<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:00 Prøveløp
Prøveløp
2040 m. Voltestart.
2-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -9 -0 -0 -0 -3 -8 000
Roylit (S) 2040 1 Plass 21 055
7 år BRUN V v.Royal Prestige* (US) J. Stillerud Harstad Travpark 0 27/2 - 03 / 3 2040 24,9 455
e. Bowlit (S) v. Callit (S) H. Holm Harstad Travpark 7 24/10 - 05 / 8 1620 21,9 139
Benedicte Thomassen /Ramfjordbotn L. Vebostad Harstad Travpark 0 15/8 - 02 / 3 2060 23,6 153
J. Stillerud Benedicte Thomassen L. Vebostad Tromsø Travbane 4 01/8 - 07 / 3 2060 23,8 152
svart m/hvite og røde stolper L. Vebostad Harstad Travpark 4 04/7 - 07 / 5 2040 21,6a 163
2 2013: -7 -0 -0 -0 -2 -3 000 2012: -8 -1 -0 -2 -3 -28 500
Hvitjo 2060 1 Plass 52 500
8 år BRUN V v.Lannem Sjur E. Holm Biri Travbane 0 26/3 - 01 / 3 2100 br rg 680
e. Mahtia Best v. Rigel Jo E. Holm Biri Travbane 0 07/3 - 01 / 3 2120 39,5 g 372
Sami Saarela E. Holm Biri Travbane 29/1 - 21 / 5 2100 39,6 P
L. Vebostad Anette Ingebrigtsen E. Holm Biri Travbane 15/1 - 21 / 1 2100 44,1ag N
Svart, 2 blå bånd, LV i hvitt H. Holm Bjerke Travbane 26/12 - 25 / 8 2160 01,5 B
3 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stormen 2 Plass 0
7 år SVART V v.Eng Svarten B. Pedersen Pasvik Travpark N 13/8 - 20 / 2 2020 55,5 N
e. Danseråsa v. Braute P. Joki Sodankylä - 02/7 - 91 / 3 2140 dvp g N
Wenche Jensen-Peter Mortensen T. Johansen Pasvik Travpark N 28/5 - 20 / 4 2040 46,3 g N
K. Brenden Wenche Jensen M. Carlsen Harstad Travpark N 10/10 - 20 / 1 2040 dgpp N
gul m/svart skråbånd. G. Tollefsen Forus Travbane 23/9 - 20 / 4 2060 53,6 N
4 2018: -5 -0 -1 -0 -0 -15 000 2017: -17 -5 -2 -3 -5 -149 500
Nordlys Rosa 3 Plass 434 000
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Bendiksen Olsborgmoen Travbane N 06/8 - 20 / 1 2100 04,3 g N
e. Dalby Dokka v. Atom Vinter S. Bendiksen Harstad Travpark N 17/4 - 22 / 7 2040 12,4 r N
Kåre Nilsen /Vikran S. Bendiksen Harstad Travpark 05/12 - 24 / 1 1620 14,1 g N
S. Bendiksen Kåre Nilsen S. Bendiksen Harstad Travpark 05/9 - 23 / 1 2040 dgpp N
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla
5 2012: -4 -0 -1 -0 -2 -12 500 2011: -5 -0 -0 -1 -1 -6 500
Vie Jahn 4 Plass 19 000
6 år BORKET V v.Bokli Eld S. Saarela Bodø Travbane - 14/8 - 05 / 2 2100 dg 121
e. Glitre v. Alm Rigel E. Sjåvoll Bodø Travbane 0 30/7 - 07 / 7 2160 dist rg 69
Sami Saarela E. Sjåvoll Harstad Travpark - 22/7 - 07 / 5 2080 dg 41
S. Saarela Kauko Saarela (A) H. Tvedt Bergen Travpark 4 03/2 - 01 / 6 2100 38,0 r 184
Blå og grå H. Tvedt Bergen Travpark 3 06/1 - 07 / 1 2100 39,0 65
6 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -14 -0 -2 -4 -2 -35 500
Tysvær Tina 5 Plass 251 235
12 år MØRKBR HP v.Kos Knekten J. Stillerud Tromsø Travbane 0 01/8 - 03 / 5 2060 dist 286
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten J. Stillerud Harstad Travpark 0 04/7 - 02 / 14 1640 34,9 117
Hege Dahlbæck-Atle Tommy Nergård Å. Rønningen Harstad Travpark 0 06/6 - 06 / 4 1600 35,1a 222
T. Opdahl Tonje Jensen E. Næss Harstad Travpark 0 23/5 - 04 / 4 2040 37,1ag 180
blå m/rød-sølv motiv, ermstripe, rekl. J. Stillerud Harstad Travpark 1 21/2 - 05 / 11 1600 35,5a 116
7 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Dagfri 6 Plass 0
12 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Mathisen Biri Travbane 0 13/8 - 01 / 1 2100 40,5 g 332
e. Symi v. Elding Ø. Mathisen Biri Travbane 0 02/7 - 01 / 6 2100 39,4 g 475
Anniken Pettersen /Tana Ø. Mathisen Biri Travbane 0 18/6 - 01 / 2 2100 38,1 489
O. Eggum Ø. Mathisen Biri Travbane 04/6 - 21 / 3 2100 37,7 g P
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte Ø. Austevoll Bergen Travpark 28/12 - 95 / 3 2120 59,5 g B