<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:20 V5-2


Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m ved vunnet 190.000 kr.
3-15-årige høyest 300.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : 6-9 Trippel : 6-9-5 Plass : 6-9-5

1 2011: -20 -1 -0 -4 -7 -40 500 2010: -25 -2 -4 -0 -7 -69 600
Prins Lauvin 2040 1 Plass 147 100
8 år MØRKBR V v.Lauvin K. Brenden Bodø Travbane 0 14/8 - 04 / 8 2120 36,7 g 251
e. Toya Viker v. Lydi Pjokken Å. Rønningen Harstad Travpark 5 01/7 - 03 / 8 1600 31,1a 58
Mirja Salinkangas Å. Rønningen Harstad Travpark 4 19/6 - 03 / 7 2040 32,0a 39
Å. Rønningen Kauko Saarela (A) Å. Rønningen Harstad Travpark 4 05/6 - 03 / 12 1600 32,1a 65
grønn m/gult sk.stk. hestesko & ermrin Å. Rønningen Harstad Travpark 0 15/5 - 07 / 9 1600 29,8a 144
2 2013: -8 -0 -0 -0 -3 -9 000 2012: -18 -0 -1 -1 -8 -23 000
Rilum Rasken 2 Plass 233 200
11 år SVART V v.Høiby Kongen K. Brenden Olsborgmoen Travbane 2 06/8 - 04 / 4 2120 33,6 PK
e. Ulvara v. Alm Svarten K. Brenden Bodø Travbane 5 30/7 - 04 / 7 1609 29,1a 70
Heidi Beate Andreassen-Tore Eilertsen H. Hagen Harstad Travpark 4 22/7 - 03 / 12 2040 30,9a 501
S. Bendiksen Heidi Beate Andreassen A. Kristensen Harstad Travpark 0 05/6 - 06 / 9 2040 31,6a 367
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla S. Pettersen Harstad Travpark 0 15/5 - 07 / 7 1600 dist ag 209
3 2013: -12 -1 -1 -1 -4 -30 000 2012: -18 -2 -1 -7 -7 -93 035
Frøken Lille Ville 3 Plass 300 465
9 år MØRKBR HP v.Pål Even H. Mikkelsen Olsborgmoen Travbane 1 06/8 - 04 / 2 2100 34,2 PK
e. Hågens Ville Mo v. Vymin J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 19/5 - 01 / 1 2100 dist a 245
Henriette Mikkelsen /Harstad V. Hop Jarlsberg Travbane 0 06/5 - 04 / 1 1609 30,2a 125
H. Mikkelsen J. Eilertsen Momarken Travbane 0 29/3 - 07 / 6 2160 34,5 g 403
svart m/gul kule og svart hestehode G. Flåten Bjerke Travbane 0 02/3 - 05 / 7 1609 dist a 288
4 2012: -5 -0 -0 -0 -3 -8 565 2011: -21 -3 -3 -4 -5 -91 051
Vestpol Bajas* 4 Plass 187 446
7 år MØRKBR V v.Lome Elden J. Kariniemi Bodø Travbane 1 30/7 - 04 / 5 1609 27,6a 54
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter B. Refsdal Harstad Travpark 2 22/7 - 03 / 1 2040 30,7a 185
Sverige J. Kariniemi Kurtakko 5 17/7 - 06 / 1 2060 32,3 262
J. Kariniemi J. Bjerring Bodø Travbane 9 10/7 - 04 / 1 2100 33,4 g 109
Rød/svart J. Kariniemi Harstad Travpark 3 19/6 - 03 / 1 2040 31,6a 34
5 2012: -11 -0 -1 -0 -1 -12 565 2011: -18 -0 -2 -2 -6 -32 254
Tidemand Riga 5 Plass 183 119
10 år BRUN HP v.Kjøstad Jo H. Lamminheimo Bodø Travbane 0 30/7 - 04 / 6 1609 31,5a 258
e. Tidemand Trolla v. Perle Troll H. Moisanen Rovaniemi 5 24/7 - 10 / 1 2100 37,4 447
Hannu Adolf Lamminheimo K. Palojærvi Kurtakko 0 17/7 - 06 / 2 2060 35,0 g 104
J. Lothe Hannu Adolf Lamminheimo (A) M. Carlsen Harstad Travpark 3 01/7 - 03 / 10 1600 31,0a 279
gul m/hvitt kryss/oransje felt i kryss L. Vebostad Harstad Travpark 5 05/6 - 03 / 8 1600 32,3a 107
6 2017: -6 -0 -1 -1 -1 -19 000 2016: -8 -1 -1 -2 -1 -35 000
Ildfaksen 2060 1 Plass 505 000
