 1620 34,3 g 69
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Mikkelborg Biri Travbane 11/2 - 04 / 3 2100
6 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 6 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos M. Helland Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 10 / 12 1700 30,8a 568
e. Lex Nina v. Bork Rigel M. Helland Sørlandets Travpark 9 07/8 - 02 / 11 2160 32,5 264
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp M. Helland Jarlsberg Travbane 1 08/7 - 03 / 2 2100 32,0 35
G. Gundersen Torstein Jørgensen M. Helland Sørlandets Travpark 2 26/6 - 03 / 4 1609 29,6a 201
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer R. Wiig Sørlandets Travpark 4 05/6 - 02 / 11 2140 32,2a 235
7 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -14 -0 -2 -3 -3 -52 000
Valle Arja 7 Plass 295 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin A. Heisholt Bjerke Travbane 0 14/5 - 06 / 2 2140 31,8 121
e. Trons Luna v. Trons Trollmin* A. Heisholt Jarlsberg Travbane 1 29/4 - 02 / 11 2120 30,7 140
Carolyn Skyer /Siljan A. Heisholt Klosterskogen Travbane 3 22/4 - 02 / 7 2100 31,6 g 127
A. Heisholt A. Heisholt Jarlsberg Travbane 5 04/3 - 03 / 7 2120 36,2 148
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 24/2 - 02 / 8 1700 32,7a 174
8 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000
Irma 8 Plass 252 750
9 år SVART HP v.Elding E. Gravdal Drammen Travbane 7 12/8 - 03 / 15 2120 31,9 538
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 20/6 - 03 / 7 2100 br 94
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Klosterskogen Travbane 1 19/5 - 07 / 10 2100 31,6a 94
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 05/5 - 06 / 12 1700 34,1 177
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 14/3 - 01 / 12 2120 34,8 108
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Seile Perla 2120 1 Plass 655 000
13 år MØRKBR HP v.Lome Kongen T. Solberg Drammen Travbane 2 13/8 - 07 / 1 2100 29,7 130
e. Dag Svarta v. Ulsvarten T. Solberg Bjerke Travbane 0 27/7 - 01 / 14 1660 29,8 123
Kari Anne Knutsen /Birkeland T. Solberg Bjerke Travbane 1 06/7 - 04 / 5 2140 30,1 190
T. Solberg Linda Brevik K. Johansen Jarlsberg Travbane - 24/6 - 01 / 7 1609 g2 a 86
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Sagholen Jarlsberg Travbane 6 27/5 - 03 / 15 2120 32,7 203
10 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -19 -0 -1 -0 -6 -20 548
Valle Tora* 2 Plass 227 930
8 år SVART HP v.Lome Kongen M. Helland Drammen Travbane 3 13/8 - 07 / 9 2120 29,2 235
e. Altora v. Alm Svarten M. Helland Bjerke Travbane 2 03/8 - 04 / 8 2140 30,1 111
Sverige M. Helland Bjerke Travbane 3 26/7 - 01 / 6 2100 30,4ag 46
M. Helland Thor O. Mikalsen M. Helland Bjerke Travbane 3 19/7 - 04 / 1 1609 28,5ag 27
gul m/svart h og ermstriper M. Hultman Åmål 0 06/7 - 11 / 1 2080 br g 192
11 2014: -10 -1 -3 -2 -3 -69 214 2013: -9 -2 -3 -2 -1 -72 000
Tøv Sjura 3 Plass 351 964
11 år RØD HP v.Braute K. Malmin Klosterskogen Travbane 2 06/8 - 02 / 2 1700 29,9ag 183
e. Vesle Kira v. Bork Rigel S. Bondestad Momarken Travbane 6 19/7 - 07 / 9 2160 32,1 43
Tone Merete Pettersen /Brøstadbotn K. Malmin Momarken Travbane 6 09/7 - 04 / 9 2160 30,1 g 384
T. Glittum Sandra Bondestad K. Malmin Drammen Travbane 1 18/6 - 07 / 6 1720 29,4 219
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. A. Berås Sørlandets Travpark 5 12/6 - 05 / 5 2140 30,2a 158
12 2013: -15 -1 -1 -2 -2 -54 500 2012: -13 -1 -2 -0 -3 -34 500
Møy Linsi 4 Plass 247 000
8 år SVART HP v.Bokli Eld E. Høitomt Biri Travbane - 29/7 - 03 / 6 1609 dg a 18
e. Norica v. Alm Svarten T. Wollebæk Jarlsberg Travbane 2 16/7 - 08 / 12 2140 29,3 g 197
Gunn Randi Nisjaløkk-Elin Nisjaløkk T. Wollebæk Bjerke Travbane 4 29/6 - 01 / 11 2180 29,7 g 215
L. Kolle Jon Nisjaløkk (A) T. Wollebæk Drammen Travbane 3 18/6 - 07 / 7 1720 30,1 g 136
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Wollebæk Biri Travbane 3 03/6 - 08 / 8 2120 31,2 45
13 2014: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -36 -1 -1 -4 -6 -102 641
Kremlinn 5 Plass 458 904
11 år BRUN HP v.Krembest W. Hestad Bjerke Travbane 0 18/8 - 04 / 2 2100 br arg 232
e. Temlinn v. Alm Hadar V. Hop Bjerke Travbane 0 03/8 - 04 / 6 2140 31,6 115
Wenche Hestad /Slitu V. Hop Jarlsberg Travbane 6 16/7 - 08 / 8 2140 29,9 150
V. Hop Wenche Hestad (A) V. Hop Bjerke Travbane 2 06/7 - 04 / 2 2140 30,2 84
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 1 24/6 - 01 / 4 1609 29,6a 75
14 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -14 -0 -1 -2 -5 -29 000
Molita 6 Plass 214 500
8 år SVART HP v.Moe Odin A. Stensen Drammen Travbane 6 13/8 - 07 / 11 2120 30,0 159
e. Jima v. Jillmin K. Johansen Bjerke Travbane 4 03/8 - 04 / 11 2140 31,0 g 67
Jan Ove Mælum /Harestua K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 16/7 - 08 / 10 2140 29,3 g 335
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Momarken Travbane 1 28/6 - 05 / 1 2140 31,4 101
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Bjerke Travbane 0 22/6 - 03 / 10 1640 29,9 g 380
15 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Smedheim Lilja 7 Plass 150 918
8 år MØRKBR HP v.H.G. Balder T. Solberg Östersund 0 07/8 - 06 / 6 2140 31,0a 428
e. Lila v. Bokli Balder T. Solberg Östersund 3 29/7 - 03 / 2 2140 30,7a 204
Hans Strømsøyen /Alvdal T. Solberg Bjerke Travbane 0 22/6 - 03 / 3 1640 30,0 36
G. Austevoll Lars O. Romtveit (T) G. Austevoll Romme 0 03/6 - 09 / 1 2160 31,2 60
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re B. Ekløf Hagmyren 6 19/5 - 04 / 1 2140 29,3 183