<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V5-5


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 500.000 kr., 40 m ved 850.000 kr.
3-15-årige høyest 1.300.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2015: -13 -2 -2 -2 -2 -425 378 2014: -18 -4 -2 -1 -6 -523 848
Føynland Kongen 1 Plass 2 003 819
9 år BRUN H v.Lome Kongen G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 23/4 - 05 / 7 2120 25,8 475
e. Koyda v. Hof Ener G. Flåten Forus Travbane 4 05/3 - 04 / 8 2060 27,4 403
Pål Kristiansen /Husøysund G. Flåten Drammen Travbane 4 14/2 - 05 / 9 2140 29,3 92
Geir Flåten (T) Pål Kristiansen (A) G. Flåten Bjerke Travbane 6 22/12 - 10 / 4 2660 30,3 257
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 0 15/12 - 03 / 7 2100 29,1a 92
2 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -1 -0 -0 -3 -23 000
Stuve Vinn 1 Plass 628 000
9 år BRUN V v.Lome Elden Å. Tengsareid Bergen Travpark - 26/3 - 06 / 11 2120 dg 630
e. Mai Rigla v. Alm Rigel Å. Tengsareid Bergen Travpark 4 17/3 - 09 / 1 2100 28,9ag 25
Sigurd Høyland /Sandnes Å. Tengsareid Forus Travbane 5 05/3 - 10 / 2 2040 26,0 97
Åsbjørn Tengsareid (T) Ove Kenneth Karlsen (T) Å. Tengsareid Forus Travbane 15/2 - 01 / 6 2040
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Landaas Bergen Travpark 1 10/2 - 06 / 4 1600 26,3a 25
3 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -9 -0 -2 -0 -3 -25 000
Rokne Eld 2 Plass 1 573 249
12 år SVART H v.Lome Elden A. Stensen Momarken Travbane 4 24/4 - 09 / 4 2140 25,9 g 115
e. Rokne Lill v. Haakesjur A. Stensen Jarlsberg Travbane 0 29/1 - 04 / 8 2100 27,2a 309
Kristian Versto-Torill Grønhaug A. Stensen Momarken Travbane 0 18/1 - 09 / 11 2140 27,3a 110
Tom Erik Solberg (T) Kjell Teigen (B) T. Solberg Forus Travbane 5 11/12 - 06 / 6 2040 28,6a 211
Blå m/gull seler&stjerner, reklame A. Stensen Klosterskogen Travbane 2 27/11 - 10 / 12 2520 27,3 181
4 2011: -11 -0 -1 -3 -2 -43 000 2010: -17 -2 -3 -3 -4 -247 000
Frøyu Sara 3 Plass 825 000
11 år SVART HP v.Lome Elden N. Frøhaug Bjerke Travbane 4 30/3 - 04 / 10 2180 26,6 94
e. Alm Diesel v. Rigel Jo N. Frøhaug Biri Travbane 2 11/3 - 08 / 10 2100 26,5a 99
Mari Foss Frøhaug-Nils-Erik Frøhaug N. Frøhaug Biri Travbane 0 26/2 - 06 / 10 2120 28,4 163
Nils-Erik Frøhaug (A) N. Frøhaug Bjerke Travbane 4 16/2 - 01 / 12 2180 27,2 369
svart m/grønne & hvite seler. ne i hvi N. Frøhaug Jarlsberg Travbane 0 19/11 - 06 / 6 2100 26,0a 123
5 2012: -12 -0 -0 -1 -5 -18 500 2011: -17 -1 -2 -3 -5 -66 000
Gann Pål* 4 Plass 841 674
12 år BRUN H v.Pål Even M. Berås Klosterskogen Travbane 5 22/4 - 03 / 5 2120 30,1 g 22
e. Steinsvann Mari v. Braute A. Berås Sørlandets Travpark 3 03/4 - 07 / 7 2160 25,8 131
Sverige M. Berås Sørlandets Travpark 2 19/3 - 01 / 2 1640 27,2 65
Arild Berås (T) A. Berås Sørlandets Travpark 1 13/3 - 05 / 2 2140 28,2 48
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 3 20/2 - 08 / 9 2160 27,1 393
6 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -11 -0 -0 -0 -4 -27 081
Sindar* 5 Plass 810 125
11 år RØD V v.Prins Vinter O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 24/4 - 09 / 12 2160 27,6 996
e. Svinta v. Toddy G. Kylen Årjäng 0 10/4 - 09 / 9 2180 27,9 1497
Sverige M. Persson Årjäng P 26/3 - 92 / 1 2180 37,6 P
Tom Horpestad (T) Gunnar Kylen (A) G. Austevoll Momarken Travbane - 18/1 - 09 / 9 2140 dg a 285
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst G. Kylen Arvika 0 02/10 - 06 / 9 2140 26,2 g 312
