<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V5-5
Montéløp
Montéløp
Kaldblods 2140 m. Monté. Tillegg 20 m ved vunnet 75.000 kr., 40 m ved 150.000 kr. Maks 7 startende pr distanse.
5-15-årige høyest 250.000 kr., åpent for alle montelisenser.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 5 Duo : 5-4 Trippel : 5-4-6 Plass : 5-4-6

1 2011: -10 -0 -0 -0 -3 -6 500 2010: -10 -0 -0 -0 -3 -8 000
Duber 2140 1 Plass 57 500
5 år MØRKBR V v.Pål Even G. Flåten Klosterskogen Travbane 25/7 - 03 / 1 2500
e. Alm Ylva v. Alm Svarten E. Hafskjold Momarken Travbane 0 19/7 - 07 / 2 2140 dist g 220
Anneli Myrann /Stokke M. Helland Drammen Travbane 28/6 - 01 / 4 2100
C. Jensen Anneli Myrann M. Helland Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 3 2100 33,1ag 527
grå m/hv.sk.stk, røde seler,rekl M. Helland Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 04 / 2 2100 33,0ag 477
2 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -3 -0 -0 -0 -3 -14 000
Atom Extra 2 Plass 189 500
8 år BORKET V v.Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 5 31/7 - 05 / 7 2100 31,2ag 288
e. Blondie v. Atom Vinter G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/7 - 02 / 11 2100 34,1a 115
Johnny Linn /Follebu G. Gundersen Bjerke Travbane 22/6 - 22 / 7 2140
E. Linn Johnny Linn E. Linn Drammen Travbane P 02/5 - 22 / 2 2120 38,3 g P
Grønn m/hvite mansj.&ermring,reklame K. Malmin Bergen Travpark 3 12/6 - 04 / 4 2100 32,4 59
3 2011: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -9 -0 -0 -0 -5 -13 000
Fladby Farn 3 Plass 47 000
11 år BRUN V v.Thuli Elden G. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/4 - 02 / 1 1609 36,5ag 651
e. Stubjahr Stjerna v. Alm Svarten G. Gundersen Momarken Travbane 5 29/3 - 03 / 12 2140 34,5a 521
May Karlsson-Rune Karlsson /Tobøl I. Lysen Momarken Travbane 19/10 - 21 / 4 2140
I. Lysen Rune Karlsson P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 13/10 - 08 / 4 1640 32,2 g 1072
Rød m/tre svarte ermringer T. Wollebæk Biri Travbane 0 24/9 - 05 / 8 2100 br g 458
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -1 -2 -3 -3 -52 996
Sivfrøkna 2160 1 Plass 197 337
7 år MØRKBR HP v.Prins Juventus L. Gundersen Arvika - 31/7 - 09 / 1 2100 dg g 33
e. Siv Lavina v. Trollwan L. Gundersen Momarken Travbane 1 19/7 - 07 / 10 2160 29,2 26
Annett S. Gulbrandsen-Paal Gulbrandsen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/7 - 04 / 12 2140 32,8 g 58
L. Gundersen Annett S. Gulbrandsen L. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 27/6 - 07 / 8 1700 28,8ag 94
svart med hvit reklame V. Hop Klosterskogen Travbane P 20/6 - 21 / 4 2120 32,5 P
5 2014: -10 -1 -1 -0 -1 -46 533 2013: -17 -3 -2 -1 -7 -98 974
Myran* (S) 2 Plass 534 152
11 år FUKS HP v.Bokli Eld H. Borgli Arvika 7 31/7 - 09 / 7 2120 30,9 g 75
e. Almbesta* (S) v. Troll Jahn P. Edqvist Färjestad P 25/7 - 92 / 2 2160 30,5 P
