<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:00 V5-4


Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m ved vunnet 60.000 kr., 40 m ved 95.000 kr.
3-15-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 5 Duo : 5-6 Trippel : 5-6-9 Plass : 5-6-9

1 2014: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2013: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000
Rolstad Kvikk 2040 1 Plass 79 500
9 år HUSKBRUN V v.Gam Vinter Å. Rønningen Harstad Travpark 0 22/7 - 05 / 8 2080 35,5 g 184
e. Ulvenmina v. Minpil Å. Rønningen Bodø Travbane 0 10/7 - 06 / 7 1609 dist ag 321
Kristoffer Stordal /Lierskogen Å. Rønningen Harstad Travpark 0 19/6 - 02 / 15 1640 br g 397
H. Mikkelsen Ernst Olsen S. Bendiksen Harstad Travpark 6 05/6 - 02 / 13 2120 36,4 188
svart m/gul kule og svart hestehode S. Bendiksen Harstad Travpark - 22/5 - 02 / 10 2100 dg 496
2 2011: -16 -1 -2 -0 -7 -44 500 2010: -6 -0 -0 -0 -3 -7 000
Reitor 2060 1 Plass 67 000
7 år SVART V v.Høiby Kongen T. Løvseth Bodø Travbane - 14/8 - 04 / 4 2100 dg 40
e. Reitmi v. Ilmin E. Sjåvoll Bodø Travbane 6 30/7 - 03 / 3 1620 35,1 g 84
Stall Sjåvoll K. Dalsbotten Harstad Travpark 2 22/7 - 05 / 10 2080 33,0 54
K. Brenden Gro Sølvi Sjåvoll (A) T. Løvseth Bodø Travbane 7 10/7 - 06 / 2 1609 32,5ag 377
gul m/svart skråbånd. E. Sjåvoll Harstad Travpark 5 01/7 - 07 / 13 2080 34,8 g 27
3 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -0 -1 -0 -3 -6 700
Nordlys Balder 2 Plass 158 750
12 år SVART V v.Bokli Balder S. Bendiksen Olsborgmoen Travbane 1 06/8 - 03 / 2 2160 35,6 g PK
e. Dalby Dokka v. Atom Vinter S. Bendiksen Harstad Travpark 5 22/7 - 05 / 11 2080 34,0 86
Kåre Nilsen /Vikran S. Pettersen Harstad Travpark 0 01/7 - 03 / 4 1600 33,0ag 187
S. Bendiksen Kåre Nilsen S. Pettersen Harstad Travpark 3 15/5 - 05 / 1 1600 32,0ag 159
Svart m/grønne ermer,svart mansj,rekla S. Pettersen Harstad Travpark 4 08/5 - 03 / 3 2060 33,2 g 1098
4 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000
Kleppe Elden 3 Plass 123 407
11 år SVART V v.Elding J. Bjerring Bodø Travbane 4 14/8 - 04 / 6 2100 33,6 135
e. Sjur Flicka v. Pilmingutt J. Bjerring Bodø Travbane 2 30/7 - 03 / 4 1620 33,4 220
Carina Strand /Borkenes J. Bjerring Harstad Travpark 4 22/7 - 05 / 6 2080 33,6 35
J. Bjerring Gro Sølvi Sjåvoll (A) E. Sjåvoll Bodø Travbane 2 10/7 - 02 / 10 2200 32,9 g 374
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Harstad Travpark 3 01/7 - 07 / 12 2060 35,0 173
5 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -9 -0 -0 -2 -5 -17 500
Høibyfaks 4 Plass 144 017
13 år BRUN V v.Krembest K. Brenden Olsborgmoen Travbane 4 06/8 - 03 / 4 2160 36,4 PK
e. Høibyjerka v. Jerker L. Sandvik Harstad Travpark 0 01/7 - 03 / 5 1600 32,4ag 298
Marianne Dalhaug Leivseth-Mads Arne Leivseth L. Sandvik Harstad Travpark 0 19/6 - 03 / 2 2040 33,3a 271
