<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:05 V65-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 35.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 60.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : 5-10 Trippel : 5-10-3 Plass : 5-10-3

1 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -0 -3 -2 -16 000
Lykkeaka 2100 1 Plass 48 500
11 år SVART HP v.Lykkemin L. Pedersen Biri Travbane P 21/7 - 20 / 6 2100 34,7 P
e. Lyngaka v. Lyngsvarten O. Østre Drammen Travbane 0 19/10 - 02 / 6 1700 br a 369
Chris-Andre Lysenstøen /Spydeberg L. Pedersen Biri Travbane 0 10/9 - 04 / 12 1620 32,6 1267
L. Pedersen Irmelin Rose Grøndahl K. Kvasnes Drammen Travbane 8 17/8 - 02 / 3 2100 37,9a 129
Hvit,grått sidefelt&ermer,sølvkant,rek L. Pedersen Drammen Travbane 5 13/7 - 02 / 9 1700 32,8a 193
2 2012: -5 -0 -1 -2 -1 -23 500 2011: -13 -0 -0 -1 -9 -24 500
Enger Mina 2 Plass 65 000
7 år SVART HP v.Elding H. Holm Bjerke Travbane 3 28/7 - 02 / 2 2100 30,8a 64
e. Grorud Trolla v. Polar Troll H. Holm Momarken Travbane 5 12/7 - 04 / 9 2140 31,9a 1037
Marianne Killi /Leirsund H. Holm Drammen Travbane 4 21/6 - 03 / 1 1700 31,7a 178
H. Holm Marianne Killi M. Amundsen Jarlsberg Travbane 4 03/6 - 03 / 7 2100 34,2 288
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Momarken Travbane 6 10/5 - 04 / 10 2140 32,7a 820
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tun Lykka 3 Plass 141 500
12 år LYSBRUN HP v.Lome Kongen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 28/7 - 02 / 5 2100 31,0a 38
e. Tun Flya v. Lykke Gutten D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 05/7 - 07 / 2 2100 32,4a 82
Stall Snekkerstua G. Austevoll Bjerke Travbane 4 22/6 - 07 / 3 2140 34,0 110
D. Dalen Jon Lyngås D. Dalen Momarken Travbane 6 07/6 - 01 / 10 2160 34,3 65
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 30/5 - 01 / 8 2120 35,1 196
4 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fiks 4 Plass 231 500
11 år RØD HP v.Steinsvad Eld M. Antonsen Biri Travbane 29/7 - 10 / 4 2100
e. Spensti v. Pilmin M. Antonsen Klosterskogen Travbane 25/7 - 07 / 2 2100
Morten Antonsen /Gran M. Antonsen Momarken Travbane 3 19/7 - 04 / 10 2140 32,4a 207
M. Antonsen M. Antonsen Klosterskogen Travbane - 27/6 - 03 / 1 2100 dg a 495
grønn m/blått kryss, rekl. på hvitt fe M. Sørensen Momarken Travbane 24/5 - 08 / 12 1640
5 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -5 -3 -1 -0 -1 -213 000
Torianna 5 Plass 388 000
7 år SVART HP v.Bokli Eld G. Gundersen Klosterskogen Travbane 1 18/7 - 02 / 2 2100 32,3 15
e. Briskeby Jenta v. Rappfot G. Gundersen Momarken Travbane 1 28/6 - 01 / 5 2140 31,8 49
Jan Briskeby-Anne Britt Bråten G. Gundersen Biri Travbane 6 10/6 - 01 / 6 2100 36,0 g 15
G. Gundersen Jan Briskeby A. Stensen Bjerke Travbane P 01/6 - 22 / 11 2180 34,7 g P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
6 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -4 -0 -0 -7 -119 856
Balderina* 6 Plass 236 902
7 år BRUNSVART HP v.H.G. Balder M. Ringberg Momarken Travbane 5 02/8 - 03 / 1 2140 33,8a 46
e. Selbustjerna v. Bork Rigel O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 19/7 - 02 / 7 2100 31,9a 160
Sverige O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 2 05/7 - 07 / 8 2100 32,4a 89
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 21/6 - 09 / 6 2160 33,7 288
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 12/4 - 03 / 6 2140 dist a 1051
7 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -1 -2 -0 -4 -41 000
Tysvær Mai 2120 1 Plass 226 500
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor T. Borg Bjerke Travbane 7 04/8 - 04 / 2 1609 28,9a 288
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten T. Borg Klosterskogen Travbane 4 20/6 - 03 / 4 2100 31,4 g 261
May Kristin S. Hagen-Runar Hagen T. Borg Drammen Travbane 3 13/6 - 02 / 11 2120 31,9 200
T. Borg Runar Hagen T. Borg Sørlandets Travpark 0 05/6 - 02 / 1 2140 33,0ag 97
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 4 27/5 - 03 / 1 2100 32,9 83
8 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 600
Odins Pilea* (S) 2 Plass 515 159
9 år STH.FUX HP v.Moe Odin M. Jakobsson Årjäng 0 15/7 - 02 / 6 2140 35,0 g 21