Sverige B. Ekløf Dannero - 13/7 - 09 / 3 2140 dg 259
H. Borgli Petra Edqvist (A) P. Edqvist Åmål 0 06/7 - 11 / 7 2080 30,5 g 254
mørk grønn m/hvite ermer og reklame P. Edqvist Lindesberg 3 25/6 - 06 / 2 2160 31,6 81
6 2011: -9 -0 -0 -2 -3 -14 500 2010: -11 -0 -0 -0 -6 -17 500
Findal Hera 3 Plass 88 500
7 år RØD HP v.Moe Odin S. Eilertsen Momarken Travbane 3 19/7 - 07 / 3 2140 30,9 83
e. Findal Frøkna v. Lyngsvarten S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 27/6 - 07 / 7 1700 30,6a 778
Stall H.O. K. Østerholt Klosterskogen Travbane P 20/6 - 20 / 6 2120 35,2 P
S. Eilertsen Rino Olsen (A) R. Olsen Drammen Travbane 0 19/4 - 01 / 7 1700 dist a 769
Hvit,marine harl.ruter/sk.stk,ermr&man R. Olsen Drammen Travbane 6 22/3 - 02 / 8 1700 33,8a 442
7 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -4 500 2014: -12 -0 -0 -0 -3 -6 000
Lundhaug Lars 4 Plass 193 000
15 år SVART V v.Elding O. Anholt Magnor Travbane - 07/8 - 05 / 6 1620 dg 339
e. Vinnitulla v. Pål Lunar V. Paltto Momarken Travbane 7 19/7 - 07 / 8 2160 32,6 g 295
Robert Anholt-Oddvar Anholt E. Hafskjold Drammen Travbane - 18/6 - 01 / 2 2100 dg 390
M. Løve Oddvar Anholt (A) O. Anholt Drammen Travbane 7 07/6 - 02 / 10 2100 31,9a 713
Svart m/hv.skstk&erm/sv.man/gr.sto/rek V. Paltto Klosterskogen Travbane 6 19/5 - 01 / 5 2100 34,5ag 392
8 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -13 -0 -0 -1 -1 -6 500
Ra Sokken 5 Plass 99 500
10 år MØRKBR V v.Lauvin L. Nilsen Klosterskogen Travbane - 06/8 - 01 / 3 2100 dg a 112
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) L. Nilsen Momarken Travbane 19/7 - 07 / 4 2140
Robert Granhaugen-Inger-M. Granhaugen H. Tvedt Momarken Travbane - 12/7 - 03 / 2 1640 dg a 469
L. Nilsen Connie Engebråthen (T) C. Antonsen Momarken Travbane 0 07/6 - 06 / 5 2640 34,6ag 270
Mørk blå m/rekl. i hvit oval E. Høitomt Drammen Travbane P 16/5 - 22 / 6 2120 39,1 g P
9 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -8 -0 -0 -1 -4 -15 500
Karrus 6 Plass 201 700
12 år M.BRUN V v.Slogum Nils M. Grimstad Klosterskogen Travbane 6 06/8 - 01 / 9 2100 32,4ag 211
e. Slogum Gry v. Elding M. Grimstad Momarken Travbane 0 19/7 - 07 / 5 2160 33,2 g 183
Stall Maya K. Malmin Drammen Travbane 0 13/6 - 01 / 3 2520 33,2 g 272
M. Sørvik May Anita Karlsen M. Grimstad Jarlsberg Travbane P 27/5 - 22 / 5 2120 33,9 g P
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek M. Grimstad Drammen Travbane - 09/5 - 04 / 8 2120 g3 g 527
10 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Frysulv 2180 1 Plass 152 200
11 år BRUN V v.Elding K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 06/7 - 02 / 9 1609 28,5a 1250
e. Fryshild v. Solett K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 23/6 - 04 / 7 1609 29,9a 611
Anna Henriette Sørli Vangen /Tranby K. Bjørnerød Drammen Travbane - 13/6 - 05 / 7 1700 dg a 442