14 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) M. Dalsbø Harstad Travpark 2 22/7 - 08 / 2 1600 28,3 g 413
e. Vy Hellina v. Alm Hellin L. Sandvik Harstad Travpark 4 01/7 - 05 / 2 2040 29,4a 288
Marianne Dalhaug Leivseth-Mads Arne Leivseth L. Sandvik Harstad Travpark 0 19/6 - 08 / 5 1600 29,1a 37
K. Brenden Marianne Dalhaug Leivseth K. Brenden Harstad Travpark 22/5 - 07 / 5 2040
gul m/svart skråbånd. M. Dalsbø Harstad Travpark P 15/5 - 21 / 6 2060 34,8 g P
7 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -21 -3 -1 -2 -9 -82 600
Briskeby Elden 2 Plass 303 562
9 år SVART V v.Spikeld J. Stillerud Boden 3 31/7 - 04 / 2 1640 26,5a 155
e. Briskeby Jenta v. Rappfot J. Stillerud Boden 6 31/7 - 09 / 1 1660 28,3 69
Gro Rosseland-Øystein Espenes R. Kruse Harstad Travpark 3 22/7 - 03 / 4 2040 30,9a 34
D. Dalen Mariann Vebostad Trudvang (A) J. Blekkan Bodø Travbane 3 10/7 - 04 / 8 2120 30,9 101
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl M. Jaara Boden 0 17/6 - 08 / 3 1660 29,3 g 85
8 2013: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2012: -27 -1 -1 -0 -11 -47 000
Bø Eva 3 Plass 322 650
13 år BRUN HP v.Elding E. Sjåvoll Bodø Travbane 0 14/8 - 02 / 3 1600 29,4 g 276
e. Ruskelipila v. Pilmin A. Skeie Harstad Travpark 5 22/7 - 03 / 7 2040 31,3a 136
Stall Sjåvoll E. Sjåvoll Bodø Travbane 8 10/7 - 04 / 5 2120 32,4 g 1260
E. Sjåvoll Gro Sølvi Sjåvoll (A) E. Sjåvoll Harstad Travpark 7 01/7 - 05 / 7 2040 30,0a 361
svart m/to gull-lyn E. Sjåvoll Harstad Travpark 7 19/6 - 08 / 10 1600 29,0a 452
9 2013: -6 -0 -1 -1 -1 -13 500 2012: -10 -3 -3 -1 -2 -68 000
Kongsnor 4 Plass 337 400
15 år SVART V v.Nordli Svarten A. Tandberg Harstad Travpark 1 22/7 - 03 / 3 2040 30,5a 46
e. Kongsstjerna v. Eldon J. Stillerud Bodø Travbane 6 10/7 - 04 / 9 2120 31,5 g 45
Ture Jensen /Kirkenes J. Stillerud Harstad Travpark 2 01/7 - 05 / 12 2040 28,8a 139
J. Stillerud Ture Jensen J. Stillerud Harstad Travpark 3 19/6 - 08 / 9 1600 28,1a 109
svart m/hvite og røde stolper J. Stillerud Pasvik Travpark 2 28/5 - 01 / 4 1700 35,9 PK
10 2012: -9 -0 -1 -0 -3 -14 500 2011: -26 -3 -2 -4 -13 -89 733
Salsnes Turi 5 Plass 240 733
10 år MELL.BR. HP v.Nordli Svarten K. Søderholm Boden - 31/7 - 04 / 1 1640 dg ag 285
e. Salsnes Glupa v. Glup K. Søderholm Boden 6 17/6 - 08 / 2 1660 28,9 192
Toril Langmo Skjetne-Terje Skjetne E. Bjørnstad Harstad Travpark 7 05/6 - 06 / 12 2040 31,6a 367
K. Rasmussen Alf-Einar Jørgensen (T) D. Dalen Harstad Travpark 22/5 - 05 / 10 2040
Sølv m/sv.sidef. &mansj,hv.sk.stk,rekl K. Brenden Harstad Travpark 6 15/5 - 07 / 6 1600 29,6a 54
11 2015: -2 -0 -0 -0 -2 -5 250 2014: -9 -2 -1 -1 -1 -17 300
Timseld Tex 6 Plass 303 400
12 år MELL.BR. V v.Spikeld J. Stillerud Olsborgmoen Travbane 3 06/8 - 04 / 6 2120 33,7 g PK
e. Timsi Bruna v. Tim E. Knutsen Harstad Travpark 7 22/7 - 03 / 9 2040 32,1a 80
Celine Elise Nilsen-Karina Nilsen K. Nilsen Harstad Travpark 0 19/6 - 08 / 4 1600 29,2ag 280
J. Bjerring Karina-Elisabeth Nilsen (A) S. Bendiksen Harstad Travpark 6 05/6 - 06 / 3 2040 31,6ag 95
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Stillerud Harstad Travpark 4 15/5 - 07 / 2 1600 29,1a 99