<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m ved vunnet 32.000 kr.
3-15-årige hopper høyest 54.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 11 Duo : 11-15 Trippel : 11-15-10 Plass : 11-15-10

1 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Ulvrikke 2100 1 Plass 48 500
11 år BRUN HP v.Klaastad Ulv M. Helland Drammen Travbane 4 19/4 - 03 / 2 2100 33,2a 316
e. Bente Brage v. Tom Brage A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 24/2 - 02 / 7 1700 dg a 401
Jens Aarum-Malin Vibeke Gundersen A. Heisholt Klosterskogen Travbane - 17/2 - 04 / 5 1700 dg 286
M. Helland Johan Hogstad V. Hop Bjerke Travbane 6 02/2 - 07 / 6 1640 34,8 g 143
gul m/svart h og ermstriper A. Heisholt Sørlandets Travpark 7 09/1 - 02 / 4 2140 35,0 g 565
2 2013: -6 -0 -0 -0 -3 -6 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rosa Mi 2 Plass 12 000
6 år BRUN HP v.H.G. Balder T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 01/4 - 01 / 8 2120 36,1 g 33
e. Lannem Sylvia v. Atom Vinter T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 25/2 - 01 / 3 2100 38,0 g 28
Kari Kristensen /Sannidal T. Solberg Drammen Travbane - 14/2 - 01 / 3 2120 dg 74
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 19/11 - 01 / 2 2100 dg 111
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 17/10 - 01 / 10 2100 37,7 g 96
3 2012: -20 -0 -3 -0 -7 -58 500 2011: -19 -2 -3 -1 -5 -59 000
Annegull 3 Plass 117 500
6 år SVART HP v.Bokli Eld G. Flåten Drammen Travbane 6 19/4 - 03 / 10 2100 33,5a 129
e. Boklisiv v. Bork Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane 0 08/4 - 02 / 1 2100 34,8 148
Ove Reime-Kristine Kvasnes V. Hop Drammen Travbane 8 27/3 - 02 / 3 2100 34,2 g 217
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 09/3 - 07 / 4 2140
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 04/3 - 03 / 2 2100 39,3 109
4 2011: -9 -0 -1 -1 -2 -18 000 2010: -5 -0 -1 -0 -1 -9 000
Valle Sol 4 Plass 45 500
6 år LYSBRUN HP v.Spikeld B. Gustavsen Klosterskogen Travbane 0 11/4 - 07 / 3 1700 dist ag 134
e. Sviterna v. Glup B. Gustavsen Bjerke Travbane 4 31/3 - 02 / 11 2100 32,8a 622
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 02/3 - 02 / 8 2180 br g 297
B. Gustavsen B. Gustavsen Drammen Travbane 21/2 - 21 / 5 2120 35,6 P
rød m/svart kile. B. Gustavsen Drammen Travbane - 15/3 - 04 / 7 1700 dg a 51
5 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Spikperla 5 Plass 155 003
12 år BRUN HP v.Spikeld L. Kolle Drammen Travbane 1 19/4 - 03 / 9 2100 32,5a 92
e. Perlerosa v. Solett L. Kolle Momarken Travbane 4 05/4 - 04 / 4 2140 34,3 g 188
Øystein Olav Åsheim /Tinn Austbygd L. Kolle Klosterskogen Travbane 24/3 - 01 / 8 2100
T. Borg Christine Haugen (P) L. Kolle Biri Travbane 5 18/3 - 01 / 6 2120 35,1 g 414
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl E. Skaug Klosterskogen Travbane - 08/3 - 04 / 1 2100 dg 434
6 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fridalill 6 Plass 22 216
9 år BRUN HP v.Frigg Mollyn C. Antonsen Bjerke Travbane P 06/4 - 20 / 1 2140 34,8 g P
e. Maia Mollyn v. Atom Vinter O. Hansen Jarlsberg Travbane 0 17/10 - 05 / 7 2100 dist g 775
Ole-Jonny Hansen /Manstad C. Hansen Momarken Travbane - 05/10 - 04 / 4 2140 dg a 261
J. Mjølnerød Ole-Jonny Hansen (B) C. Hansen Kala Landbane - 10/8 - 01 / 10 1940 dg 575
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Hansen Momarken Travbane 6 03/8 - 03 / 6 2140 35,2a 421
7 2012: -8 -0 -0 -0 -2 -5 500 2011: -13 -0 -1 -3 -3 -26 000
Høiby Pilminni 7 Plass 51 500
5 år MØRKBR HP v.Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 04/4 - 04 / 5 2100 34,5a 181
e. Høiby Rita v. Pilmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 04 / 6 2120 37,0 40
Anne Birkeland-Ellen Merethe Karlsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 04/10 - 01 / 10 2120 35,2 g 165
J. Gaustad Thor Erik Holm C. Antonsen Biri Travbane 3 03/9 - 01 / 6 2100 36,0 79
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 7 27/8 - 01 / 1 2100 36,0 g 185
8 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -13 -0 -1 -0 -5 -21 307
Tronjasol 8 Plass 82 807
8 år SVART HP v.Storm Jo P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 12/4 - 03 / 12 2140 36,5ag 499
e. Tronja v. Lyngsvarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 04/4 - 04 / 11 2100 34,7a 75
