<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:10 V5-5
Waba Gruppens serie for stallansatte

Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 145.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -15 -0 -2 -0 -4 -26 314 2014: -24 -1 -3 -4 -9 -83 500
C.C. Mr. Paradise 1 Plass 342 314
8 år MØRKBR V v.Mr. Commissioner (US) O. Mikkelborg Bergen Travpark 4 11/6 - 08 / 4 2100 15,1a 146
e. Valley Of Paradise (US) v. Donerail* (US) M. Fløttum Bjerke Travbane 3 18/5 - 08 / 3 2100 16,4a 75
Annette Skadsdammen /Mogreina O. Mikkelborg Biri Travbane 4 29/4 - 02 / 9 2100 17,1a 22
Mats Gunnar Ringberg (S) Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 14/4 - 02 / 8 2100
blå m/MGR på hvitt skråbånd O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 07/4 - 04 / 5 2100 16,2a 107
2 2013: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -9 -0 -0 -0 -5 -8 800
Oscar Hovmand (DK) 2 Plass 157 520
7 år BRUN V v.Beaumont Hanover* (US) G. Antonsen Momarken Travbane 2 07/6 - 07 / 6 1640 15,4a 141
e. Tolga Hovmand (DK) v. Linus T. (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 5 25/5 - 08 / 11 2100 16,1a 344
Toyni Amundsen-Mina Amundsen G. Antonsen Bjerke Travbane 0 15/5 - 14 / 11 2100 17,5a 608
Gøran Antonsen (S) Cato Antonsen (T) G. Antonsen Bjerke Travbane 2 04/5 - 06 / 10 2100 17,0a 142
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Biri Travbane 6 16/4 - 03 / 7 2100 16,6a 155
3 2011: -5 -0 -0 -1 -4 -16 000 2010: -5 -0 -1 -1 -1 -13 500
Emilia B. (S) 3 Plass 121 000
7 år BRUN HP v.Coktail Jet (FR) A. Stensen Biri Travbane 6 10/6 - 06 / 1 2100 17,6a 175
e. Emily Safir (S) v. Buck Newton* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 03/6 - 08 / 11 1609 16,1a 154
Jan Tore Alund /Snertingdal D. Dalen Bjerke Travbane 5 03/11 - 03 / 4 2100 18,1a 291
Dag-Sveinung Dalen (S) Jan Tore Alund M. Ottersen Biri Travbane 0 24/9 - 06 / 6 1609 18,6a 203
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/9 - 01 / 11 2100 17,4a 103
4 2012: -5 -0 -1 -1 -1 -12 000 2011: -14 -1 -1 -0 -1 -16 064
Way Hanover (DE) 4 Plass 149 195
10 år BRUN V v.Diamond Way (DE) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 13/5 - 04 / 9 1609 19,1ag 47
e. Klassy Darby (BE) v. Noble Darby (US) T. Horpestad Årjäng 1 01/5 - 01 / 2 2140 17,3a 83
Christine Milanes /Heggedal O. Østre Biri Travbane 0 16/4 - 03 / 3 2100 16,8a 379
Ole Henrik F. Olsen (S) Tomas Kjeksrud T. Horpestad Momarken Travbane - 15/3 - 05 / 6 2140 dg a 445
Lysblå,hvitt sk.stk&V-formet bånd,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/2 - 01 / 6 2100 20,6ag 29
5 2013: -12 -0 -0 -1 -5 -22 000 2012: -10 -1 -0 -1 -5 -30 000
Butterfly Star 5 Plass 267 500
8 år BRUN HP v.Super News (US) B. Steinseth Biri Travbane 2 10/6 - 06 / 12 2100 17,2a 196
e. Taci Ø. v. Tamin Sandy B. Steinseth Bjerke Travbane 3 13/5 - 04 / 2 1609 15,7a 93
Svein Torp-Margrethe Grindalen B. Steinseth Jarlsberg Travbane 0 25/2 - 08 / 4 1609 18,7ag 142
Hans Wilhelm Storås (S) Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 11/2 - 06 / 10 1609 17,8ag 203
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl B. Steinseth Jarlsberg Travbane 5 29/1 - 05 / 14 2120 18,9 647
6 2011: -11 -0 -0 -0 -4 -8 500 2010: -21 -1 -2 -1 -10 -61 500
Ripasso 6 Plass 133 700
7 år RØD V v.Bicycle V. Hop Klosterskogen Travbane 6 14/6 - 01 / 4 1700 16,6a 82
