<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V5-2


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 190.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 6 Duo : 6-1 Trippel : 6-1-3 Plass : 6-1-3

1 2012: -5 -1 -0 -0 -1 -17 723 2011: -13 -0 -1 -1 -7 -40 500
Husanlynet 2100 1 Plass 213 723
7 år MØRKBR V v.Lome Elden C. Antonsen Bjerke Travbane 0 06/7 - 02 / 3 1609 27,4ag 289
e. Edelprinsessa v. Braute J. Blekkan Leangen Travbane 6 06/6 - 09 / 2 2140 30,6a 105
Stall Kaoså J. Blekkan Biri Travbane 0 16/4 - 07 / 12 2120 31,1 g 103
L. Kolle Karl Oskar Nyeng J. Blekkan Leangen Travbane 5 03/4 - 05 / 8 1640 29,0ag 111
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Blekkan Bjerke Travbane 4 23/2 - 08 / 7 2100 31,2ag 107
2 2012: -9 -0 -2 -0 -2 -18 000 2011: -15 -0 -2 -1 -9 -46 500
Huserapp 2 Plass 176 500
8 år RØD V v.Moe Odin E. Holm Bjerke Travbane 5 29/6 - 03 / 8 2100 29,4a 214
e. Frigg Rappa v. Friggbest E. Holm Bjerke Travbane 2 16/6 - 04 / 9 2100 28,5a 175
Truls Mathisen-Tomas Mathisen E. Holm Biri Travbane 0 03/6 - 04 / 10 1609 27,8ag 144
E. Holm E. Holm Biri Travbane 6 10/5 - 01 / 11 2100 29,4a 91
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Bjerke Travbane 4 27/4 - 03 / 6 1609 27,7ag 105
3 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -8 -0 -0 -0 -1 -3 000
Svemin 3 Plass 189 000
14 år SVART V v.Elding E. Høitomt Drammen Travbane 5 07/6 - 02 / 1 2100 31,7a 78
e. Skjeppe Terna v. Troll Jahn D. Johnsrud Jarlsberg Travbane 0 27/5 - 09 / 9 2609 32,6ag 301
Kjell Høiby /Fenstad D. Johnsrud Drammen Travbane 3 16/5 - 05 / 9 2100 32,2a 818
E. Høitomt Kjell Høiby O. Østre Bjerke Travbane 0 04/5 - 07 / 1 2100 30,8a 854
Hvit m/svarte ermer, reklame D. Johnsrud Bjerke Travbane 0 13/4 - 02 / 4 2100 30,8ag 932
4 2011: -12 -4 -2 -2 -0 -99 000 2010: -12 -1 -1 -3 -2 -80 500
Øyfrisk 4 Plass 179 500
4 år BRUN H v.Sokna Troll G. Gundersen Bjerke Travbane 3 06/7 - 02 / 11 1609 26,5a 22
e. Janille v. Alm Kvik G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/6 - 04 / 3 1609 25,9a 14
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal E. Høitomt Bergen Travpark - 11/6 - 04 / 2 2120 dg 58
G. Gundersen Kjell Øyhaugen (A) G. Gundersen Biri Travbane 1 03/6 - 04 / 12 1609 25,6a 24
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Bjerke Travbane - 13/5 - 02 / 3 2100 dg a 23
5 2017: -9 -0 -0 -1 -3 -13 000 2016: -11 -0 -0 -1 -3 -16 000
Bottolf 5 Plass 474 000
12 år RØD V v.Lille Eyolf K. Schei Leangen Travbane 0 25/6 - 08 / 15 2180 28,5 369
e. Bottem Perla v. Elding B. Garberg Drammen Travbane 0 18/6 - 05 / 10 2100 30,1a 447
Marta Sofie Leknes /Haukeland K. Schei Leangen Travbane 4 30/5 - 07 / 8 2160 31,0 27
B. Garberg K. Schei Leangen Travbane - 16/5 - 06 / 8 2160 dg 366
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek K. Schei Leangen Travbane 0 02/5 - 05 / 10 1640 29,6ag 89
6 2013: -7 -1 -0 -0 -1 -65 000 2012: -10 -0 -0 -0 -1 -3 000
Myklejenta 6 Plass 358 500
7 år MØRKBR HP v.Nordli Svarten S. Skrugstad Kongsvinger Travbane 0 03/7 - 05 / 11 1600 29,3ag 54
e. Sunnmørsjenta v. Elding T. Wollebæk Leangen Travbane 5 25/6 - 08 / 7 2160 29,1 g 70
Sverre Skrugstad /Arneberg G. Gundersen Bergen Travpark 0 11/6 - 05 / 6 2120 29,4 g 95
S. Skrugstad H. Holm Momarken Travbane 0 04/6 - 06 / 5 2160 br g 61
blå m/gult bånd,røde ermer,reklame T. Wollebæk Jarlsberg Travbane 3 21/5 - 08 / 14 2140 29,9 g 39
