<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:15 V5B-3
Montéløp
Montéløp
Kaldblods 2140 m. Monté. Tillegg 20 m ved vunnet 90.000 kr.
5-15-årige høyest 180.000 kr., åpent for alle montelisenser.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 10 Duo : 10-4 Trippel : 10-4-3 Plass : 10-4-3

1 2011: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Holen Vår 2140 1 Plass 0
12 år MELL.BR. HP v.Spang Best S. Egeli Sørlandets Travpark 0 10/7 - 01 / 4 2140 41,3 1490
e. Nesse Il v. Ilmin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 26/6 - 04 / 3 2140 37,5ag 296
Cecilie Kristiansen /Øvrebø S. Egeli Sørlandets Travpark - 12/6 - 01 / 1 2140 dg 1175
C. Kristiansen M. Berås Sørlandets Travpark P 08/5 - 20 / 10 2160 38,8 g P
Brun m/blått sidef&mans,hvitt felt/bry M. Odderstøl Sørlandets Travpark 0 06/6 - 04 / 4 2140 br g 535
2 2011: -10 -0 -0 -0 -3 -6 500 2010: -10 -0 -0 -0 -3 -8 000
Duber 2 Plass 57 500
5 år MØRKBR V v.Pål Even M. Helland Drammen Travbane 28/6 - 01 / 4 2100
e. Alm Ylva v. Alm Svarten M. Helland Bjerke Travbane 0 23/6 - 02 / 3 2100 33,1ag 527
Anneli Myrann /Stokke M. Helland Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 04 / 2 2100 33,0ag 477
E. Hafskjold Anneli Myrann V. Paltto Drammen Travbane 5 09/5 - 04 / 4 2100 35,3 270
Mørk grønnm/hv.sk.felt,svart spar V. Hop Jarlsberg Travbane - 03/5 - 04 / 6 2100 dg a 241
3 2011: -9 -0 -0 -2 -3 -14 500 2010: -11 -0 -0 -0 -6 -17 500
Findal Hera 3 Plass 88 500
7 år RØD HP v.Moe Odin S. Eilertsen Klosterskogen Travbane 5 27/6 - 07 / 7 1700 30,6a 778
e. Findal Frøkna v. Lyngsvarten K. Østerholt Klosterskogen Travbane P 20/6 - 20 / 6 2120 35,2 P
Stall H.O. R. Olsen Drammen Travbane 0 19/4 - 01 / 7 1700 dist a 769
S. Eilertsen Rino Olsen (A) R. Olsen Drammen Travbane 6 22/3 - 02 / 8 1700 33,8a 442
Hvit,marine harl.ruter/sk.stk,ermr&man R. Olsen Drammen Travbane 0 21/2 - 04 / 5 2100 dist a 614
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -13 -0 -0 -1 -1 -6 500
Ra Sokken 4 Plass 99 500
10 år MØRKBR V v.Lauvin H. Tvedt Momarken Travbane - 12/7 - 03 / 2 1640 dg a 469
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) C. Antonsen Momarken Travbane 0 07/6 - 06 / 5 2640 34,6ag 270
Robert Granhaugen-Inger-M. Granhaugen E. Høitomt Drammen Travbane P 16/5 - 22 / 6 2120 39,1 g P
L. Nilsen Connie Engebråthen (T) S. Eilertsen Sørlandets Travpark - 23/1 - 04 / 2 2140 dg 497
Mørk blå m/rekl. i hvit oval C. Engebråthen Bjerke Travbane - 12/1 - 08 / 1 2140 dg 649
5 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -8 -0 -0 -1 -4 -15 500
Karrus 2160 1 Plass 201 700
12 år M.BRUN V v.Slogum Nils K. Malmin Drammen Travbane 0 13/6 - 01 / 3 2520 33,2 g 272
e. Slogum Gry v. Elding M. Grimstad Jarlsberg Travbane P 27/5 - 22 / 5 2120 33,9 g P
Stall Maya M. Grimstad Drammen Travbane - 09/5 - 04 / 8 2120 g3 g 527