J. Dagsvold Marianne Dalhaug Leivseth L. Sandvik Harstad Travpark 0 25/4 - 06 / 11 1600 32,8a 786
Gull m/svart sidestykke+underarm,rekl. L. Sandvik Harstad Travpark 0 14/11 - 01 / 2 2040 37,4 PK
6 2016: -3 -0 -1 -0 -1 -5 500 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røeds Vilja 5 Plass 124 750
13 år MØRKBR HP v.Moe Odin T. Johansen Pasvik Travpark 2 13/8 - 01 / 4 1720 34,0 PK
e. Temtilla v. Jerker S. Pettersen Harstad Travpark 6 22/7 - 05 / 7 2080 34,2 g 157
Christine Marie Nielsen /Kirkenes M. Karjalainen Sodankylä - 02/7 - 08 / 1 2100 dg 207
J. Lothe Wenche Jensen S. Pedersen Pasvik Travpark 3 28/5 - 01 / 2 1660 38,8 PK
gul m/hvitt kryss/oransje felt i kryss G. Kanstad Harstad Travpark - 17/10 - 07 / 1 2060 dg 392
7 2012: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2011: -12 -2 -0 -2 -5 -45 300
Mellem Røver'n 6 Plass 82 800
6 år RØD V v.Moe Odin S. Bendiksen Olsborgmoen Travbane P 06/8 - 21 / 1 2100 36,8 P
e. Hovs Rappa v. Rigel Jo J. Stillerud Harstad Travpark 1 22/7 - 05 / 14 2080 32,9 g 57
Vetinor AS-Tone Merete Pettersen J. Bjerring Harstad Travpark 0 05/6 - 03 / 4 1600 br ag 163
J. Stillerud Tone Merete Pettersen J. Bjerring Harstad Travpark 3 22/5 - 02 / 13 2100 33,4 g 76
svart m/hvite og røde stolper J. Bjerring Harstad Travpark 1 08/5 - 03 / 1 2040 33,0 126
8 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -1 -2 -0 -1 -16 000
Agne 7 Plass 115 937
14 år MØRKBR V v.Troll Jahn L. Vebostad Olsborgmoen Travbane 5 06/8 - 03 / 5 2160 38,0 g PK
e. Golan Seira v. Golan O. Eggum Harstad Travpark 0 01/7 - 03 / 7 1600 36,2a 216
Kåre Nilsen /Vikran S. Bendiksen Harstad Travpark 0 15/5 - 05 / 6 1600 34,5a 1045
T. Opdahl Kåre Nilsen S. Bendiksen Harstad Travpark 0 08/5 - 03 / 7 2080 dist g 193
blå m/rød-sølv motiv, ermstripe, rekl. S. Bendiksen Harstad Travpark - 05/12 - 02 / 8 2080 dg 497
9 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Øylars 2080 1 Plass 176 680
10 år BRUN V v.Engli Svarten M. Melander Boden 3 17/6 - 08 / 1 1640 29,4 g 42
e. Øyjerka v. Atom Vinter G. Kanstad Harstad Travpark 1 05/6 - 03 / 7 1600 31,6a 283
Tore Eilertsen-Heidi Beate Andreassen B. Lorentzen Harstad Travpark 5 15/5 - 06 / 3 2040 35,6 112
K. Rasmussen Tore Eilertsen (A) K. Brenden Harstad Travpark 3 08/5 - 03 / 6 2080 32,2 253
Sølv m/sv.sidef. &mansj,hv.sk.stk,rekl K. Brenden Lofoten Travpark 30/4 - 01 / 4 2200
10 2011: -8 -0 -0 -0 -7 -15 500 2010: -8 -1 -0 -1 -3 -26 000
Jotun Sjur 2 Plass 131 500
8 år BRUN V v.Lannem Sjur K. Roe Harstad Travpark 7 19/6 - 03 / 4 2040 32,7ag 127
e. Maipila v. Pilmin L. Vebostad Harstad Travpark 5 08/5 - 03 / 5 2080 32,5 g 274
Lars Vebostad-Anette Ingebrigtsen S. Pettersen Harstad Travpark 0 25/4 - 06 / 8 1600 32,0ag 291