7 2018: -6 -0 -1 -0 -2 -27 912 2017: -16 -3 -2 -2 -6 -179 403
Finnskog Sjefen 7 Plass 1 163 370
13 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Kongsvinger Travbane 3 03/7 - 05 / 5 1600 27,3a 94
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) L. Thue Biri Travbane 10/6 - 21 / 4 2100
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Bjerke Travbane 0 08/6 - 05 / 4 1609 25,9a 346
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 6 18/5 - 02 / 2 2100 29,5a 76
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Biri Travbane 2 10/5 - 01 / 6 2100 29,0a 54
8 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -34 877 2017: -21 -2 -5 -1 -11 -205 540
Pave Loma 8 Plass 1 526 863
11 år SVART HP v.Lome Elden R. Bjørnbeth Leangen Travbane 4 04/7 - 04 / 8 2160 29,9 91
e. Pave Vilja v. Viljesterk V. Hop Leangen Travbane 0 25/6 - 08 / 11 2160 29,4 203
Stall Pave H. Storås Leangen Travbane 1 13/6 - 08 / 9 2160 30,6 42
V. Hop John Mogset V. Hop Momarken Travbane 0 04/6 - 06 / 3 2140 29,9 g 293
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 14/5 - 06 / 6 2160 30,6 527
9 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -2 -1 -0 -3 -58 500
Rinde Rappen 9 Plass 321 398
9 år SVART H v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Åmål 6 06/7 - 11 / 2 2100 29,4 52
e. Rinde Texa v. Pål Lunar Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 10/5 - 01 / 8 2100 28,9a 215
Stine Gulbrandsen /Lena Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 10/2 - 02 / 6 2100 31,0ag 48
Ø. Ruttenborg Stine Gulbrandsen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 1 14/1 - 03 / 4 2120 33,7 45
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 10/12 - 20 / 2 2100 34,8 P
10 2012: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -17 -0 -1 -1 -6 -28 733
Soli Brasar 10 Plass 182 513
11 år SVART V v.Høiby Kongen O. Østre Momarken Travbane 6 09/7 - 11 / 12 2140 28,8a 133
e. Spik Lisa v. Alm Kvik I. Melby Kongsvinger Travbane - 03/7 - 05 / 12 1600 dg a 564
Hans Kr. Skubberud-Line M. Skubberud /Ørje E. Høitomt Momarken Travbane 21/6 - 03 / 9 2140
K. Johansen Frank A. Skubberud O. Sagholen Bjerke Travbane 3 16/6 - 04 / 12 2100 28,8a 521
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Wollebæk Biri Travbane - 03/6 - 04 / 2 1609 dg a 122
11 2014: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -17 -1 -3 -0 -5 -55 000
Frøen Balder 11 Plass 316 500
10 år MØRKBR V v.Pål Even K. Malmin Drammen Travbane 0 07/6 - 02 / 4 2100 33,0ag 41
e. Frøen Pila v. Minpil T. Knive Bjerke Travbane 0 13/4 - 02 / 12 2100 30,8a 271
Håvard Tandberg /Åmot K. Malmin Klosterskogen Travbane - 04/4 - 03 / 6 2100 dg 325
H. Holm Håvar Tandberg (A) K. Malmin Bjerke Travbane 17/3 - 02 / 1 2100
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl K. Malmin Klosterskogen Travbane - 14/3 - 03 / 10 2100 dg a 413
12 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Govilja 12 Plass 175 300
15 år SVART HP v.Viljesterk V. Hop Jarlsberg Travbane 6 05/7 - 08 / 10 2100 29,1a 904
e. Østbygdbruna v. Atom Vinter E. Høitomt Bjerke Travbane P 17/6 - 20 / 6 2140 35,9 P
Kåre Østenseth /Raufoss G. Austevoll Momarken Travbane 0 19/10 - 04 / 7 1640 31,8a 260
G. Austevoll Kåre Østenseth G. Austevoll Drammen Travbane 3 05/10 - 04 / 5 1700 29,6a 183
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re T. Borg Bjerke Travbane 0 23/9 - 05 / 8 2100 30,7a 616