<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:35 V5B-4
DD-1


Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 115.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : 6-3 Trippel : 6-3-7 Plass : 6-3-7

1 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500
Homme Vesla 2100 1 Plass 118 813
9 år SVART HP v.Pål Even E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 20/3 - 04 / 4 2100 dg 114
e. Vesle Mari v. Pajaprins E. Høitomt Forus Travbane 7 05/3 - 08 / 1 1600 30,3 279
Siv Kristine Skailand /Lyngdal T. Borg Sørlandets Travpark 4 20/2 - 07 / 7 1609 31,5ag 58
T. Borg Eirin Bjerland Vinvand T. Solberg Sørlandets Travpark 0 14/11 - 04 / 9 2160 br 395
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Sørlandets Travpark 5 10/10 - 07 / 2 2140 32,8 g 130
2 2013: -13 -0 -0 -0 -2 -4 000 2012: -9 -0 -0 -0 -1 -2 000
Sunnmørsfrigg 2 Plass 126 000
9 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn R. Larsen Momarken Travbane 5 15/3 - 03 / 5 1640 32,1ag 338
e. Sunnmørsjenta v. Elding R. Larsen Momarken Travbane 3 01/3 - 07 / 1 2140 31,5a 354
Roar Skaug Larsen-Anne Larsen R. Larsen Bjerke Travbane 0 16/2 - 03 / 4 2160 33,9 536
R. Larsen R. Larsen Momarken Travbane 3 11/1 - 04 / 6 1640 32,4a 446
hvit m.gul stjerne, hvite/gule ermer R. Larsen Bjerke Travbane - 08/12 - 04 / 1 2140 dg 329
3 2012: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000 2011: -12 -3 -4 -0 -1 -191 000
Storsjø Frøya 3 Plass 230 500
10 år BRUN HP v.Lykke Gutten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/3 - 04 / 6 2160 31,8 g 19
e. Storsjø Trolla v. Troll Jahn T. Solberg Forus Travbane 2 05/3 - 08 / 4 1600 28,9 50
Stall Rasko J. Juel Drammen Travbane - 21/2 - 04 / 3 2100 g1 ag 50
J. Juel K. Johansen Bjerke Travbane 6 09/2 - 01 / 8 1640 32,6 70
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 27/1 - 03 / 8 1700 32,0a 26
4 2011: -6 -0 -1 -0 -3 -21 500 2010: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Eld Vinnar V.H. 4 Plass 110 796
6 år SVART V v.Lome Elden K. Malmin Bjerke Travbane 0 17/3 - 01 / 9 2100 31,8a 256
e. Hjelset Fia v. Friggbest L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 25/2 - 03 / 3 2100 33,3 g 463
Svein Otto Svartangen-Hedda E. Assev T. Glittum Bjerke Travbane 2 02/2 - 03 / 11 2100 32,9a 169
K. Malmin Svein Otto Svartangen L. Kolle Drammen Travbane 8 18/1 - 04 / 3 2100 33,8a 89
Mørkblå med gul reklame/bånd J. Undem Sørlandets Travpark 09/1 - 05 / 9 2140
5 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -8 -0 -1 -0 -1 -12 000
Frons Eldar 5 Plass 100 000
7 år SVART V v.Engli Svarten A. Heisholt Jarlsberg Travbane 2 20/3 - 04 / 10 2100 33,8 427
e. Frons Eline v. Elding J. Undem Klosterskogen Travbane 0 24/2 - 03 / 3 2100 36,3 g 262
Halvor H. Haugland /Bø I Telemark J. Undem Jarlsberg Travbane 0 12/11 - 02 / 7 2620 35,2 504
A. Heisholt Halvor H. Haugland T. Tvedt Klosterskogen Travbane 0 28/10 - 05 / 8 2100 35,9a 70
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame J. Undem Drammen Travbane 0 05/10 - 02 / 5 2100 34,1ag 413
6 2011: -11 -3 -0 -2 -2 -96 000 2010: -11 -1 -0 -3 -4 -38 000
Eike Prinsen 6 Plass 134 000
5 år BRUN H v.Lome Kongen J. Gaustad Sørlandets Travpark 1 19/3 - 08 / 4 2140 30,3 g 756
e. Eike Borka v. Bork Rigel J. Gaustad Klosterskogen Travbane 1 24/2 - 02 / 3 1700 32,4a 117
Olaf Rønningen /Skien J. Gaustad Klosterskogen Travbane 3 17/2 - 04 / 9 1700 33,0 185
E. Høitomt Olaf Rønningen J. Gaustad Klosterskogen Travbane - 27/1 - 03 / 1 1700 dg a 56
Hvit m/svarte ermer, reklame J. Gaustad Sørlandets Travpark 3 09/1 - 02 / 12 2160 33,3 416