M. Grimstad May Anita Karlsen K. Malmin Drammen Travbane - 02/5 - 08 / 1 2920 dg 271
Svart m/lilla sidefelt/ermstriper K. Malmin Momarken Travbane 0 12/4 - 02 / 6 2640 br ag 981
6 2011: -8 -0 -0 -0 -3 -8 057 2010: -19 -1 -3 -1 -5 -60 740
Tofte Leiken* (S) 2 Plass 124 238
11 år MØRKBR V v.Leik Kvik* M. Johansson Åmål 0 19/5 - 03 / 7 2120 32,4 1534
e. Toftegnista (S) v. Virmar P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 05/5 - 02 / 4 2100 33,8a 155
Sverige M. Johansson Årjäng 0 10/4 - 02 / 8 2140 36,5 434
M. Johansson Cecilia Eriksson (A) M. Johansson Momarken Travbane 0 29/3 - 06 / 4 1640 30,2a 399
Svart m/blå/grå vinkel M. Johansson Färjestad 0 14/3 - 04 / 3 2160 dist 318
7 2016: -21 -0 -1 -4 -7 -81 500 2015: -22 -0 -3 -1 -7 -48 500
Skjegge Vilje 3 Plass 426 490
13 år MØRKBR HP v.Rigel Jo P. Bendiksen Drammen Travbane 0 28/6 - 05 / 10 2100 32,5a 173
e. Skjegge Lill v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 7 13/6 - 05 / 10 1700 31,4a 116
Anne Christensen /Morgedal R. Sandersen Momarken Travbane 4 04/6 - 11 / 9 1640 29,4a 346
R. Sandersen John Evjebråten P. Bendiksen Drammen Travbane 6 16/5 - 05 / 7 2100 33,0a 241
rød m/tre grønne vinkler P. Bendiksen Biri Travbane 0 10/5 - 01 / 12 2100 29,4a 1219
8 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -4 500 2014: -12 -0 -0 -0 -3 -6 000
Lundhaug Lars 4 Plass 193 000
15 år SVART V v.Elding E. Hafskjold Drammen Travbane - 18/6 - 01 / 2 2100 dg 390
e. Vinnitulla v. Pål Lunar O. Anholt Drammen Travbane 7 07/6 - 02 / 10 2100 31,9a 713
Robert Anholt-Oddvar Anholt V. Paltto Klosterskogen Travbane 6 19/5 - 01 / 5 2100 34,5ag 392
V. Paltto Oddvar Anholt (A) E. Hafskjold Bjerke Travbane 0 04/5 - 09 / 3 1609 32,2a 456
svart, blått sk.felt/ermer,rød/hv. søm M. Løve Momarken Travbane 5 24/4 - 07 / 7 2140 34,7ag 898
9 2014: -10 -1 -3 -2 -3 -69 214 2013: -9 -2 -3 -2 -1 -72 000
Tøv Sjura 5 Plass 351 964
11 år RØD HP v.Braute K. Malmin Momarken Travbane 6 09/7 - 04 / 9 2160 30,1 g 384
e. Vesle Kira v. Bork Rigel K. Malmin Drammen Travbane 1 18/6 - 07 / 6 1720 29,4 219
Tone Merete Pettersen /Brøstadbotn A. Berås Sørlandets Travpark 5 12/6 - 05 / 5 2140 30,2a 158
S. Bondestad H. Storås Jarlsberg Travbane 0 03/6 - 06 / 1 1609 30,1a 142
Brun m/hvitt sk.stk,sidefelt&ermstripe M. Berås Klosterskogen Travbane 1 19/5 - 01 / 7 2100 30,4a 229
10 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -1 -2 -3 -3 -52 996
Sivfrøkna 6 Plass 197 337
7 år MØRKBR HP v.Prins Juventus G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/7 - 04 / 12 2140 32,8 g 58
e. Siv Lavina v. Trollwan L. Gundersen Klosterskogen Travbane 3 27/6 - 07 / 8 1700 28,8ag 94
Annett S. Gulbrandsen-Paal Gulbrandsen V. Hop Klosterskogen Travbane P 20/6 - 21 / 4 2120 32,5 P
L. Gundersen Annett S. Gulbrandsen L. Gundersen Momarken Travbane - 04/6 - 11 / 3 1640 dg a 52
