<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 00:00
8. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1
Bjørkeodin 2140 0 Plass
8 år SVART H v.Moe Odin G. Gudmestad Forus Travbane 6 21/6 - 05 / 6 2060 27,3 g 42
e. Neslill v. Braute G. Gudmestad Forus Travbane 3 14/6 - 04 / 1 2040 27,3 20
Randi Alendal G. Gudmestad Forus Travbane 6 31/5 - 03 / 9 2040 28,5ag 31
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 1 03/5 - 04 / 7 2060 28,2 13
N/A G. Gudmestad Forus Travbane 1 19/4 - 07 / 3 2060 26,8 84
2
Remelden 0 Plass
10 år SVART H v.Lome Elden B. Ekløf Leangen Travbane 1 25/6 - 02 / 11 2180 25,2 43
e. Remina v. Finstad Lars B. Ekløf Leangen Travbane 1 30/5 - 02 / 6 2160 25,9 123
John Wiggen-Ingebrigt Wiggen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/5 - 10 / 10 3180 27,9 g 131
B. Ekløf J. Blekkan Leangen Travbane 3 25/4 - 02 / 5 2180 25,6 86
N/A B. Ekløf Leangen Travbane 0 09/4 - 04 / 1 2640 29,0 g 110
3
Skogli Vill 0 Plass
14 år BRUN H v.Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 4 06/7 - 06 / 5 2600 26,7ag 186
e. Skogli Gilma v. Hof Ener D. Aarum Årjäng 3 25/6 - 05 / 4 2160 25,8 75
Fredrik Minge-Finn Frøshaug M. Ivarsson Solänget 6 14/5 - 09 / 1 2160 26,7 1043
D. Aarum M. Ivarsson Åby 0 16/4 - 03 / 5 2160 26,7 770
N/A M. Ivarsson Årjäng - 10/4 - 09 / 4 2180 dg 499
3
Hovfaksen* (S) 0 Plass
6 år M.BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Bollnäs 0 30/8 - 09 / 3 2200 29,7 g 73
e. Tummelisa* v. Elding U. Ohlsson Rättvik 3 23/8 - 02 / 3 2180 28,5 42
Sverige U. Ohlsson Östersund 6 08/8 - 03 / 8 2140 27,6a 150
J. Persson U. Ohlsson Östersund 4 27/7 - 01 / 2 2140 27,3a 47
N/A J. Persson Bollnäs 1 16/6 - 05 / 1 2200 28,5 30
4
Ulrik 0 Plass
8 år MELL.BR. H v.Frigg Mollyn J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 29/6 - 06 / 4 2100 25,1a 73
e. Uldina v. Elding O. Reime Forus Travbane 1 31/5 - 03 / 6 2040 26,5ag 221
Dag Stian Pollestad-Lena Rørstad P. Buer Forus Travbane 3 12/4 - 04 / 3 1600 27,1a 112
J. Mjølnerød G. Austevoll Forus Travbane 6 11/12 - 08 / 12 2060 30,9 196
N/A E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 21/11 - 06 / 8 1609 28,2a 26
5
Theoball 0 Plass
10 år SVART V v.Nordli Svarten B. Goop Årjäng - 25/6 - 05 / 3 2140 dg 30
e. Stai Helga v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 1 17/6 - 04 / 5 2100 27,1a 29
Jorunn Svensson /Skien B. Goop Årjäng 2 03/6 - 01 / 6 2680 26,1 69
T. Jansson G. Austevoll Biri Travbane 2 20/5 - 08 / 7 2100 27,0ag 125
N/A P. Strømberg Årjäng 4 17/4 - 04 / 8 2200 29,7 200
6
Ølve 0 Plass
9 år SVART V v.Moe Odin J. Kontio Romme 7 07/1 - 07 / 2 2160 30,0 42
e. Steinsvad Ilmi v. Ilmin S. Eriksson Gävle 0 02/12 - 06 / 1 1660 29,1 g 50
Lillbacka Powerco Oy S. Eriksson Bergsåker 7 24/11 - 03 / 1 2160 29,0 g 36
U. Ohlsson S. Eriksson Romme 3 29/10 - 06 / 1 2640 29,4a 40
N/A J. Persson Bollnäs 6 21/10 - 06 / 1 2140 28,7 g 31
7
Voje Nido 2160 0 Plass
13 år SVART H v.Moe Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 29/1 - 04 / 5 2100 br a 411
e. Voje Blesa v. Toddy G. Gundersen Bjerke Travbane 0 12/1 - 05 / 9 2100 29,0a 114
Stall Timber G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 04/11 - 07 / 8 1700 26,9 g 226
T. Pettersson G. Flåten Bjerke Travbane 0 27/10 - 10 / 10 2160 28,4 g 139
N/A G. Flåten Sørlandets Travpark 3 10/10 - 09 / 2 2140 27,1 g 30
8
Brenne Kongen 2180 0 Plass
13 år SVART H v.Lykke Gutten J. Brenne Kongsvinger Travbane 6 03/7 - 06 / 13 1620 25,9 g 259
e. Gullterna v. Haakesjur L. Gundersen Momarken Travbane 21/6 - 21 / 3 2140
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen J. Brenne Bjerke Travbane 0 25/5 - 01 / 6 2140 25,8 231
J. Brenne J. Brenne Jarlsberg Travbane 0 06/5 - 06 / 10 2140 25,3 405
N/A J. Brenne Biri Travbane 0 22/10 - 06 / 2 2100 26,1 g 123
9
Höstbo Fredrik* (S) 0 Plass
15 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) B. Goop Årjäng 2 23/5 - 06 / 9 2200 24,5 62
e. Korenka* v. Korbest B. Goop Bjerke Travbane 0 14/5 - 10 / 14 3200 28,1 162
Sverige G. Austevoll Momarken Travbane 2 24/4 - 09 / 7 2160 24,8 57
B. Goop B. Goop Åby 7 16/4 - 03 / 8 2160 26,3 143
N/A G. Austevoll Drammen Travbane 2 27/3 - 08 / 11 2120 26,4 72
12
Lomar* (S) 0 Plass
15 år M.BRUN H v.Lome Elden
e. Linajäntan (S) v. Korbest
Sverige
Å. Svanstedt
N/A