Kristin Furulund Strøm /Spydeberg G. Austevoll Drammen Travbane 0 22/3 - 03 / 8 2100 35,8ag 418
C. Antonsen Kristin Furulund Strøm P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 15/2 - 03 / 10 2140 35,4a 190
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. O. Østre Momarken Travbane 30/11 - 08 / 7 2140
9 2012: -6 -0 -0 -0 -4 -9 500 2011: -21 -3 -4 -1 -7 -100 500
Stjerne Sofie 2120 1 Plass 127 100
11 år MØRKBR HP v.Sjefen G. Bachmann Sørlandets Travpark 4 13/3 - 02 / 8 2160 34,7 g 150
e. Bayistina v. Bayison G. Bachmann Sørlandets Travpark 2 20/2 - 02 / 7 2180 32,8 g 52
Gørild Grande Haglund /Grimstad G. Bachmann Klosterskogen Travbane 4 01/2 - 03 / 10 1700 32,5ag 163
G. Bachmann Gørild Grande Haglund G. Bachmann Sørlandets Travpark 2 23/1 - 02 / 6 2180 33,0 660
svart m/blå ermer, sv. ermstr, rekl G. Bachmann Sørlandets Travpark 2 09/1 - 02 / 1 2140 34,2 583
10 2014: -3 -1 -0 -2 -0 -25 000 2013: -9 -1 -1 -3 -2 -65 000
Schuvablessa 2 Plass 341 500
7 år SVART HP v.Åsajerven T. Wollebæk Drammen Travbane 1 27/3 - 02 / 11 2120 30,9 20
e. Schuvara v. Schuvar T. Wollebæk Biri Travbane 1 11/3 - 03 / 6 2100 31,4 26
Nils Dagestad /Voss T. Wollebæk Leangen Travbane 1 28/2 - 01 / 1 2140 36,6 14
E. Høitomt Ola Martin Aasen (A) T. Wollebæk Biri Travbane 2 04/2 - 01 / 7 2120 34,2 g 73
Hvit m/svarte ermer, reklame T. Wollebæk Biri Travbane 7 14/1 - 07 / 7 2100 36,3 g 77
11 2015: -6 -0 -0 -0 -2 -4 500 2014: -14 -0 -2 -3 -3 -52 000
Valle Arja 3 Plass 295 500
8 år BRUN HP v.Moe Odin A. Heisholt Klosterskogen Travbane 3 22/4 - 02 / 7 2100 31,6 g 127
e. Trons Luna v. Trons Trollmin* A. Heisholt Jarlsberg Travbane 5 04/3 - 03 / 7 2120 36,2 148
Carolyn Skyer /Siljan L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 24/2 - 02 / 8 1700 32,7a 174
A. Heisholt Carolyn Skyer A. Heisholt Bjerke Travbane 4 02/2 - 07 / 1 1640 34,7 g 38
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Drammen Travbane 3 06/12 - 02 / 3 2100 36,9 g 19
12 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -4 453 2012: -18 -0 -0 -1 -7 -26 307
Stumne Molly* 4 Plass 81 800
8 år HUSKBRUN HP v.Frigg Mollyn V. Hop Drammen Travbane 0 10/4 - 07 / 7 2120 32,9 31
e. Slogum Gullet v. Elding V. Hop Jarlsberg Travbane 1 01/4 - 02 / 3 2100 33,7 74
Sverige V. Hop Jarlsberg Travbane 4 25/3 - 08 / 1 2100 32,8 g 200
V. Hop Merete Viksås O. Mikkelborg Bjerke Travbane - 02/3 - 02 / 1 2140 dg 260
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 17/2 - 01 / 2 2100
13 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -10 -1 -1 -0 -0 -30 000
Vår Faxa 5 Plass 580 000
8 år SVART HP v.Åkre Lurifax* (S) K. Johansen Klosterskogen Travbane 7 22/4 - 02 / 4 2100 32,0 505
e. Vår Dokka v. Skjoldsvarten T. Solberg Jarlsberg Travbane 4 08/4 - 02 / 7 2120 33,4 538
Stall Revahaugen M. Helland Klosterskogen Travbane 0 14/3 - 01 / 5 2120 36,6 131
H. Tholfsen Elisabeth B. Øksenholt M. Helland Jarlsberg Travbane 2 04/3 - 03 / 10 2120 35,2 102
Rød med grått skulderstykke M. Helland Drammen Travbane 6 21/2 - 02 / 13 1720 33,0 497
14 2011: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500 2010: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000
Ramstad Lotta 6 Plass 40 385
6 år RØD HP v.Moe Odin T. Solberg Momarken Travbane 0 08/2 - 04 / 2 1640 35,5a 151
e. Tida v. Alm Svarten T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/2 - 03 / 6 1700 35,1a 214
Sidsel Berger Kirkerød /Greåker K. Ødegaard Momarken Travbane 6 26/10 - 02 / 2 1640 35,0 199
J. Undem Frank Kirkerød K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 13/10 - 08 / 6 1640 32,4 g 1022
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 19/7 - 05 / 3 2140 37,5 181
15 2013: -12 -0 -1 -3 -5 -49 500 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Spiklita 7 Plass 153 000
10 år SVARTBRUN HP v.Spikeld T. Borg Klosterskogen Travbane 2 11/4 - 07 / 8 1700 31,2a 146
e. Bork Lita v. Bork Rigel L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 01/4 - 02 / 1 2100 34,1 46
Bjørn Inge Ramstad-Berit Slåtto Neerbye L. Kolle Momarken Travbane 0 06/8 - 04 / 5 2140 34,8ag 14
L. Kolle Bjørn-Inge Ramstad (B) L. Kolle Bjerke Travbane 4 21/7 - 01 / 2 1640 30,2 g 27
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 2 06/7 - 02 / 6 2120 31,3 34