7 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 6 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin K. Malmin Sørlandets Travpark 0 30/4 - 07 / 13 2160 26,0 293
e. Ritabest v. Friggbest K. Malmin Sørlandets Travpark 5 17/4 - 02 / 8 2180 26,0 65
John Arne Degnes-Åsmund Degnes K. Malmin Sørlandets Travpark 4 03/4 - 07 / 5 2160 26,0 127
Kristian Malmin (T) Jenny Thygesen (T) K. Malmin Sørlandets Travpark 2 20/2 - 08 / 6 2160 27,1 g 110
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 12/2 - 04 / 10 2120 29,2 240
8 2013: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -17 -0 -1 -2 -6 -40 946
Linnelden 1 Plass 1 284 001
12 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Momarken Travbane 0 24/4 - 09 / 9 2160 25,6 g 106
e. Temlinn v. Alm Hadar O. Sagholen Jarlsberg Travbane - 15/4 - 06 / 3 1609 dg a 316
Marie Tovengen /Askim O. Sagholen Drammen Travbane 4 27/3 - 08 / 12 2120 26,7 218
Odd Arne Sagholen (T) Tim Fiskerud O. Sagholen Bjerke Travbane 0 29/12 - 04 / 5 2140 27,9 334
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane 4 22/10 - 06 / 6 2100 25,7 297
9 2015: -9 -0 -0 -1 -4 -18 500 2014: -9 -0 -0 -0 -1 -2 500
Rabb Odin 2 Plass 1 355 071
13 år SVART H v.Moe Odin K. Johansen Momarken Travbane 3 24/4 - 09 / 10 2160 24,9 152
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten M. Ottersen Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 06 / 8 1609 24,0a 386
Brynjulf Bjørge-Ann E. Bergsjøbrenden /Reinsvoll M. Ottersen Biri Travbane 5 01/4 - 04 / 6 1609 23,2a 541
Eirik Høitomt (T) Brynjulf Bjørge H. Holm Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 4 1609 26,5a 175
Hvit m/svarte ermer, reklame M. Ottersen Biri Travbane 0 13/11 - 04 / 10 2120 32,0 329
10 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -9 -0 -1 -0 -4 -23 500
Brenne Kongen 3 Plass 1 213 093
13 år SVART H v.Lykke Gutten J. Brenne Biri Travbane 0 22/10 - 06 / 2 2100 26,1 g 123
e. Gullterna v. Haakesjur J. Brenne Arvika 3 02/10 - 06 / 4 2140 24,4 353
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen J. Brenne Biri Travbane 24/9 - 09 / 12 2100
Jens Kristian Brenne (T) Vidar Asgeir Brenne J. Brenne Bjerke Travbane 0 19/9 - 04 / 7 2160 26,0 595
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame J. Brenne Biri Travbane 5 04/9 - 06 / 8 2100 25,8a 275
11 2012: -12 -0 -3 -0 -6 -42 000 2011: -16 -1 -1 -0 -5 -99 332
H.G. Elessar 4 Plass 1 005 418
9 år BRUN H v.Pål Even L. Kolle Sørlandets Travpark 1 30/4 - 07 / 11 2160 25,6 494
e. Simir v. Ilmin G. Stenberg Åby 6 16/4 - 03 / 6 2160 26,3 729
Mariann Vebostad Trudvang /Borkenes G. Stenberg Sørlandets Travpark 0 03/4 - 07 / 12 2180 26,0 740
Glenn Kramer Stenberg (T) Geir Kihle (T) G. Stenberg Bjerke Travbane 0 23/3 - 10 / 1 1640 23,8 815
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame K. Johansen Bjerke Travbane 5 16/3 - 05 / 10 1609 26,0a 434
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Gonagas 5 Plass 1 210 521
14 år SVART H v.Ulsrud Igel D. Aarum Romme 3 23/4 - 09 / 3 2180 25,0 g 74
e. Heidina v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 2 16/3 - 05 / 9 1609 25,2a 73
Tonje Kristine Minge /Skreia K. Johansen Jarlsberg Travbane 3 04/3 - 06 / 6 2100 27,3 34
Vidar Hop (T) Jan-Erik Minge K. Johansen Bjerke Travbane 4 23/2 - 06 / 9 2680 26,9 128
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Johansen Drammen Travbane 3 14/2 - 08 / 6 1700 25,5 g 75