<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-4
V5-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 450.000 kr., 40 m ved 750.000 kr.
3-15-årige hopper.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 9 Duo : 9-7 Trippel : 9-7-14 Plass : 9-7-14

1 2011: -2 -0 -0 -1 -0 -10 396 2010: -16 -3 -4 -0 -8 -198 504
Tusse Perla 2140 1 Plass 387 855
10 år LYSBRUN HP v.Pål Even U. Axelson Årjäng 3 01/5 - 06 / 7 2180 28,1 127
e. Pålvina v. Perle Troll U. Axelson Årjäng 0 17/4 - 04 / 7 2200 30,2 78
Kari Sveen /Sarpsborg T. Borg Sørlandets Travpark 2 23/10 - 09 / 4 2140 28,1 503
G. Austevoll Johnny Danielsen G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/10 - 02 / 1 2140 29,3 128
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Drammen Travbane 5 28/9 - 04 / 10 1700 28,2a 81
2 2012: -1 -0 -0 -1 -0 -9 000 2011: -25 -6 -2 -1 -4 -231 000
Lille Grete 2 Plass 601 732
8 år BRUN HP v.Spikeld J. Bjerring Bjerke Travbane 0 30/3 - 04 / 3 2140 30,5 g 400
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Sørlandets Travpark 0 19/3 - 05 / 10 2160 29,6 585
Stall Nordisk J. Bjerring Biri Travbane 0 26/2 - 05 / 14 2120 29,6 860
J. Bjerring J. Bjerring Drammen Travbane 0 05/2 - 06 / 11 2120 29,6 513
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane 0 26/1 - 05 / 7 2160 29,8 359
3 2011: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gulltyra 3 Plass 384 965
7 år BRUN HP v.Moe Odin E. Knutsen Drammen Travbane 0 10/4 - 09 / 10 1720 28,7 377
e. Gulline v. Gullmin E. Knutsen Drammen Travbane P 08/3 - 06 / 2 2100 33,4 P
Renate Stepien /Lampeland V. Hop Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 05 / 6 2120 29,4 344
E. Knutsen Renate Stepien G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/7 - 08 / 3 2140 30,7 292
burgunder m/blå e.p.k. i blå hestesko. G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 12/7 - 02 / 10 2140 29,3 120
4 2013: -14 -1 -2 -1 -4 -83 000 2012: -19 -3 -1 -1 -6 -159 000
Odin Stjerna 4 Plass 635 305
10 år MØRKBR HP v.Moe Odin Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 29/4 - 07 / 7 2100 28,3a 373
e. Alm Robyn v. Braute K. Malmin Drammen Travbane 3 10/4 - 09 / 8 1720 27,2 123
Åse-Margrethe Robøle Øyo /Geilo E. Jensen Drammen Travbane 3 27/3 - 03 / 5 2100 29,2a 348
K. Malmin Åse-Margrethe R. Øyo E. Jensen Jarlsberg Travbane 20/3 - 21 / 2 2100 38,4 P
Mørkblå med gul reklame/bånd B. Steinseth Biri Travbane 0 26/2 - 05 / 13 2120 30,3 1100
5 2014: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2013: -6 -0 -1 -0 -0 -30 000
Brødsjø Stina 5 Plass 668 500
8 år BRUN HP v.Spikeld V. Hop Sørlandets Travpark 5 30/4 - 06 / 15 2180 26,3 344
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten V. Hop Drammen Travbane 5 10/4 - 09 / 9 1720 27,5 37
Lars O. Romtveit /Skoppum V. Hop Sørlandets Travpark 0 19/3 - 05 / 11 2180 26,8 107
V. Hop Ove Haugland T. Solberg Biri Travbane 6 26/2 - 05 / 12 2120 29,4 25
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 1 05/2 - 06 / 9 2120 27,3 69
6 2013: -4 -1 -0 -0 -1 -65 000 2012: -9 -4 -0 -2 -2 -185 456
Trineline 6 Plass 834 956
9 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) T. Borg Sørlandets Travpark 2 30/4 - 06 / 12 2160 26,8 14
e. Krumeline v. Alm Svarten T. Borg Biri Travbane 1 16/4 - 05 / 11 2120 26,4 19
Roald Winger-Anna Helene Stastad T. Borg Bjerke Travbane 0 30/3 - 06 / 8 1609 32,0ag 17
T. Borg Roald Winger L. Kolle Bjerke Travbane 2 16/3 - 03 / 1 2100 27,8a 54
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Bjerke Travbane 3 24/11 - 04 / 5 2160 28,9 35
7 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -27 000 2011: -18 -7 -4 -1 -5 -520 227
Indregaards Lilja 2160 1 Plass 1 123 431
12 år MØRKBR HP v.Spikeld G. Gundersen Biri Travbane 2 29/4 - 01 / 6 2100 26,6ag 19
e. Indregaards Stjerna v. Alm Svarten C. Antonsen Bjerke Travbane 1 30/3 - 04 / 7 2160 25,8 26
Rune Nerheim /Tresfjord C. Antonsen Sørlandets Travpark 1 19/3 - 05 / 14 2180 25,7 124
C. Antonsen Rune Nerheim E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 24/2 - 04 / 10 1700 27,9a 19
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 1 16/2 - 01 / 8 2160 27,3 41
8 2011: -6 -0 -0 -0 -3 -8 664 2010: -3 -0 -0 -0 -2 -7 424
Astra R.B.* (S) 2 Plass 484 799
