<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:55 V5-5


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 125.000 kr., 40 m ved 200.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 325.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 6 Duo : 6-10 Trippel : 6-10-2 Plass : 6-10-2

1 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -24 -1 -1 -2 -7 -105 000
Mørtvedt Edel 2100 1 Plass 594 000
9 år BRUN HP v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/4 - 04 / 14 2160 31,5 g 256
e. Mørtvedt Kosila v. Kos Knekten D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/4 - 07 / 4 1660 28,3 73
Frank Skarsholt /Vear L. Kolle Bjerke Travbane 3 30/3 - 07 / 6 2160 30,6 95
E. Høitomt Geir Kihle (T) L. Kolle Bjerke Travbane 7 23/3 - 06 / 6 1660 28,7 118
Hvit m/svarte ermer, reklame L. Kolle Bjerke Travbane 3 16/2 - 03 / 7 2160 31,7 67
2 2015: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -0 -2 -2 -2 -27 500
Røeds Dina 2 Plass 308 372
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Momarken Travbane - 21/4 - 02 / 6 1640 dg a 80
e. Graneila v. Ilmin T. Solberg Jarlsberg Travbane 01/4 - 02 / 10 2100
Hugo Næss /Sortland O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 30/3 - 08 / 1 2140 33,1 51
O. Mikkelborg Merete Viksås O. Mikkelborg Biri Travbane 7 18/3 - 03 / 13 2120 31,8 g 77
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 09/3 - 04 / 3 1640 31,1 75
3 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 3 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor G. Stenberg Sørlandets Travpark 0 06/2 - 05 / 7 2160 35,6 g 137
e. Germa v. Elding G. Stenberg Klosterskogen Travbane 3 03/1 - 03 / 3 1700 32,0a 92
Sverige G. Flåten Klosterskogen Travbane 7 20/12 - 05 / 9 2540 33,7 266
G. Stenberg Inger-Alice Tengesdal (A) G. Stenberg Klosterskogen Travbane 6 27/11 - 07 / 12 2140 32,7 2092
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Momarken Travbane 0 20/11 - 06 / 6 1600 30,0a 663
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -14 -0 -1 -2 -5 -29 000
Molita 4 Plass 214 500
8 år SVART HP v.Moe Odin K. Johansen Bjerke Travbane 4 19/5 - 04 / 11 1609 30,4a 40
e. Jima v. Jillmin K. Johansen Biri Travbane 2 10/5 - 03 / 6 2100 32,4ag 29
Jan Ove Mælum /Harestua K. Johansen Biri Travbane P 29/4 - 11 / 9 2120 33,3 P
K. Johansen Kjetil Helgestad (T) K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 20/8 - 05 / 12 2120 32,8 g 96
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 07/8 - 08 / 3 2100 30,7 280
5 2012: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -19 -2 -0 -2 -10 -81 500
Morgana 5 Plass 129 000
8 år SVART HP v.Moe Odin T. Solberg Momarken Travbane 5 10/5 - 02 / 6 1640 29,3 79
e. Høgda Gotti v. Elding Å. Tengsareid Bergen Travpark 7 21/4 - 02 / 3 2100 30,8a 234
Erna Haugen /Hønefoss Å. Tengsareid Bergen Travpark 7 21/4 - 02 / 3 2100 30,8a 234
T. Solberg T. Solberg Bergen Travpark 8 21/4 - 08 / 4 2100 30,0 43
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Drammen Travbane 5 10/4 - 07 / 12 2140 31,2 43
6 2012: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -8 -1 -1 -1 -1 -41 000
Juve Maja 2120 1 Plass 196 000
7 år BRUN HP v.Ravn Jahn S. Nervik Drammen Travbane 2 16/5 - 05 / 2 2100 32,2a 72
e. Juve Mai v. Lyngsvarten G. Stenberg Årjäng 0 01/5 - 06 / 3 2160 30,8 g 117
Jakob D. Sæthre /Brandbu A. Eggen Biri Travbane 0 01/10 - 02 / 9 2100 31,7ag 53
M. Helland Jakob D. Sæthre M. Helland Bjerke Travbane 9 19/9 - 05 / 11 2100 29,0a 619
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Bjerke Travbane 3 05/9 - 02 / 3 2100 29,1ag 475
7 2013: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -20 -4 -2 -2 -5 -97 500
Brendli Stjerna 2 Plass 322 000
9 år MØRKBR HP v.Eng Svarten G. Gundersen Drammen Travbane 4 02/5 - 08 / 2 2920 32,0 g 181
e. Kari Stjerna v. Atom Vinter G. Gundersen Drammen Travbane 7 10/4 - 09 / 2 1700 28,9 101
Vibeke Anita Trondsen /Fenstad G. Gundersen Momarken Travbane 0 29/3 - 08 / 2 2140 30,8ag 166
G. Gundersen Vibeke Anita Trondsen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/3 - 02 / 7 2100 34,0ag 53
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Drammen Travbane 4 01/3 - 05 / 8 2100 36,7ag 299
