<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:05 V65-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 50.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 85.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 10 Duo : 10-5 Trippel : 10-5-12 Plass : 10-5-12

1 2014: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -14 -1 -2 -0 -4 -41 000
Tysvær Mai 2100 1 Plass 226 500
8 år MELL.BR. HP v.Alm Viktor H. Andersen Klosterskogen Travbane 2 12/5 - 06 / 11 2100 32,0a 184
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten T. Borg Bjerke Travbane 6 28/4 - 02 / 5 2100 32,2a 295
May Kristin S. Hagen-Runar Hagen T. Borg Jarlsberg Travbane 7 08/4 - 02 / 14 2120 33,6 1007
T. Borg Runar Hagen L. Kolle Bjerke Travbane 6 31/3 - 02 / 10 2100 34,2ag 592
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 14/3 - 01 / 11 2120 35,8 g 304
2 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Snilli 2 Plass 51 500
11 år BRUN HP v.Gam Vinter S. Helmen Biri Travbane 4 20/5 - 06 / 14 2120 33,6 1261
e. Eldperla* v. Elding O. Østre Klosterskogen Travbane 0 12/5 - 06 / 8 2100 33,4ag 297
Sigurd Helmen-Marte Helmen /Gran K. Johansen Biri Travbane 0 11/3 - 03 / 12 2120 34,5 g 557
S. Helmen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 24/2 - 02 / 5 1700 34,1a 272
grønn m/brunt hestehode S. Helmen Drammen Travbane 8 14/2 - 04 / 11 2120 37,4 g 350
3 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -11 -1 -0 -0 -5 -27 500
Helmin Stjerna 3 Plass 81 061
11 år MØRKBR HP v.Elding S. Helmen Klosterskogen Travbane 0 12/5 - 06 / 6 2100 33,6ag 359
e. Helmin Pila v. Pilmin S. Helmen Bjerke Travbane 0 28/4 - 02 / 10 2100 33,3ag 600
Sigurd Helmen /Gran S. Helmen Momarken Travbane 6 29/3 - 03 / 2 2140 34,5ag 254
H. Holm Sigurd Helmen (A) S. Helmen Biri Travbane 7 11/3 - 03 / 14 2120 32,1 805
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl S. Helmen Klosterskogen Travbane 6 24/2 - 02 / 2 1700 33,1ag 169
4 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -6 -0 -2 -1 -3 -33 000
Storm Lydia 4 Plass 33 000
4 år BRUN HP v.Storm Jo K. Malmin Drammen Travbane P 16/5 - 22 / 5 2120 38,4 P
e. Elydia v. Elding K. Malmin Klosterskogen Travbane 4 16/8 - 03 / 12 2140 34,5 g 79
Lovise Mohaugen-Knut Andresen K. Malmin Bjerke Travbane 4 04/8 - 03 / 2 2140 32,9 177
K. Malmin Lovise Mohaugen K. Malmin Bjerke Travbane 6 30/6 - 09 / 9 2160 32,8 101
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 3 27/4 - 04 / 8 2140 35,0 73
5 2012: -3 -0 -1 -0 -0 -10 000 2011: -16 -1 -2 -0 -8 -57 000
Kapfrøkna 5 Plass 89 500
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) T. Ellefsen Klosterskogen Travbane 5 19/5 - 07 / 1 2100 32,4ag 125
e. Kaplana v. Dublan T. Ellefsen Klosterskogen Travbane 7 12/5 - 06 / 1 2100 32,7ag 64
Stian Holløkken /Ulefoss T. Ellefsen Klosterskogen Travbane 7 05/5 - 06 / 10 1700 35,6 g 180
T. Ellefsen Stian Holløkken T. Ellefsen Klosterskogen Travbane 0 22/4 - 02 / 1 2100 33,0 g 131
hvit m/rødt sk.stk./ermer + reklame T. Ellefsen Jarlsberg Travbane 1 08/4 - 02 / 6 2100 33,0 173
6 2011: -12 -1 -0 -1 -5 -36 500 2010: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Dalby Vesla 6 Plass 40 500
4 år BRUN HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 18/5 - 04 / 9 1640 30,2 853
e. Dalby Jenta v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Biri Travbane 0 06/5 - 05 / 8 2120 33,9 395
Odd Helge Ødegård /Lillehammer O. Mikkelborg Bjerke Travbane 28/4 - 02 / 7 2100
O. Mikkelborg Odd Helge Ødegård O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 20/4 - 07 / 11 2160 33,7 115
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame G. Gundersen Biri Travbane 6 01/4 - 03 / 7 2120 34,3 g 109
7 2016: -9 -0 -1 -3 -2 -46 000 2015: -27 -0 -3 -2 -10 -98 000
Kengu 7 Plass 469 000
9 år LYSBRUN HP v.Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 22/4 - 02 / 2 2100 31,9 g 96
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Jarlsberg Travbane - 08/4 - 02 / 11 2120 dg 125
Lene Olsen /Vear G. Flåten Drammen Travbane 1 22/3 - 03 / 9 2100 34,1a 73
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 4 02/3 - 02 / 2 2140 34,2 g 218
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Drammen Travbane 5 11/10 - 02 / 1 2100 38,0 g 23
8 2011: -4 -0 -1 -0 -0 -7 000 2010: -8 -0 -1 -1 -3 -22 000
Ravnthea 2120 1 Plass 51 200