8 år M.BRUN HP v.Spikeld G. Kylen Årjäng 6 01/5 - 06 / 8 2180 28,7 204
e. Gittan R.B.* (S) v. Skogsdrutten (S) G. Kylen Årjäng P 17/4 - 91 / 2 2160 32,5 P
Sverige R. Skoglund Romme 6 31/5 - 04 / 6 2160 28,9 71
G. Gundersen Marita Arvidsson (A) G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 08/5 - 06 / 14 2180 br g 221
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Drammen Travbane 7 17/4 - 06 / 11 2140 28,3 79
9 2015: -8 -0 -1 -0 -2 -16 000 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Trons Pila 3 Plass 1 166 368
11 år SVART HP v.Lome Elden N. Brækken Rättvik 1 06/5 - 06 / 3 2180 26,4 142
e. Trons Britta v. Spang Best N. Brækken Skellefteå 4 21/4 - 04 / 1 1680 25,8 36
Jan Olav Dahlø-Birgit Venn N. Brækken Umeå 2 27/3 - 06 / 1 1680 25,7 49
N. Brækken N. Brækken Romme - 19/11 - 07 / 1 2220 dg 86
blå m/grått sk.stykke, reklame N. Brækken Bjerke Travbane 0 10/11 - 04 / 6 2160 28,0 g 30
10 2012: -3 -0 -0 -0 -1 -8 000 2011: -12 -3 -0 -0 -2 -74 000
Laeskog Ronja 4 Plass 726 000
10 år SVART HP v.Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 1 29/4 - 01 / 9 2100 26,6a 74
e. Storeng Gia v. Gaute O. Mikkelborg Momarken Travbane 1 12/4 - 05 / 3 1640 27,1a 43
Gretha W. Laeskogen-Katarina Laeskogen /Lena O. Mikkelborg Bjerke Travbane 5 30/3 - 04 / 4 2160 27,4 85
O. Mikkelborg Gretha Laeskogen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 23/2 - 06 / 1 2640
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 16/2 - 01 / 2 2160 28,9 87
11 2011: -13 -0 -0 -0 -4 -10 500 2010: -26 -1 -0 -0 -8 -37 000
Il Flora 5 Plass 559 946
13 år BRUN HP v.Slogum Bjørn P. Arvesen Sørlandets Travpark 4 08/5 - 04 / 3 2160 27,0 178
e. Heidina v. Ilmin I. Melby Momarken Travbane 0 24/4 - 09 / 6 2140 26,5 674
Marit Lier /Mysen P. Arvesen Momarken Travbane 0 12/4 - 05 / 2 1640 29,8a 720
P. Arvesen P. Arvesen Bjerke Travbane 0 30/3 - 04 / 5 2160 dist 1179
rød m/grønn vinkel P. Arvesen Sørlandets Travpark 0 13/3 - 05 / 7 2140 30,0 315
12 2012: -9 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -31 -1 -2 -2 -8 -217 500
Jilly 2180 1 Plass 859 207
11 år BRUN HP v.Spikeld E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 30/4 - 07 / 12 2160 26,2 83
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten E. Høitomt Bjerke Travbane 30/3 - 04 / 9 2140
Halvor Skjulestad /Fyresdal E. Høitomt Bergen Travpark 6 26/3 - 06 / 7 2120 25,6 149
E. Høitomt Rune Wilberg E. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 6 1609 26,6ag 57
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Forus Travbane 1 05/3 - 10 / 4 2040 25,2 211
13 2011: -11 -0 -1 -3 -2 -43 000 2010: -17 -2 -3 -3 -4 -247 000
Frøyu Sara 2 Plass 825 000
11 år SVART HP v.Lome Elden N. Frøhaug Jarlsberg Travbane 0 06/5 - 06 / 4 2120 27,4 221
e. Alm Diesel v. Rigel Jo N. Frøhaug Bjerke Travbane 4 30/3 - 04 / 10 2180 26,6 94
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Biri Travbane 2 11/3 - 08 / 10 2100 26,5a 99
N. Frøhaug N. Frøhaug Biri Travbane 0 26/2 - 06 / 10 2120 28,4 163
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi N. Frøhaug Bjerke Travbane 4 16/2 - 01 / 12 2180 27,2 369
14 2012: -9 -0 -1 -2 -3 -39 000 2011: -26 -6 -4 -6 -4 -344 500
Briskebyrappa 3 Plass 2 976 874
17 år LYSBRUN HP v.Rappfot H. Borgli Bjerke Travbane 0 06/4 - 09 / 6 2180 26,7 30
e. Bleikli Stjerna v. Sent Best P. Midtfjeld Bjerke Travbane 3 30/3 - 04 / 11 2180 26,0 31
Dag Erik Raastad /Roa O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 12/3 - 08 / 2 2140 29,4a 269
P. Midtfjeld Dag Erik Raastad P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 16/2 - 01 / 10 2180 26,6 14
Hvit m/orangee ermer&sidef,blå man,rek O. Mikkelborg Drammen Travbane 3 05/2 - 04 / 7 2120 24,9 362
15 2013: -3 -0 -1 -0 -1 -12 500 2012: -16 -1 -1 -2 -5 -68 500
Bjørøy Tulla 4 Plass 1 090 000
12 år BRUN HP v.Ara Svarten C. Morken Bergen Travpark - 21/4 - 07 / 11 1680 dg 103
e. Bjørøystjerna v. Alm Rigel T. Borg Bjerke Travbane 30/3 - 04 / 8 2140
Leiv Ivar Brenna /Torpo O. Wassberg Bergen Travpark 0 26/3 - 06 / 13 2120 28,0 1228
L. Kolle Leiv Ivar Brenna S. Wassberg Bergen Travpark 5 10/3 - 04 / 3 2120 27,9 78
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 23/2 - 06 / 2 2640