8 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 3 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Arvesen Klosterskogen Travbane 12/5 - 05 / 3 2100
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 08/5 - 09 / 10 1609 br a 701
Per Arvesen-Svein Knut Granum O. Sagholen Årjäng 0 01/5 - 06 / 4 2160 29,7 g 289
P. Arvesen O. Sagholen Momarken Travbane 0 24/4 - 04 / 4 2160 31,2 g 233
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Drammen Travbane 0 10/4 - 09 / 1 1700 30,2 364
9 2012: -6 -0 -0 -1 -4 -16 000 2011: -15 -0 -0 -2 -9 -31 201
Faksina 4 Plass 190 201
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) K. Malmin Momarken Travbane 4 03/5 - 04 / 11 2160 30,9 104
e. Rappina v. Rappfot K. Johansen Momarken Travbane 3 24/4 - 04 / 1 2140 30,1 89
Per Haakenstad /Roa K. Johansen Bjerke Travbane 06/4 - 04 / 8 2140
K. Malmin Per Haakenstad D. Dalen Drammen Travbane 0 02/4 - 03 / 11 2100 32,8a 243
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Johansen Bjerke Travbane 0 23/2 - 08 / 10 2100 32,1a 95
10 2011: -10 -0 -1 -1 -6 -32 500 2010: -23 -1 -2 -5 -8 -110 000
Sør Svarta 2140 1 Plass 306 500
7 år SVART HP v.Pål Even A. Stensen Leangen Travbane 4 09/5 - 02 / 6 2140 28,9 g 396
e. Polar Pila v. Pilmin A. Stensen Leangen Travbane 0 02/5 - 07 / 12 1640 27,6a 157
John Arne Dalbakk-Edvard Lindalen A. Stensen Klosterskogen Travbane 5 22/4 - 04 / 2 2100 28,9a 250
G. Flåten John Arne Dalbakk L. Hauge Bergen Travpark - 17/3 - 07 / 6 1620 dg 159
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 10/3 - 08 / 9 2100 30,0a 133
11 2012: -17 -0 -0 -0 -5 -12 000 2011: -23 -1 -3 -2 -7 -92 500
Hilderid 2 Plass 353 655
7 år SVART HP v.Lome Elden J. Gaustad Klosterskogen Travbane 2 12/5 - 05 / 5 2120 29,4 591
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 05 / 6 1700 28,6a 445
Astrid Marie Gaustad /Trondheim J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 04/4 - 03 / 8 2120 29,6 466
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 24/2 - 05 / 3 1700 30,1a 150
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 7 17/2 - 09 / 11 2120 32,4 36
12 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solør May 3 Plass 333 429
14 år SVART HP v.Bokli Balder K. Johansen Momarken Travbane - 27/12 - 08 / 14 1660 dg r 355
e. Solør Eli v. Elding K. Johansen Momarken Travbane 3 14/12 - 03 / 4 2160 31,6 58
Stall Elvestad K. Johansen Biri Travbane 2 05/12 - 07 / 8 2100 29,7a 240
D. Dalen Trond Erik Hagen K. Johansen Bjerke Travbane 0 27/10 - 08 / 10 2160 30,6 g 293
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl K. Johansen Bjerke Travbane 3 06/10 - 07 / 1 2600 31,2a 94
13 2011: -12 -0 -0 -2 -3 -20 000 2010: -22 -0 -1 -1 -6 -30 500
Santi 4 Plass 251 405
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin T. Borg Klosterskogen Travbane 3 12/5 - 04 / 11 2100 29,7a 444
e. Norøna v. Kark G. Stenberg Klosterskogen Travbane 7 22/4 - 04 / 5 2100 29,0a 932
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge E. Schem Bjerke Travbane 0 12/1 - 03 / 12 1609 27,9a 1056
T. Borg Trygve Bjørge P. Sem Jarlsberg Travbane 0 31/12 - 06 / 6 1609 30,4a 296
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl E. Schem Bjerke Travbane 22/12 - 01 / 5 1609
14 2012: -7 -0 -1 -1 -2 -25 000 2011: -14 -1 -0 -3 -6 -66 500
Ekeli Jenta 5 Plass 361 500
12 år BRUN HP v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane P 13/4 - 22 / 11 2160 30,5 P
e. Buaas Lill v. Lill Babsen (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 1 08/5 - 06 / 1 2140 27,9 107
Stall Racing C. Antonsen Drammen Travbane 0 17/4 - 06 / 7 2120 29,2 g 150
L. Kolle Ola Rustad L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 09/4 - 09 / 12 2120 30,8 g 46
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 5 24/3 - 08 / 8 1660 29,2 30
15 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -17 -1 -0 -1 -5 -109 000
Gullgruva 6 Plass 280 300
9 år BRUN HP v.Spang Best M. Helland Klosterskogen Travbane 3 12/5 - 05 / 11 2120 29,4 232
e. Ås Gulla* v. Åsrapp L. Kolle Momarken Travbane 5 24/4 - 04 / 5 2160 29,7 36
Jimmy Pedersen /Froland L. Kolle Biri Travbane 0 16/4 - 05 / 9 2120 28,8 g 834
G. Austevoll Geir Kihle (T) L. Kolle Bjerke Travbane 4 30/3 - 06 / 3 1609 26,9a 306
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re L. Kolle Bjerke Travbane 0 23/3 - 03 / 1 2100 30,1a 195