9 år LYSBRUN HP v.Ravn Jahn A. Stensen Drammen Travbane 10/4 - 07 / 5 2100
e. Brauthea v. Braute A. Stensen Bjerke Travbane 0 07/4 - 02 / 3 1609 31,2ag 312
Astrid Olsby Simonsen /Bøverbru G. Austevoll Bjerke Travbane - 23/3 - 06 / 1 1640 dg 231
M. Helland Finn Holmen (T) A. Stensen Biri Travbane 2 06/3 - 02 / 2 1600 32,9 85
gul m/svart h og ermstriper A. Stensen Bjerke Travbane 22/1 - 03 / 2 1640
9 2014: -5 -0 -1 -0 -2 -13 500 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Frøken Kiodol 2 Plass 85 000
8 år BRUN HP v.Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 08/5 - 03 / 7 2680 32,6 112
e. Huseby Stjerna v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane - 27/4 - 04 / 4 2140 dg 197
Robert Sperre /Våle T. Solberg Sørlandets Travpark 5 17/4 - 05 / 9 2160 31,5 g 220
E. Høitomt Roy Arne Jansen P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 01/4 - 02 / 7 2120 34,4 g 101
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 24/2 - 03 / 1 2100 35,0 g 70
10 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Bjørnemyr Fresa 3 Plass 312 040
8 år BRUN HP v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 21/5 - 08 / 3 2100 30,7 426
e. Grans Texa v. Lyngsvarten K. Malmin Klosterskogen Travbane 8 22/4 - 02 / 10 2120 31,1 g 729
Monica Mathiesen-Leif-Morten Mathiesen K. Malmin Drammen Travbane 7 10/4 - 07 / 3 2120 32,5 g 163
G. Austevoll Jørn Strøm K. Malmin Drammen Travbane 4 05/4 - 01 / 2 2100 32,1a 1101
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 14/3 - 05 / 10 2100 34,0a 244
11 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -4 -1 -0 -1 -0 -29 000
Eldina Elken 4 Plass 166 500
8 år BRUN HP v.Spikeld V. Hop Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 6 2120 31,8 750
e. Snerttina v. Troll Jahn K. Johansen Bjerke Travbane 4 12/5 - 02 / 7 1609 28,8a 322
Line Fjeldvik /Mysen A. Stensen Bjerke Travbane 4 04/5 - 03 / 2 2140 32,8 242
K. Johansen Finn Holmen (T) P. Midtfjeld Drammen Travbane 6 26/4 - 02 / 3 1700 30,9a 99
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Austevoll Klosterskogen Travbane 11/4 - 07 / 4 1700
12 2011: -17 -0 -1 -2 -4 -23 500 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Haugestad Eli 5 Plass 105 500
9 år SVART HP v.Eng Svarten G. Flåten Momarken Travbane 0 10/5 - 02 / 4 1640 31,6 g 540
e. Haugestad Gulla v. Finstad Lars G. Flåten Bjerke Travbane - 27/4 - 04 / 5 2140 dg 423
Endre Nese /Våle G. Flåten Jarlsberg Travbane P 04/3 - 20 / 8 2120 37,1 P
T. Solberg Endre Nese V. Hop Jarlsberg Travbane 0 01/5 - 08 / 8 2120 31,6 163
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Borg Biri Travbane 0 25/4 - 04 / 10 1620 31,0 179
13 2012: -13 -0 -1 -1 -5 -29 567 2011: -11 -1 -3 -2 -2 -54 000
Lome Linn 6 Plass 154 567
7 år BRUN HP v.Åsrapp G. Austevoll Bjerke Travbane 0 11/5 - 01 / 1 2140 32,0 272
e. Lomesokka v. Lappe Troll* L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 24/2 - 03 / 11 2100 36,3 r 95
Anders Langerud /Kløfta V. Hop Bjerke Travbane 1 16/2 - 08 / 9 2160 35,0 252
V. Hop Erling Hasle K. Malmin Drammen Travbane 5 29/11 - 04 / 3 2500 35,9a 135
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl M. Ottersen Biri Travbane 6 15/10 - 02 / 11 2600 35,0 r 487
14 2013: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2012: -13 -0 -2 -1 -5 -51 000
Hilton Fam 7 Plass 141 000
9 år SVART HP v.Hilton Kongen E. Schem Bjerke Travbane 5 04/5 - 03 / 5 2140 33,1 71
e. Hilton Sjura v. Elding E. Schem Bjerke Travbane 0 27/4 - 04 / 2 2140 32,3 g 295
Stall Galgerud G. Gundersen Bjerke Travbane 3 30/3 - 08 / 7 2140 33,0 107
E. Schem Stein Galgerud (A) E. Schem Biri Travbane 6 18/3 - 03 / 11 2120 31,6 413
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Bjerke Travbane 0 03/3 - 02 / 1 2100 35,5ag 75
15 2017: -16 -1 -1 -1 -6 -71 000 2016: -12 -0 -1 -0 -7 -37 000
Seile Perla 8 Plass 651 500
11 år MØRKBR HP v.Lome Kongen O. Sagholen Drammen Travbane 3 16/5 - 04 / 3 1700 33,6a 203
e. Dag Svarta v. Ulsvarten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/1 - 04 / 10 1640 34,2 262
Kari Anne Knutsen /Birkeland G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/12 - 02 / 6 1609 33,4ag 61
O. Sagholen Linda Brevik G. Stenberg Drammen Travbane 0 21/12 - 02 / 12 2100 36,7a 83
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl G. Austevoll Drammen Travbane 1 06/12 - 01 / 5 1720 33,3 53