<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:12 V5-4
DD-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 60.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : 4-8 Trippel : 4-8-1 Plass : 4-8-1

1 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -13 -0 -1 -0 -0 -6 000
Haugestad Linnfrigg 2100 1 Plass 85 101
10 år BRUN H v.Friggbest O. Sagholen Momarken Travbane 0 21/4 - 02 / 11 1640 31,6ag 224
e. Temlinn v. Alm Hadar O. Sagholen Bjerke Travbane 5 07/4 - 02 / 6 1609 30,5ag 290
Wenche Hestad-Harry B. Hågensen O. Sagholen Momarken Travbane - 18/1 - 03 / 3 2140 dg a 180
O. Sagholen H. Holm Bjerke Travbane 0 01/1 - 03 / 7 2140 br rg 35
hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 7 15/12 - 01 / 4 1640 32,3 498
2 2011: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rødberg Prinsen 2 Plass 61 000
8 år SVART V v.Ara Svarten G. Flåten Jarlsberg Travbane P 15/4 - 23 / 5 2120 32,1 P
e. Falk Erlin v. Dublan G. Flåten Drammen Travbane 0 29/6 - 04 / 11 2100 br a 162
Geir Olav Skarpås /Rødberg G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 09/6 - 06 / 6 1609 30,4a 18
G. Flåten Geir Olav Skarpås G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 23/5 - 01 / 2 1700 31,0a 24
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 07/5 - 06 / 2 2100 33,6a 73
3 2014: -7 -0 -0 -0 -3 -7 500 2013: -26 -3 -2 -3 -7 -97 501
Låhne Vind* 3 Plass 233 501
9 år BRUN V v.Lex Jon G. Flåten Bjerke Travbane 16/3 - 04 / 3 2140
e. Klingilita v. Elding G. Flåten Bjerke Travbane 6 09/3 - 04 / 12 1640 32,1 71
Sverige G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 24/2 - 02 / 9 1700 32,6ag 36
A. Låhne G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 17/2 - 04 / 6 1700 32,9 16
hvit m/fire svarte tverrstriper. G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 01/2 - 03 / 2 1700 31,2a 66
4 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -13 -1 -0 -0 -5 -24 000
Hasse 4 Plass 343 889
11 år BRUN V v.Bokli Balder J. Brenne Åmål 4 15/4 - 05 / 2 2100 34,7 g 19
e. Augne Lill v. Elding J. Brenne Momarken Travbane 2 29/3 - 03 / 11 2140 33,0a 41
Bjørn Liseter /Mysen J. Brenne Klosterskogen Travbane 1 14/3 - 01 / 9 2120 33,7 81
J. Brenne J. Brenne Bjerke Travbane 1 24/2 - 03 / 6 1609 32,9a 659
rød m/svart sk.stk/motg.kile, reklame J. Brenne Momarken Travbane 08/2 - 20 / 4 2160 36,8 P
5 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -25 500 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 5 Plass 201 500
12 år SVART V v.Moe Odin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 08/4 - 02 / 9 2120 33,4 213
e. Gik Mina v. Ilmin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 25/3 - 08 / 13 2120 33,0 128
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez G. Gundersen Bjerke Travbane - 20/1 - 02 / 6 1609 dg ar 61
G. Austevoll Kjell Teigen (B) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/12 - 02 / 5 1609 35,3arg 39
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re E. Høitomt Bjerke Travbane - 20/10 - 10 / 3 2160 dg 115
6 2011: -10 -0 -0 -0 -3 -6 500 2010: -10 -0 -0 -0 -3 -8 000
Duber 6 Plass 57 500
5 år MØRKBR V v.Pål Even V. Hop Klosterskogen Travbane 6 11/4 - 07 / 7 1700 34,2ag 164
e. Alm Ylva v. Alm Svarten E. Hafskjold Jarlsberg Travbane P 07/1 - 21 / 2 2120 36,9 P
Anneli Myrann /Stokke M. Pedersen Bergen Travpark - 05/8 - 05 / 2 2100 dg 369
V. Hop Anneli Myrann S. Wassberg Bergen Travpark 4 29/7 - 09 / 3 2120 31,6 348
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl J. Landaas Bergen Travpark 0 20/7 - 04 / 12 2100 35,5ag 438
7 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -10 147 2015: -21 -0 -1 -1 -6 -26 190
Lykke Berit 7 Plass 539 421
11 år BRUN HP v.Spikeld J. Bjerring Jarlsberg Travbane 5 15/4 - 09 / 4 2609 33,0a 153
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 01/4 - 02 / 8 2120 33,2 116
Stall Grønhovd J. Bjerring Bjerke Travbane 2 16/3 - 04 / 4 2140 33,6 193
J. Bjerring Kjell Grønhovd J. Bjerring Drammen Travbane 4 01/3 - 02 / 2 1700 35,4a 258
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl T. Borg Bjerke Travbane 4 22/1 - 03 / 1 1640 33,0 g 41
8 2014: -10 -0 -0 -1 -3 -11 000 2013: -19 -0 -1 -2 -9 -59 500
Bjørntvedt Knekten 8 Plass 314 000
7 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 22/4 - 02 / 12 2120 dg 48
e. Bjørntvedt May v. Troll Jahn T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 11/4 - 07 / 6 1700 30,1a 105
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien E. Høitomt Drammen Travbane 7 01/3 - 02 / 6 1700 35,5a 24
E. Høitomt Elsa Fiskum Bjørntvedt E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 01/2 - 03 / 11 1700 31,1a 131
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Sørlandets Travpark 8 09/1 - 02 / 2 2140 35,0 g 95
9 2014: -9 -0 -0 -1 -2 -10 000 2013: -26 -0 -0 -2 -7 -30 680
Skøylill 9 Plass 190 653
9 år SVART HP v.Ravn Jahn E. Schem Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 09 / 2 2609 34,3ag 347
e. Sindy Linn v. Lykke Gutten E. Schem Bjerke Travbane - 30/3 - 08 / 11 2140 dg 142
Stall Skøy E. Schem Bjerke Travbane 3 16/3 - 04 / 5 2140 33,6 137
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 5 16/2 - 03 / 2 2140 33,6 g 221
Mørkblå med sølvgrå ermer + reklame E. Schem Bjerke Travbane 23/12 - 03 / 9 2100
10 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -4 -0 -0 -1 -0 -4 000
Haugestad Best 10 Plass 58 000
6 år BRUN V v.Friggbest G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 15/4 - 09 / 6 2609 32,8a 104
e. Vollansokka v. Løbergs Troll G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 14/3 - 05 / 12 2100 35,2ag 63
Anton Solberg /Skien E. Høitomt Bjerke Travbane - 22/9 - 01 / 7 2140 dg 56
M. Helland Geir Flåten (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 24/7 - 08 / 4 2140 31,0 g 34
gul m/svart h og ermstriper E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 16/7 - 05 / 12 2120 31,4 g 48