svart med hvit reklame L. Gundersen Momarken Travbane P 24/5 - 21 / 5 2160 30,3 P
11 2013: -11 -1 -0 -0 -2 -18 000 2012: -25 -4 -3 -3 -5 -115 000
Løten Nilla 7 Plass 266 529
11 år BRUN HP v.Nilas B. Steinseth Bjerke Travbane 6 30/6 - 04 / 1 2100 30,2a 330
e. Løtenseira v. Jahn Sjur K. Frick Rättvik 2 23/6 - 06 / 1 1640 28,2 683
Oddveig Johnsen /Løten H. Tholfsen Jarlsberg Travbane 0 03/6 - 06 / 9 1609 29,5a 223
G. Søgaard Leif Johnsen (A) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 19/5 - 04 / 4 1609 29,9a 477
grønn m/hvite sidefelt,ermstr, gul søm M. Ottersen Biri Travbane 6 10/5 - 03 / 3 2100 34,0ag 537
12 2013: -7 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -2 -0 -2 -19 000
Danield 8 Plass 171 500
9 år MØRKBR V v.Elding M. Pedersen Momarken Travbane - 09/7 - 11 / 5 2140 dg a 317
e. Temligo v. Alm Svarten L. Eikeberg Jarlsberg Travbane 0 01/7 - 02 / 7 2609 33,3ag 339
Linda Eikeberg-Vibeke Eikeberg M. Nyløkken Drammen Travbane 5 18/6 - 01 / 1 2100 32,5 117
M. Nyløkken Linda Eikeberg (A) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 0 19/5 - 01 / 10 2100 br ag 29
blå m/hvit stolpe, reklame K. Kvasnes Sørlandets Travpark 3 30/4 - 01 / 5 2140 30,4ag 82
13 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -2 -0 -0 -0 -1 -2 500
Arjo Stjernen 9 Plass 159 688
12 år LYSBRUN V v.Elding J. Øveraasen Momarken Travbane P 28/6 - 21 / 3 2160 35,0 g P
e. Bragomine v. Trons Ekmin J. Øveraasen Jarlsberg Travbane 5 06/11 - 01 / 11 2140 32,5 441
Arne Johannessen /Skiptvet R. Aaseng Momarken Travbane 19/10 - 21 / 5 2160 34,9 P
J. Øveraasen Arne Johannessen P. Rakkestad Årjäng 0 05/5 - 03 / 3 2160 dist 1026
Mørkblå m/rekl.i hvitt felt,hv.stj/erm G. Austevoll Momarken Travbane 0 13/10 - 05 / 1 2140 br 174
14 2013: -7 -0 -0 -0 -3 -5 460 2012: -7 -2 -0 -0 -2 -36 093
Kolnes Pål 10 Plass 163 184
12 år LYSBRUN V v.Pål Even U. Axelson Åmål 0 06/6 - 01 / 1 2140 34,8 470
e. Jar Senta v. Grans Trygg L. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/11 - 10 / 6 2160 35,2 185
Ulrika Axelson U. Axelson Årjäng 6 05/11 - 08 / 6 2160 31,9 203
I. Holm Ulrika Axelson (A) M. Andersson Färjestad 3 11/10 - 03 / 2 2140 29,5ag 29
Blå m/hv. sk.stk/ skråb, rekl. U. Axelson Färjestad 4 24/9 - 08 / 5 1640 28,5a 297
15 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Svenno 11 Plass 113 500
9 år SVART V v.Høiby Kongen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 08 / 9 2500 34,5a 1185
e. Nesalma v. Alm Svarten V. Hop Drammen Travbane 0 07/6 - 02 / 7 2100 32,6a 308
Leif Halvorsen /Hvittingfoss H. Borgli Drammen Travbane 0 09/5 - 04 / 10 2120 br g 133
L. Pedersen Leif Halvorsen L. Gundersen Momarken Travbane P 24/4 - 21 / 1 2140 37,5 g P
Hvit,grått sidefelt&ermer,sølvkant,rek T. Erga Forus Travbane 0 22/3 - 02 / 10 2080 34,6 g 97