<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:15 V5B-3
Montéløp
Montéløp
Kaldblods 1700 m. Monté. Autostart. Maks 10 startende.
5-15-årige høyest 230.000 kr., åpent for alle montelisenser.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -12 -0 -0 -0 -7 -15 424
Eld Pixen* (S) 1 Plass 113 477
12 år BRUN V v.Thuli Elden M. Ivarsson Bjerke Travbane 0 09/6 - 05 / 6 1609 29,9a 475
e. Lixi (S) v. Gyldenfly M. Lunde Färjestad P 21/3 - 92 / 1 2160 43,6 P
Sverige H. Kulblik Bjerke Travbane 0 10/3 - 02 / 5 1609 dist a 383
Madelen Berås (A) Bror Guttman (A) M. Ivarsson Momarken Travbane 0 08/2 - 06 / 9 1640 36,6ag 434
Hvit m/røde ermer&sidefelt v.side,rekl P. Nilsson Färjestad 5 13/12 - 03 / 2 1640 34,9a 187
2 2012: -12 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -17 -1 -1 -1 -3 -71 500
Nuskat 2 Plass 265 788
11 år L.BRUNBORK HP v.Ara Svarten C. Antonsen Momarken Travbane 5 21/6 - 03 / 5 2140 30,6a 110
e. Brage Texa v. Brage I. Vinterdal Orkdal Tråvpark P 02/6 - 23 / 2 2120 32,5 P
Per Kåre Vinterdal & Stall Ranheim I. Vinterdal Leangen Travbane 2 30/5 - 07 / 7 2160 30,6 57
Ida Vinterdal (R) Per Kåre Vinterdal A. Nilsen Leangen Travbane 0 16/5 - 06 / 7 2160 31,3 342
Hvit,grønn ermr,mansj&belte/rød ka,rek F. Westberg Leangen Travbane 5 02/5 - 05 / 11 1640 29,0a 354
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -7 000
Eddablesa 3 Plass 138 500
14 år SVARTBRUN HP v.Troll Kos G. Austevoll Drammen Travbane 4 18/6 - 07 / 4 1720 30,2 208
e. Eddalill v. Friggbest G. Gundersen Drammen Travbane 6 07/6 - 04 / 3 1700 31,8a 327
Jens Heia /Bygland E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 22/5 - 02 / 4 1609 31,0a 101
Elisabeth Eide E. Høitomt Drammen Travbane 5 16/5 - 04 / 10 1700 34,6ag 316
Rød,hv.ermer,rød/gull sk.stk,gull ermr E. Eide Drammen Travbane 4 09/5 - 04 / 1 2100 35,3 124
4 2012: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2011: -20 -0 -6 -5 -2 -76 000
Gisle Pila 4 Plass 198 500
10 år BRUN HP v.Høiby Kongen H. Koller Drammen Travbane 0 13/6 - 05 / 11 1700 32,0a 180
e. Løva v. Troll Jahn M. Sørvik Momarken Travbane 2 04/6 - 11 / 4 1640 28,4a 123
Hans K. Smedsrud /Gran M. Sørvik Klosterskogen Travbane 3 19/5 - 01 / 9 2100 31,6a 156
Mette R. Nyløkken Hans K. Smedsrud M. Sørvik Bjerke Travbane 3 04/5 - 09 / 1 1609 29,1a 136
blå m/hvit stolpe, reklame H. Koller Bjerke Travbane 0 27/4 - 03 / 10 1609 28,4a 420
5 2011: -8 -0 -0 -0 -3 -7 500 2010: -13 -0 -3 -2 -3 -38 500
Lykke My 5 Plass 93 800
10 år SVART HP v.Lykke Gutten J. Undem Sørlandets Travpark 0 19/6 - 07 / 9 2140 31,7a 495
e. Hovssokka v. Troll Jahn K. Østerholt Klosterskogen Travbane 0 19/5 - 01 / 6 2100 34,5ag 591
Katarina Østerholt /Skien K. Østerholt Drammen Travbane 8 09/5 - 04 / 5 2120 35,6 297
Katarina Østerholt (A) Johan Herbjørn Undem (T) K. Østerholt Klosterskogen Travbane 0 24/2 - 03 / 6 2100 40,0 552