7 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -10 -0 -0 -1 -2 -12 048
Kile Sjefen 7 Plass 240 252
10 år SVART V v.Sjefen T. Solberg Forus Travbane 0 15/1 - 07 / 14 2060 35,1 19
e. Kile Turid v. Lappe Troll* T. Solberg Leangen Travbane 1 04/12 - 08 / 14 2160 31,9 24
Catrine Kristiansen Winge /Lunde T. Solberg Sørlandets Travpark 1 21/11 - 02 / 4 2160 31,0 13
T. Solberg T. Solberg Sørlandets Travpark 1 07/11 - 02 / 9 2160 32,2 16
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Sørlandets Travpark 1 31/10 - 02 / 6 2160 32,5 14
8 2012: -12 -2 -1 -1 -5 -68 594 2011: -20 -1 -1 -4 -9 -86 500
Tangen Jenny 8 Plass 227 594
7 år SVART HP v.Bokli Balder G. Austevoll Jarlsberg Travbane 6 20/3 - 04 / 2 2100 34,3 g 39
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Momarken Travbane 2 01/3 - 07 / 4 2140 31,4a 43
Jørn Gunnar Nilsen /Grålum G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 12/2 - 08 / 5 2100 33,5ag 284
G. Austevoll Jørn-Gunnar Nilsen G. Austevoll Drammen Travbane 4 18/1 - 04 / 12 2100 32,9a 162
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 03/1 - 08 / 6 2100 33,1a 93
9 2014: -9 -0 -1 -2 -4 -29 500 2013: -15 -1 -4 -0 -8 -83 500
Pål Svint 9 Plass 290 000
9 år SVART H v.Pål Even G. Flåten Drammen Travbane - 18/1 - 04 / 7 2100 dg a 27
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* G. Flåten Jarlsberg Travbane - 07/1 - 06 / 8 2100 dg 38
Einar Henneseid /Drangedal G. Flåten Bjerke Travbane 1 23/12 - 03 / 6 2100 33,8a 21
V. Hop Einar Henneseid G. Flåten Bjerke Travbane 1 15/12 - 01 / 5 1640 31,2 19
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Flåten Jarlsberg Travbane 1 26/11 - 02 / 5 1609 30,6a 14
10 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -8 -0 -0 -2 -4 -21 000
Spik Elden 10 Plass 411 700
12 år BRUN H v.Spikeld J. Gaustad Bjerke Travbane 3 10/3 - 02 / 8 1609 30,0ag 61
e. Julianne v. Torden Knut J. Gaustad Sørlandets Travpark 06/2 - 20 / 5 2160 33,9 P
Ellen Andrea Barth /Porsgrunn J. Gaustad Jarlsberg Travbane 21/1 - 20 / 11 2120 35,2 rg N
J. Gaustad Annelise Boklund E. Høitomt Sørlandets Travpark - 18/11 - 02 / 3 2140 dg 45
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl E. Grohs Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 03 / 12 2100 35,0ag 224
11 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -0 -2 -2 -10 350
Mustang 11 Plass 247 650
13 år SVART V v.Vinnikvikken L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 08/3 - 03 / 10 1700 30,9a 161
e. Enge Pila v. Fosen Todd L. Kolle Drammen Travbane - 21/2 - 05 / 8 1700 dg a 63
Anniken Storhaug /Harstad G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 06/2 - 05 / 6 2160 33,1 494
L. Kolle Asbjørn Steen (A) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 09/1 - 05 / 8 2160 32,0 400
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Thygesen Sørlandets Travpark 7 12/12 - 02 / 6 2160 34,6 74
12 2014: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000 2013: -9 -1 -1 -0 -2 -29 500
Hornnes Even 12 Plass 234 000
8 år BRUN V v.Røste Bo* (S) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 08/3 - 03 / 1 1700 31,1a 98
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten O. Olsen Bjerke Travbane 0 02/2 - 03 / 7 2100 33,7a 111
Arvid Aasheim /Skreia A. Stensen Bjerke Travbane 0 17/9 - 04 / 5 1609 30,2ag 134
G. Gundersen Kai Egil Olseng A. Stensen Drammen Travbane 2 24/8 - 02 / 6 1700 31,1a 33
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 28/7 - 07 / 12 2100 30,0a 252