e. Pilutta* (S) v. Pål Best M. Jakobsson Årjäng 8 07/7 - 01 / 6 1640 29,9ag 55
Sverige M. Jakobsson Drammen Travbane - 18/6 - 07 / 1 1700 dg 22
T. Solberg Christer Eriksson (A) M. Jakobsson Åmål 1 06/6 - 01 / 2 2080 31,4 39
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 0 26/5 - 02 / 1 2100 33,6ag 171
9 2014: -5 -1 -1 -0 -2 -28 500 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Tamarin 3 Plass 161 647
8 år SVART HP v.Elding E. Høitomt Momarken Travbane 2 05/8 - 05 / 5 1640 29,9ag 61
e. Vivendel v. Viljesterk E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/3 - 06 / 3 1640 34,4 g 64
Heidi Høgnes Rosenvinge-Duval Charles Rosenving O. Mikkelborg Biri Travbane 0 06/3 - 02 / 10 1620 34,3 g 69
E. Høitomt Øivind Hennie O. Mikkelborg Biri Travbane 11/2 - 04 / 3 2100
Hvit m/svarte ermer, reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 08/2 - 02 / 6 2100 32,5ag 30
10 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -1 -1 -2 -5 -94 206
Pilborka* (S) 4 Plass 379 651
8 år BRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Drammen Travbane 0 18/6 - 07 / 9 1720 32,7 g 264
e. Lillborka (S) v. Bork Rigel M. Jakobsson Färjestad 1 28/2 - 10 / 3 2200 33,6 41
Sverige G. Gundersen Momarken Travbane 3 08/2 - 04 / 4 1640 33,0a 81
V. Hop Christer Eriksson (A) G. Gundersen Momarken Travbane 5 18/1 - 03 / 5 2140 34,3ag 96
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Gundersen Momarken Travbane 3 04/1 - 03 / 6 2140 35,2ag 22
11 2013: -19 -2 -1 -3 -5 -241 000 2012: -11 -1 -1 -0 -5 -76 500
Halling Riga 5 Plass 385 750
9 år MØRKBR HP v.Pål Even J. Undem Sørlandets Travpark 5 10/7 - 02 / 9 2160 32,5 g 507
e. Slett Riga v. Alm Rigel M. Høitomt Klosterskogen Travbane 12/5 - 06 / 9 2100
Bernt Åge Nilsen /Porsgrunn A. Stensen Biri Travbane - 06/5 - 05 / 5 2120 dg 243
J. Undem Bernt Åge Nilsen G. Gundersen Biri Travbane 0 29/4 - 04 / 5 2100 34,8 258
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 28/3 - 03 / 6 2140 37,2ag 128
12 2011: -4 -1 -0 -0 -1 -22 500 2010: -3 -1 -1 -0 -0 -36 000
Spang Vilja 6 Plass 58 500
4 år BRUN HP v.Moe Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 5 03/8 - 08 / 9 2160 33,5 93
e. Spang Lassi v. Lapp Nils (S) C. Antonsen Momarken Travbane 0 24/5 - 04 / 3 1640 33,7 rg 70
Anne-Marie Karlsen /Elverum C. Antonsen Klosterskogen Travbane 1 05/5 - 06 / 2 1700 33,5 58
C. Antonsen B. Steinseth Bjerke Travbane 0 01/12 - 07 / 8 2160 37,3 rg 59
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. B. Steinseth Biri Travbane 05/11 - 01 / 14 2100
13 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -1 -0 -0 -5 -27 500
Helmin Stjerna 7 Plass 81 061
11 år MØRKBR HP v.Elding S. Helmen Biri Travbane 0 09/8 - 01 / 1 2100 32,4a 467
e. Helmin Pila v. Pilmin S. Helmen Bjerke Travbane 6 21/7 - 03 / 9 1609 29,9a 836
Sigurd Helmen /Gran S. Helmen Momarken Travbane 6 21/6 - 05 / 1 1640 31,6a 604
N. Holm Sigurd Helmen (A) D. Dalen Biri Travbane 0 03/6 - 08 / 4 2100 33,9 g 248
blå m/hvitt sk.stk/kryss + reklame H. Holm Jarlsberg Travbane 7 27/5 - 03 / 3 2100 34,0 g 157
14 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Spikperla 8 Plass 155 003
12 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Biri Travbane 4 31/7 - 05 / 1 2100 31,2a 399
e. Perlerosa v. Solett T. Borg Jarlsberg Travbane 3 24/6 - 01 / 2 1609 31,0ag 15
Øystein Olav Åsheim /Tinn Austbygd L. Kolle Jarlsberg Travbane 4 10/6 - 04 / 2 2100 30,8a 38
L. Kolle Christine Haugen L. Kolle Bjerke Travbane 2 25/5 - 07 / 2 2140 30,3 375
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 1 19/4 - 03 / 9 2100 32,5a 92
15 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -2 -0 -0 -0 -2 -6 000
Irma 9 Plass 252 750
9 år SVART HP v.Elding E. Gravdal Klosterskogen Travbane 0 20/6 - 03 / 7 2100 br 94
e. Eira v. Hof Lundin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 1 19/5 - 07 / 10 2100 31,6a 94
John Øystein Gjønnes /Fannrem E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 05/5 - 06 / 12 1700 34,1 177
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 14/3 - 01 / 12 2120 34,8 108
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 2 21/2 - 02 / 3 1700 33,1 62