L. Vebostad Line Tønnessen K. Roe Harstad Travpark 1 07/11 - 02 / 7 2080 34,4 rg 363
Svart, 2 blå bånd, LV i hvitt K. Roe Harstad Travpark 4 24/10 - 06 / 5 2080 34,0 271
11 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -3 -3 -25 000
Mellem Loke 3 Plass 251 000
11 år BORKET V v.Frøyding B. Øksnevad Harstad Travpark 0 22/7 - 03 / 2 2040 32,7ag 120
e. Trons Marita v. Bork Rigel J. Stillerud Bodø Travbane 0 10/7 - 06 / 6 1609 br a 95
Ida Jeanette Pedersen-Henriette Pedersen J. Stillerud Harstad Travpark 2 01/7 - 03 / 9 1600 30,7a 60
O. Eggum Morten Ligaard A. Rasmussen Harstad Travpark 6 19/6 - 03 / 8 2040 32,4ag 76
svart m/hvitt v-formet sk.stk. & belte J. Stillerud Harstad Travpark 0 05/6 - 03 / 11 1600 35,7ag 105
12 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -11 -0 -0 -0 -4 -6 000
Jan Lurifaks 4 Plass 421 690
12 år BRUN V v.Åkre Lurifax* (S) A. Berås Bodø Travbane 0 30/7 - 04 / 8 1609 32,4ag 103
e. Lier Frøkna v. Elding J. Blekkan Bodø Travbane 6 10/7 - 06 / 5 1609 31,5ag 65
Siv-Tone Furu-Frank Vidar Lind M. Carlsen Harstad Travpark 1 01/7 - 01 / 3 2060 34,0 31
D. Dalen Frank Lind K. Brenden Harstad Travpark 6 05/6 - 03 / 2 1600 32,3a 39
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Harstad Travpark 2 08/5 - 02 / 6 2080 32,4 31
13 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Snuppa 5 Plass 401 350
12 år MØRKBR HP v.Gam Vinter E. Sjåvoll Bodø Travbane 2 14/8 - 04 / 3 2100 33,4 127
e. Romhus Eli v. Elding E. Sjåvoll Bodø Travbane 0 30/7 - 04 / 2 1609 32,3ag 455
Maria Andreassen /Harstad E. Sjåvoll Bodø Travbane 0 10/7 - 06 / 11 1609 32,9ag 364
E. Sjåvoll Gro Sølvi Sjåvoll (A) E. Sjåvoll Harstad Travpark 2 01/7 - 01 / 6 2080 33,3 90
svart m/to gull-lyn E. Sjåvoll Harstad Travpark 0 19/6 - 03 / 10 2040 dist ag 66
14 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -1 -0 -0 -2 500
Fraun Vinta 6 Plass 132 187
15 år BRUN HP v.Skøiar Å. Rønningen Pasvik Travpark 0 13/8 - 01 / 3 1720 35,2 g PK
e. Fraun Stine v. Ilmin O. Eggum Olsborgmoen Travbane 3 06/8 - 03 / 6 2160 35,9 g PK
Sandra Bueng Hansen /Karasjok J. Hannus Rovaniemi P 24/7 - 91 / 1 2160 38,8 P
Å. Rønningen Johan Mikkel Bueng K. Palojærvi Sodankylä - 02/7 - 91 / 1 2140 dvp g N
grønn m/gult sk.stk. hestesko & ermrin E. Myllymæki Rovaniemi - 25/6 - 91 / 1 2100 dgpp N
15 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Gullungen 7 Plass 115 500
11 år BRUN HP v.Høiby Kongen T. Hanestad Harstad Travpark 0 22/7 - 03 / 11 2040 32,7a 323
e. Nordli Grynet* v. Nordli Svarten J. Bjerring Harstad Travpark 6 01/7 - 03 / 3 1600 31,3a 141
Anita Nygård-Ellinor Luther J. Bjerring Harstad Travpark 5 19/6 - 03 / 11 2040 32,2a 254
E. Luther Kristian Storhaug (T) J. Bjerring Harstad Travpark 22/5 - 05 / 6 2040
Grønn,sølv brystbånd, ermring og belte M. Lyngen Harstad Travpark 0 15/5 - 06 / 2 2040 dist 482