M. Nyløkken Kristian Bjørnerød (T) M. Nyløkken Momarken Travbane 6 04/6 - 11 / 6 1640 29,7a 248
blå m/hvit stolpe, reklame E. Kochanauskaite Klosterskogen Travbane 4 19/5 - 01 / 4 2100 32,6ag 184
11 2011: -5 -0 -0 -0 -1 -2 599 2010: -22 -9 -3 -0 -1 -156 989
Zappa R.B.* (S) 2 Plass 182 450
11 år SVARTBRUN HP v.Sjefen H. Borgli Momarken Travbane - 24/4 - 07 / 9 2140 dg a 161
e. Steggina* (S) v. Finstadgutten H. Borgli Årjäng 5 10/4 - 02 / 7 2160 30,8 144
Sverige P. Edqvist Momarken Travbane 0 29/3 - 07 / 7 2160 36,0 g 54
L. Pedersen Petra Edqvist (A) M. Persson Romme - 25/2 - 03 / 1 2140 dg 58
Hvit,grått sidefelt&ermer,sølvkant,rek P. Edqvist Romme - 14/1 - 04 / 2 2180 dg 234
12 2011: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -6 -0 -0 -1 -2 -8 000
Alsaker Joker 3 Plass 200 500
12 år SVART V v.Spang Best J. Blekkan Leangen Travbane 0 24/6 - 07 / 4 1640 27,9a 464
e. Thuli Pila v. Elding M. Helland Klosterskogen Travbane 0 24/2 - 05 / 11 1700 30,8a 758
Ann Elisabeth Holten Solem /Øvre Surnadal O. Østre Bjerke Travbane 0 17/2 - 04 / 8 1609 32,6a 514
E. Engset Brit Olaug Aasgård T. Borg Sørlandets Travpark 6 09/1 - 04 / 9 1609 31,0a 848
hvit m/blått v-formet sk.stk/stolpe,re L. Kolle Bjerke Travbane 0 16/12 - 05 / 3 1609 32,0a 414
13 2018: -6 -0 -1 -0 -2 -27 912 2017: -16 -3 -2 -2 -6 -179 403
Finnskog Sjefen 4 Plass 1 163 370
13 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Bjerke Travbane 28/7 - 05 / 3 1609
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Biri Travbane 5 21/7 - 02 / 7 2100 29,0a 110
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Kongsvinger Travbane 3 03/7 - 05 / 5 1600 27,3a 94
R. Sandersen Henrik Kulblik (A) L. Thue Biri Travbane 10/6 - 21 / 4 2100
rød m/tre grønne vinkler H. Kulblik Bjerke Travbane 0 08/6 - 05 / 4 1609 25,9a 346
14 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -12 -2 -1 -0 -5 -51 000
Umulius 5 Plass 386 500
12 år SVART V v.Buås Svarten M. Berås Jarlsberg Travbane 0 15/7 - 01 / 3 1620 br g 68
e. Best Kvikka v. Friggbest M. Berås Klosterskogen Travbane 1 27/6 - 07 / 6 1700 27,6a 14
Oda Verdal-Rune Upsahl M. Berås Momarken Travbane 1 04/6 - 11 / 10 1640 28,0a 22
M. Berås Arild Berås (T) M. Berås Bjerke Travbane 04/5 - 09 / 2 1609
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek M. Berås Sørlandets Travpark 2 30/4 - 01 / 4 2140 29,0a 12
15 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spang Tina 6 Plass 229 700
13 år BRUN HP v.Eng Svarten S. Hogner Biri Travbane 0 10/6 - 02 / 3 2100 dist ag 161
e. Svarstadblesa v. Spang Best K. Mathisen Biri Travbane P 29/4 - 11 / 15 2120 33,4 g P
Tordis Kampesveen /Vestre Gausdal E. Harviken Bjerke Travbane - 13/4 - 02 / 8 2100 dg a 158
S. Hogner Gunn Carol Kampesveen (A) G. Gundersen Biri Travbane P 01/4 - 22 / 3 2100 32,7 P
mørkblå m/hvit stj/ermr. rekl K. Mathisen Biri Travbane 0 11/2 - 08 / 2 1609 br ag 90