Neste løp >>>
Start ca kl. 18:00 V65-1
3-års Stjernen, k.bl.
3-års Stjernen, k.bl.
Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-årige .
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-5.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 1 Duo : 1-5 Trippel : 1-5-2 Plass : 1-5-2

1 2017: -4 -1 -0 -0 -2 -26 500 2016: -9 -1 -1 -1 -2 -78 000
Briskeby Rauen 2100 1 Plass 1 757 417
9 år RØD H v.Bokli Eld O. Mikkelborg Momarken Travbane 3 05/4 - 01 / 2 2140 35,0 157
e. Briskeby Jenta v. Rappfot O. Mikkelborg Bjerke Travbane 29/9 - 22 / 2 2140 41,7 g P
Dag Erik Raastad /Roa O. Mikkelborg Bjerke Travbane 28/7 - 20 / 1 1640 58,7 B
O. Mikkelborg Dag Erik Raastad
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame
2 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -8 -0 -4 -2 -1 -347 500
Ridder Stormen 2 Plass 347 500
4 år BRUN V v.Lome Elden E. Høitomt Leangen Travbane 2 21/3 - 01 / 7 2140 35,6 28
e. Aasfrigga v. Friggbest E. Høitomt Bjerke Travbane 15/9 - 22 / 2 2160 43,5 g P
Renate Ridderseth-Stig I. Ridderseth E. Høitomt Bjerke Travbane 04/8 - 20 / 3 1660 49,3 g B
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T)
Hvit m/svarte ermer, reklame
3 2017: -10 -1 -1 -2 -3 -40 842 2016: -10 -2 -0 -0 -3 -27 582
Lannem Frøyd 3 Plass 213 428
9 år BRUN H v.Åsajerven A. Sjoner Leangen Travbane 5 21/3 - 01 / 11 2140 39,7 185
e. Lannem Mai v. Friggbest T. Wollebæk Biri Travbane 11/3 - 20 / 8 2120 41,7 P
Marte Skrugstad Neser-Ronja Skrugstad T. Wollebæk Drammen Travbane 0 14/2 - 01 / 1 2100 br 68
K. Johansen Ola M. Skrugstad T. Wollebæk Biri Travbane 14/1 - 20 / 4 2100 43,4 P
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. A. Sjoner Leangen Travbane 25/10 - 21 / 2 2140 52,2 P
4 2014: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2013: -9 -2 -0 -1 -2 -35 000
Starelv Odin 4 Plass 193 000
6 år MØRKBR H v.Moe Odin A. Stensen Leangen Travbane 1 03/4 - 01 / 2 2140 35,4ag 10
e. Starelv Kora v. Korulv A. Stensen Leangen Travbane 1 21/3 - 01 / 1 2140 35,3 30
Dagfinn Murud /Løten D. Murud Biri Travbane 27/8 - 21 / 5 2100 41,4 P
A. Stensen Dagfinn Murud (T) D. Murud Biri Travbane 18/6 - 20 / 1 2100 47,3 B
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
5 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -43 000 2016: -24 -16 -2 -2 -2 -1 842 756
Tekno Odin 5 Plass 10 387 803
9 år SVART H v.Moe Odin Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 1 20/3 - 01 / 5 2100 32,3 g 13
e. Lyana v. Spang Best Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 31/10 - 22 / 5 2160 35,6 P
Stall WWW.SUPERTRAVER.INFO Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 08/8 - 22 / 3 1660 45,4 B
Ø. Tjomsland
mørkblå m/sølv reklame
6 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -5 -0 -0 -0 -4 -20 500
Prinse Uno 6 Plass 20 500
4 år BRUN H v.Prins Vinter E. Høitomt Momarken Travbane 4 05/4 - 01 / 1 2140 35,2 128
e. Ulpia v. Spang Best V. Hop Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 01 / 2 2100 38,1 g 174
Stall Espresso L. Kolle Drammen Travbane 14/2 - 23 / 5 2120 42,0 P
V. Hop Jan Per Brenden (T) L. Kolle Drammen Travbane 31/8 - 22 / 2 1700 59,2 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
7 2017: -5 -1 -0 -1 -0 -23 000 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000
Gylden Balder 7 Plass 3 360 155
9 år LYSBRUN H v.H.G. Balder G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 20/3 - 01 / 1 2100 35,0 g 75
e. Gylden Perla v. Pajaprins G. Gundersen Bjerke Travbane 09/3 - 22 / 7 2160 35,1 g P
Bent Olav Wigdal /Vikersund P. Holtung Bjerke Travbane 29/12 - 25 / 1 1640 46,4 B
G. Gundersen Per Dave Holtung (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2017: -6 -1 -1 -0 -1 -26 000 2016: -8 -1 -1 -1 -1 -44 889
Nordby Sleipner 8 Plass 597 889
9 år SVART V v.Fakse* (S) T. Solberg Momarken Travbane 5 05/4 - 01 / 4 2140 35,4 g 52
e. Frøken Sindy v. Elding T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 20/3 - 01 / 7 2100 35,6 g 119
Monica Borge-Knut-Erik Moe G. Flåten Jarlsberg Travbane 01/10 - 21 / 1 2100 44,2 P
T. Solberg Monica Borge G. Flåten Jarlsberg Travbane 03/9 - 21 / 4 2120 51,0 B
Blå m/gull seler&stjerner, reklame