<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V5B-3


Kaldblods 1700 m. Autostart.
3-15-årige høyest 35.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-3.500-2.500-(2.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : 7-4 Trippel : 7-4-9 Plass : 7-4-9

1 2012: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500 2011: -13 -0 -1 -3 -3 -26 000
Høiby Pilminni 1700 1 Plass 51 500
5 år MØRKBR HP v.Elding J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 02 / 7 2100 37,1 g 235
e. Høiby Rita v. Pilmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 04/4 - 04 / 5 2100 34,5a 181
Anne Birkeland-Ellen Merethe Karlsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 04 / 6 2120 37,0 40
G. Austevoll Thor Erik Holm G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 04/10 - 01 / 10 2120 35,2 g 165
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re C. Antonsen Biri Travbane 3 03/9 - 01 / 6 2100 36,0 79
2 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Ulvrikke 2 Plass 48 500
11 år BRUN HP v.Klaastad Ulv G. Stenberg Jarlsberg Travbane 7 03/6 - 03 / 12 2120 33,8 280
e. Bente Brage v. Tom Brage M. Helland Jarlsberg Travbane 4 29/4 - 02 / 1 2100 32,3 g 345
Jens Aarum-Malin Vibeke Gundersen M. Helland Drammen Travbane 4 19/4 - 03 / 2 2100 33,2a 316
M. Helland Johan Hogstad A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 24/2 - 02 / 7 1700 dg a 401
gul m/svart h og ermstriper A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 17/2 - 04 / 5 1700 dg 286
3 2012: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -13 -0 -0 -0 -4 -8 000
Bårdbakktrolla 3 Plass 36 000
7 år LYSBRUN HP v.Lykkefot A. Tandberg Drammen Travbane 6 31/5 - 02 / 12 2100 35,4a 420
e. Nerli Tia v. Elding A. Tandberg Drammen Travbane 0 19/4 - 03 / 7 2100 38,1ag 730
Karina Kvikne /Kyrksæterøra A. Tandberg Drammen Travbane 0 27/3 - 02 / 15 2120 35,6 g 1689
A. Tandberg A. Tandberg Bjerke Travbane 7 09/3 - 07 / 13 2160 34,6 g 745
grønn med gult og hvitt bånd A. Tandberg Drammen Travbane 7 21/2 - 02 / 9 1720 33,7 1037
4 2011: -9 -0 -1 -1 -2 -18 000 2010: -5 -0 -1 -0 -1 -9 000
Valle Sol 4 Plass 45 500
6 år LYSBRUN HP v.Spikeld B. Gustavsen Drammen Travbane 4 31/5 - 02 / 6 2100 35,1a 72
e. Sviterna v. Glup B. Gustavsen Klosterskogen Travbane 0 11/4 - 07 / 3 1700 dist ag 134
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen B. Gustavsen Bjerke Travbane 4 31/3 - 02 / 11 2100 32,8a 622
B. Gustavsen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 02/3 - 02 / 8 2180 br g 297
rød m/svart kile. B. Gustavsen Drammen Travbane 21/2 - 21 / 5 2120 35,6 P
5 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -2 -0 -2 -5 -47 238
Røstekongen 5 Plass 318 418
10 år MØRKBR H v.Røste Bo* (S) I. Melby Bjerke Travbane 01/6 - 08 / 10 1640
e. Høiby Lena v. Høiby Kongen P. Arvesen Sørlandets Travpark 3 29/5 - 02 / 5 2160 33,9 161
Cathrine Andersen-Aila Larsen Kvam P. Arvesen Drammen Travbane 4 23/5 - 02 / 4 2520 34,1 406
P. Arvesen P. Arvesen Momarken Travbane 0 10/5 - 04 / 4 2140 33,1ag 720
rød m/grønn vinkel I. Melby Drammen Travbane - 19/4 - 03 / 4 2100 dg a 546
6 2012: -19 -1 -0 -0 -5 -31 500 2011: -10 -0 -0 -2 -4 -21 000
Holt Gleda 6 Plass 69 000
7 år SVART HP v.Schuvar M. Helland Sørlandets Travpark 0 29/5 - 02 / 7 2160 36,9 380
e. Aumina v. Auvin (S) M. Helland Drammen Travbane 4 16/5 - 01 / 13 1720 35,9 633
Sigbjørn Baann /Sannidal M. Helland Sørlandets Travpark 4 08/5 - 01 / 4 2160 34,2 294
P. Rønningen Sigbjørn Baan T. Solberg Jarlsberg Travbane 19/12 - 20 / 8 2120 40,5 g P
grønn m/gult kryss/ruterfelt, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 0 21/11 - 02 / 3 2140 br g 351
7 2012: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000 2011: -8 -3 -2 -0 -1 -67 720
Tara 7 Plass 82 720
7 år SVART HP v.Bokli Eld B. Steinseth Åmål 1 19/5 - 01 / 1 2100 32,8 27
e. Tilia v. Friggbest B. Steinseth Arvika 1 29/4 - 07 / 2 2100 38,0 35
Roy Håkerud-Marius Eng Håkerud /Brumunddal G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 03/12 - 02 / 4 2100 40,0 87
B. Steinseth G. Austevoll Bjerke Travbane 6 18/11 - 02 / 8 1609 32,0a 170
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 03/11 - 07 / 7 2160 br 103
8 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -15 -0 -0 -0 -4 -10 000
Magnums Amadeus 8 Plass 179 500
9 år MØRKBR V v.Åkre Lurifax* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 03/6 - 03 / 14 2120 34,3 168
e. Trø Lotta v. Moe Odin G. Austevoll Drammen Travbane 0 16/5 - 01 / 10 1720 37,3 g 121
Jarle Karlsen /Mandal T. Borg Jarlsberg Travbane 0 06/5 - 03 / 11 2120 br g 213
E. Høitomt Kjell Teigen (B) P. Erga Forus Travbane 0 04/1 - 04 / 12 2080 br g 311
Hvit m/svarte ermer, reklame P. Erga Forus Travbane 6 28/12 - 01 / 9 2080 38,0 84
9 2012: -5 -1 -0 -0 -1 -16 000 2011: -10 -1 -1 -2 -3 -41 163
Mysil 9 Plass 80 513
8 år RØDBRUN V v.Spang Best K. Ødegaard Momarken Travbane P 10/5 - 20 / 5 2160 35,5 P
e. Pil My v. Pilmin C. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 22/2 - 02 / 7 2100 35,0 r 36
Karoline Waal /Skallestad J. Næsset Biri Travbane 3 15/2 - 10 / 7 1600 33,6 g 140
K. Ødegaard C. Antonsen Biri Travbane 2 25/1 - 04 / 5 2100 34,0 54
blå m/rød bunn. L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 07/12 - 02 / 8 2100 35,7 55
10 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -13 -0 -1 -0 -5 -21 307
Tronjasol 10 Plass 82 807
8 år SVART HP v.Storm Jo P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 01/6 - 08 / 9 1640 30,4 266
e. Tronja v. Lyngsvarten P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 10/5 - 04 / 1 2140 33,9ag 206
Kristin Furulund Strøm /Spydeberg C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 29/4 - 02 / 8 2100 33,1 401
L. Kolle Kristin Furulund Strøm P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 12/4 - 03 / 12 2140 36,5ag 499
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 04/4 - 04 / 11 2100 34,7a 75