e. Z. Optima v. Thackeray* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 5 19/5 - 01 / 11 1609 15,0a 825
Hans K. Håkonsen /Oslo E. Løwenborg Klosterskogen Travbane - 05/5 - 07 / 8 1700 g7 ag 628
Ole-Christian Kjenner (S) Kjell Vidar Braaten (T) E. Løwenborg Biri Travbane 0 26/2 - 01 / 5 2100 20,1a 390
Svart m/oransje stolpe,rekl. K. Malmin Sørlandets Travpark - 20/2 - 09 / 9 2140 dg a 408
7 2011: -16 -0 -0 -2 -4 -27 000 2010: -8 -0 -0 -0 -3 -7 500
Louise Avenue (DK) 7 Plass 153 000
8 år BRUN HP v.Abracadabrant* (IT) E. Liereng Bjerke Travbane 0 09/6 - 01 / 10 2100 19,4a 216
e. Pyrmo (DK) v. Hickory Almahurst (US) T. MacKay Biri Travbane 0 20/5 - 02 / 4 2100 17,6a 355
Elin Merete Liereng /Gjøvik E. Liereng Klosterskogen Travbane - 05/5 - 07 / 4 1700 dv3 a 317
Mette Fløttum (S) Øivind Mathisen (T) L. Løkken Biri Travbane 0 16/4 - 03 / 2 2100 16,7a 485
Gul m/hvite seler,ermer,sk.felt,rekl M. Lindstad Drammen Travbane 0 10/4 - 01 / 2 2100 19,2ag 488
8 2013: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2012: -15 -0 -1 -0 -5 -23 000
Ringo Ducal 8 Plass 189 500
7 år MØRKBR V v.Home Alone* (S) A. Eggen Bjerke Travbane 0 15/6 - 01 / 13 2680 18,1 1054
e. Ringo Alva v. Alv Richcrop (S) A. Eggen Biri Travbane 0 03/6 - 03 / 12 2600 18,0a 632
Anna Karina Wiborg-Tommy Wiborg A. Eggen Drammen Travbane 0 09/5 - 03 / 4 2100 17,5ag 416
Hans Jørgen Eggen (S) Arild Eggen (T) A. Eggen Momarken Travbane 0 24/4 - 05 / 9 2660 br g 181
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 6 20/3 - 07 / 8 2120 20,8 100
9 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -2 -5 -19 000
Imperial Broline (S) 9 Plass 248 500
9 år BRUN V v.Supergill* (US) M. Haug Momarken Travbane 0 10/5 - 01 / 4 2160 dist g 121
e. Etelton Jet (FR) v. Tarass Boulba* (FR) O. Sagholen Momarken Travbane 6 21/4 - 03 / 4 2140 16,4a 152
Laila Hageberg Heggedal-Yrill Nilsen E. Killingmo Bjerke Travbane 0 13/4 - 04 / 3 2140 16,7 573
Ole Johan Østre (S) Laila Hageberg Heggedal O. Østre Bjerke Travbane 31/3 - 04 / 10 1609
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Gundersen Momarken Travbane 29/3 - 21 / 3 2140 23,0 P
10 2014: -7 -0 -1 -1 -3 -19 500 2013: -14 -0 -1 -1 -2 -17 000
Becky's Joy 10 Plass 209 000
8 år BRUN V v.Staro Showbiz (S) T. Borg Klosterskogen Travbane 0 09/6 - 02 / 10 2500 19,2a 309
e. Rioja Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 3 19/5 - 01 / 9 1609 14,8a 162
Anette Skårnes /Flatdal M. Høitomt Bjerke Travbane 6 04/5 - 06 / 4 2100 17,3a 286
Marius Høitomt (S) Asbjørn Lognvik G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 07 / 6 2609 19,7a 251
sølv m/svarte ermer,røde felt,reklame L. Kolle Drammen Travbane 5 27/3 - 07 / 12 2500 19,0 295
11 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -18 -1 -0 -1 -5 -40 500
Corazza 11 Plass 170 500
6 år BRUN HP v.King Conch* (US) V. Hop Drammen Travbane 0 09/5 - 03 / 8 2100 17,5a 289
e. Adelene Match v. Caribbean Sea* (US) H. Holm Momarken Travbane - 21/4 - 03 / 2 2140 dg a 240
Øistein Eriksen /Frogner M. Lindstad Bjerke Travbane 0 13/4 - 08 / 1 2100 16,5a 173
Herman R. Tvedt (S) Øistein Eriksen H. Holm Biri Travbane 6 01/4 - 07 / 5 1609 16,0a 207
Hvit m/rødt sidefelt,rød/hvit erm,rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 8 1609 14,5a 428