Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15

Kaldblods 2100 m. Voltestart.
3-årige med 0 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : 4-5 Trippel : 4-5-7 Plass : 4-5-7

1 2011: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000 2010: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Åsgard Ty 2100 1 Plass 10 000
3 år RØD V v.Qvadrigo (S) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 24/3 - 20 / 3 2120 40,3 P
e. Moe Syr v. Spikeld K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 20/12 - 22 / 10 1720 52,8 g B
Torstein Sannes /Gvarv
K. Dalsbotten Torstein Sannes
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek
2 2013: -5 -0 -0 -0 -1 -4 000 2012: -11 -1 -1 -1 -4 -149 000
Søreng Spika 2 Plass 460 000
5 år LYSBRUN HP v.Spikeld L. Kolle Bjerke Travbane P 02/3 - 20 / 7 2160 38,3 P
e. Søreng Lisa v. Ulfrigg K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 20/8 - 22 / 7 2120 53,8 g B
Stall Tant Og Fjas
K. Johansen Per Dave Holtung (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
3 2018: -5 -1 -1 -2 -1 -112 500 2017: -15 -1 -0 -1 -6 -65 000
Valle Fryd 3 Plass 558 750
10 år SVART HP v.Åsajerven L. Kolle Klosterskogen Travbane P 20/12 - 20 / 7 2120 43,3 g P
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Klosterskogen Travbane 02/12 - 23 / 6 1720 49,9 B
Team Hest
J. Undem
hvit m/grønt skulderstk./ermer,reklame
4 2016: -9 -2 -1 -0 -4 -72 000 2015: -13 -2 -2 -4 -1 -163 000
Granfaks 4 Plass 517 956
8 år SVART H v.Voje Faks L. Kolle Klosterskogen Travbane P 14/3 - 21 / 8 2120 40,1 P
e. Mai Bausa v. Elding H. Øverdal Klosterskogen Travbane 16/9 - 22 / 4 1720 50,5 B
Team Øverdal & Co.
V. Hop Jan Kristian Øverdal (A)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
5 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -4 000 2013: -13 -0 -1 -2 -3 -46 000
Dragon 5 Plass 697 500
6 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld T. Solberg Jarlsberg Travbane P 20/3 - 20 / 10 2120 38,3 P
e. Komnes Glans v. Bork Rigel A. Mehla Jarlsberg Travbane 29/10 - 20 / 7 2120 51,4 B
Lars O. Romtveit /Skoppum
T. Solberg Morten Wik
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
6 2016: -8 -0 -1 -0 -4 -22 000 2015: -7 -0 -1 -0 -3 -15 000
Rabb Balder 6 Plass 88 000
8 år BRUN V v.H.G. Balder M. Ottersen Biri Travbane P 01/4 - 21 / 6 2120 44,7 P
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten M. Ottersen Biri Travbane 22/10 - 23 / 3 2100 dgpp N
Rikke Helen Christensen /Kviteseid M. Ottersen Biri Travbane 01/10 - 22 / 2 2120 55,1 g B
E. Høitomt Brynjulf Bjørge
Hvit m/svarte ermer, reklame
7 2018: -13 -0 -3 -1 -5 -105 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 7 Plass 1 155 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Gundersen Momarken Travbane P 30/11 - 20 / 8 2160 44,3 g P
e. Mille v. Spang Best G. Gundersen Momarken Travbane 06/8 - 22 / 8 2160 48,4 B
Jørgen Wik /Skjeberg
G. Gundersen Jørgen Wik
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Solmøy Åse 8 Plass 237 056
10 år BRUN HP v.H.G. Balder H. Nordland Jarlsberg Travbane - 20/3 - 01 / 8 2100 dg 712
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel H. Nordland Jarlsberg Travbane 03/12 - 20 / 5 2120 46,2 g P
Stall Frønes H. Nordland Jarlsberg Travbane 22/10 - 20 / 5 2120 45,9 B
H. Nordland
hvit m/blå ermer,gull belte&mansj,rekl