Grønn m/hvite mansjetter&logo K. Østerholt Klosterskogen Travbane 0 12/2 - 01 / 3 1700 31,0ag 854
6 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -12 -2 -1 -0 -5 -51 000
Umulius 6 Plass 386 500
12 år SVART V v.Buås Svarten M. Berås Momarken Travbane 1 04/6 - 11 / 10 1640 28,0a 22
e. Best Kvikka v. Friggbest M. Berås Bjerke Travbane 04/5 - 09 / 2 1609
Oda Verdal-Rune Upsahl M. Berås Sørlandets Travpark 2 30/4 - 01 / 4 2140 29,0a 12
Malin Berås (A) Arild Berås (T) M. Berås Momarken Travbane 1 24/4 - 07 / 1 2140 29,5a 19
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek M. Berås Forus Travbane 1 05/4 - 03 / 2 2040 29,3 29
7 2011: -9 -0 -0 -2 -3 -14 500 2010: -11 -0 -0 -0 -6 -17 500
Findal Hera 7 Plass 88 500
7 år RØD HP v.Moe Odin K. Østerholt Klosterskogen Travbane P 20/6 - 20 / 6 2120 35,2 P
e. Findal Frøkna v. Lyngsvarten R. Olsen Drammen Travbane 0 19/4 - 01 / 7 1700 dist a 769
Stall H.O. R. Olsen Drammen Travbane 6 22/3 - 02 / 8 1700 33,8a 442
Silje Kristin Eilertsen (S) Rino Olsen (A) R. Olsen Drammen Travbane 0 21/2 - 04 / 5 2100 dist a 614
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 27/11 - 07 / 6 2120 34,9 819
8 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -1 -2 -3 -3 -52 996
Sivfrøkna 8 Plass 197 337
7 år MØRKBR HP v.Prins Juventus V. Hop Klosterskogen Travbane P 20/6 - 21 / 4 2120 32,5 P
e. Siv Lavina v. Trollwan L. Gundersen Momarken Travbane - 04/6 - 11 / 3 1640 dg a 52
Annett S. Gulbrandsen-Paal Gulbrandsen L. Gundersen Momarken Travbane P 24/5 - 21 / 5 2160 30,3 P
Line Gundersen (A) Annett S. Gulbrandsen T. Solberg Bjerke Travbane - 11/5 - 01 / 15 2160 dg 332
svart med hvit reklame P. Gulbrandsen Momarken Travbane 0 03/5 - 04 / 3 2140 br g 204
9 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -0 -0 -1 -2 -9 000
J.H. Elden 9 Plass 237 500
8 år BRUN V v.Lome Elden S. Løvvold Momarken Travbane 0 04/6 - 11 / 5 1640 br ag 55
e. Jørunn v. Slogum Jørn K. Rolandsen Klosterskogen Travbane 2 19/5 - 01 / 2 2100 30,5a 35
Silje Jordalen-Rune Drageset S. Løvvold Sørlandets Travpark 0 30/4 - 01 / 8 2140 31,0ag 69
Kristin B. Rolandsen (T) Jan Inge Drageset S. Løvvold Momarken Travbane 2 24/4 - 07 / 6 2140 29,8a 39
grønn m/hvitt skulderstykke, reklame S. Eilertsen Biri Travbane 3 16/4 - 01 / 4 2100 29,9 g 64
10 2011: -8 -0 -0 -0 -2 -5 000 2010: -15 -0 -1 -1 -3 -16 000
Alsaker Friggen 10 Plass 45 051
7 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn T. Espedal Klosterskogen Travbane P 20/6 - 20 / 4 2120 37,4 P
e. Atom Pila v. Toddy Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 05/6 - 02 / 8 2140 35,4ag 385
John-Tore Tollefsen /Porsgrunn T. Solberg Sørlandets Travpark 4 22/5 - 02 / 6 1609 31,9ag 152
Trine-Alice T. Espedal (A) Inger-Alice Tengesdal (A) T. Espedal Klosterskogen Travbane 6 12/5 - 06 / 3 2100 32,6ag 384
svart m/hv.stj,gr.mansj/hv.søm + rekl J. Vatland Forus Travbane 0 15/2 - 04 / 3 2060 35,5 637