<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00

Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 55.000 kr.
3-15-årige høyest 92.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : 2-9 Trippel : 2-9-1 Plass : 2-9-1

1 2011: -9 -0 -1 -1 -2 -18 000 2010: -5 -0 -1 -0 -1 -9 000
Valle Sol 2100 1 Plass 45 500
6 år LYSBRUN HP v.Spikeld B. Gustavsen Momarken Travbane 0 21/6 - 05 / 7 1640 dist ag 186
e. Sviterna v. Glup B. Gustavsen Klosterskogen Travbane 2 09/6 - 07 / 4 1700 30,3a 171
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen B. Gustavsen Drammen Travbane 4 31/5 - 02 / 6 2100 35,1a 72
B. Gustavsen B. Gustavsen Klosterskogen Travbane 0 11/4 - 07 / 3 1700 dist ag 134
rød m/svart kile. B. Gustavsen Bjerke Travbane 4 31/3 - 02 / 11 2100 32,8a 622
2 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 2 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos M. Helland Sørlandets Travpark 2 26/6 - 03 / 4 1609 29,6a 201
e. Lex Nina v. Bork Rigel R. Wiig Sørlandets Travpark 4 05/6 - 02 / 11 2140 32,2a 235
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp M. Helland Klosterskogen Travbane 4 19/5 - 07 / 9 2100 32,3a 400
M. Helland Torstein Jørgensen A. Berås Sørlandets Travpark 8 17/4 - 05 / 4 2140 33,3 336
gul m/svart h og ermstriper A. Berås Sørlandets Travpark 4 20/2 - 02 / 6 2180 33,5 141
3 2011: -8 -0 -0 -0 -2 -5 000 2010: -15 -0 -1 -1 -3 -16 000
Alsaker Friggen 3 Plass 45 051
7 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn T. Espedal Klosterskogen Travbane 0 27/6 - 07 / 10 1700 dist a 562
e. Atom Pila v. Toddy T. Espedal Klosterskogen Travbane P 20/6 - 20 / 4 2120 37,4 P
John-Tore Tollefsen /Porsgrunn Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 05/6 - 02 / 8 2140 35,4ag 385
T. Espedal Inger-Alice Tengesdal (A) T. Solberg Sørlandets Travpark 4 22/5 - 02 / 6 1609 31,9ag 152
svart m/hv.stj,gr.mansj/hv.søm + rekl T. Espedal Klosterskogen Travbane 6 12/5 - 06 / 3 2100 32,6ag 384
4 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -6 -3 -1 -0 -1 -52 500
Helge Trollet 4 Plass 154 100
9 år SVART V v.Lome Kongen G. Austevoll Momarken Travbane 0 21/6 - 05 / 8 1640 br ag 68
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel G. Austevoll Bergen Travpark - 11/6 - 07 / 7 2100 dg 211
Stall Ki-Ro G. Austevoll Bjerke Travbane 2 01/6 - 08 / 6 1640 29,0 68
G. Austevoll Kjell Teigen (B) G. Austevoll Drammen Travbane 3 23/5 - 02 / 1 2520 33,5 150
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Bjerke Travbane 5 11/5 - 08 / 12 2160 33,2 179
5 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -16 -0 -1 -1 -8 -33 000
Vigør 2120 1 Plass 140 500
11 år MØRKBR V v.Lauvin T. Borg Klosterskogen Travbane - 09/6 - 04 / 1 2100 dg a 229
e. Heldig v. Helmin Rigel T. Borg Drammen Travbane 0 16/5 - 04 / 11 1700 35,0ag 250
John Ivar Farmen-Kari Farmen T. Borg Bjerke Travbane - 04/5 - 03 / 1 2140 dg 105
V. Hop John Ivar Farmen T. Borg Jarlsberg Travbane 6 15/4 - 09 / 8 2609 33,2ag 142
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Borg Drammen Travbane 5 05/4 - 01 / 3 2100 32,3a 353
6 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -6 436 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Turboson* (S) 2 Plass 371 765
11 år SVARTBRUN V v.Turbo Rigel* O. Mikkelborg Momarken Travbane 07/6 - 06 / 10 2640
e. Ulla Hulteby* (S) v. Verner* (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 01/6 - 04 / 11 2600 30,8a 160
Sverige E. Bergløf Åmål 0 19/5 - 03 / 3 2100 34,4 g 189
O. Mikkelborg Jerry Nilsson (A) E. Bergløf Färjestad 3 16/5 - 06 / 2 2140 31,8 94
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Momarken Travbane 4 01/3 - 07 / 10 2140 31,6a 48
7 2016: -5 -0 -2 -0 -0 -21 000 2015: -9 -0 -0 -0 -2 -5 000
Hvalstad Hugin 3 Plass 306 500
10 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) G. Stenberg Klosterskogen Travbane - 22/4 - 02 / 14 2120 dg 392
e. Tårån v. Elding G. Stenberg Bjerke Travbane 0 16/3 - 04 / 8 2160 33,3 g 67
Bente Lage /Nesøya G. Stenberg Drammen Travbane 3 21/2 - 04 / 4 2100 32,4a 63
F. Hamre Glenn Kramer Stenberg (T) G. Stenberg Klosterskogen Travbane 0 12/2 - 08 / 2 2100 33,4ag 43
Delt mørkblå/lysblå, reklame G. Stenberg Bjerke Travbane 12/1 - 07 / 1 2140
8 2012: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2011: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000
Labalda 4 Plass 80 500
5 år MØRKBR HP v.H.G. Balder O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 06/7 - 04 / 11 2140 32,9 556
e. Elnes Perla v. Ilmin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 15/6 - 07 / 5 2140 31,7 235
Anders Andersen /Harestua O. Mikkelborg Biri Travbane - 03/6 - 08 / 10 2120 dg 55
G. Gundersen Anders Andersen O. Mikkelborg Biri Travbane 0 10/5 - 03 / 7 2100 dist a 504
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer O. Mikkelborg Drammen Travbane 22/3 - 02 / 1 1700
9 2016: -11 -0 -0 -1 -3 -16 000 2015: -14 -0 -0 -1 -2 -14 500
Fjeld Blesen 5 Plass 254 000
11 år MØRKBR V v.Spang Best P. Bendiksen Drammen Travbane 0 21/6 - 02 / 10 1700 32,6ag 823
e. Mirakel v. Alm Rigel P. Bendiksen Drammen Travbane - 13/6 - 02 / 4 2120 g4 g 240
Silje Bendiksen /Maura P. Bendiksen Momarken Travbane 0 24/5 - 04 / 1 1640 33,4 g 343
M. Ringberg Per Ivar Bendiksen (A) P. Bendiksen Drammen Travbane - 05/4 - 01 / 12 2100 dg a 871
blå m/MGR på hvitt skråbånd P. Bendiksen Bjerke Travbane - 30/3 - 08 / 2 2140 dg 248
10 2011: -12 -0 -0 -0 -5 -14 500 2010: -10 -0 -3 -0 -2 -36 000
Spang Loma 6 Plass 96 500
6 år LYSBRUN HP v.Lome Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 0 06/7 - 04 / 10 2140 31,4 745
e. Britta v. Barry (S) E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 24/6 - 01 / 1 1609 33,7a 255
Stall Vingen J. Eilertsen Jarlsberg Travbane P 27/5 - 22 / 4 2120 38,8 P
E. Gravdal E. Gravdal Drammen Travbane 8 24/5 - 01 / 3 1700 32,2a 435
Delt hvit/grønn, gr.ermer,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 29/12 - 03 / 6 2100