Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 360.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : 7-3 Trippel : 7-3-5 Plass : 7-3-5

1 2012: -5 -1 -0 -0 -3 -40 000 2011: -11 -0 -1 -0 -6 -30 000
Idbalder 2100 1 Plass 392 500
10 år HUSKBRUN H v.Ara Svarten G. Austevoll Drammen Travbane 6 21/2 - 06 / 7 1700 28,5ag 245
e. Idtuva v. Alm Svarten G. Austevoll Momarken Travbane 6 08/2 - 02 / 1 2140 31,0a 47
Stall Ida Christine G. Austevoll Biri Travbane 6 28/1 - 05 / 4 2100 30,2ag 57
O. Østre Per Gunnar Roos G. Austevoll Bjerke Travbane 0 01/9 - 03 / 12 2100 29,9ag 147
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 07/8 - 05 / 14 2120 27,5 906
2 2011: -5 -0 -0 -1 -1 -25 500 2010: -16 -1 -3 -2 -6 -114 242
Dag Vilja 2 Plass 359 510
9 år BRUN HP v.Moe Odin P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 27/12 - 08 / 9 1660 29,8 g 136
e. Dag Riga v. Alm Rigel P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 14/12 - 03 / 8 2160 31,7 g 22
Jens Ivar Fjellhaug /Skreia P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 24/11 - 04 / 6 2160 28,8 404
T. Wollebæk Jens Ivar Fjellhaug (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 1 02/11 - 06 / 7 2140 29,1a 161
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 3 19/10 - 06 / 2 2140 31,4 477
3 2013: -8 -1 -1 -1 -3 -38 661 2012: -27 -2 -0 -8 -9 -115 456
Gyllstjern 3 Plass 515 117
11 år BRUN V v.Spikeld S. Løvvold Bjerke Travbane 3 23/2 - 11 / 2 1609 28,5a 31
e. Gyllstjerna v. Toddy B. Steinseth Biri Travbane 5 28/1 - 05 / 6 2100 30,0ag 46
Trond Ellefsen & Stall To-Bak P.T. B. Steinseth Bjerke Travbane 2 19/1 - 03 / 5 2100 28,0ag 245
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 24/11 - 01 / 2 2100 31,8ag 70
Rød m/grønn krage,mansjett&belte,rekl B. Steinseth Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 8 2100 29,5ag 194
4 2012: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000 2011: -8 -0 -0 -2 -5 -25 000
Pirka 4 Plass 346 500
11 år BRUN V v.Eng Svarten M. Nyløkken Bjerke Travbane 4 23/2 - 11 / 3 1609 28,6a 111
e. Sotina v. Alm Rigel K. Malmin Momarken Travbane 5 08/2 - 02 / 5 2140 31,0a 98
Maja Anette Nybråten /Vøyenenga G. Gundersen Biri Travbane 3 28/1 - 05 / 7 2100 29,8a 263
K. Malmin Maja Anette Nybråten H. Borgli Bjerke Travbane 4 12/1 - 08 / 9 2180 30,2 221
Mørkblå med gul reklame/bånd C. Lindblom Romme 0 10/12 - 07 / 1 1640 29,8 393
5 2012: -9 -0 -0 -0 -1 -3 000 2011: -25 -1 -5 -4 -8 -111 000
Kling Jens 5 Plass 356 703
9 år BRUN V v.Nordli Svarten G. Antonsen Biri Travbane 26/2 - 03 / 7 1609
e. Kling Hamra v. Braute G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 24/2 - 05 / 2 1700 29,1a 38
Stall Oktetten A. Stensen Bjerke Travbane 4 17/2 - 04 / 7 1609 27,9a 70
A. Stensen Finn Holmen (T) A. Stensen Bjerke Travbane 09/2 - 03 / 1 1609
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Drammen Travbane 5 05/2 - 03 / 9 1700 29,1a 412
6 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -10 -0 -1 -1 -2 -25 000
Landås Becca 6 Plass 426 850
10 år BRUN HP v.Pål Even O. Mikkelborg Biri Travbane 0 26/2 - 05 / 9 2120 29,7 372
e. Rappkora v. Korbest O. Mikkelborg Drammen Travbane - 05/2 - 06 / 7 2120 dg 139
Lars Birger Stomlien /Dokka H. Holm Bjerke Travbane 4 26/1 - 05 / 6 2160 29,4 171
H. Holm Lars Birger Stomlien H. Holm Biri Travbane 0 14/1 - 01 / 3 1609 30,2a 159
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 2 05/1 - 04 / 6 2160 28,0 109
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -0 -0 -2 -8 000
Storm Eld 7 Plass 626 000
13 år SVART V v.Storm Jo L. Kolle Bjerke Travbane 3 02/3 - 08 / 7 1609 27,3a 53
e. Eld Mai v. Elding H. Holm Leangen Travbane 5 19/2 - 06 / 8 2140 27,6 217
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Drammen Travbane 3 05/2 - 03 / 2 1700 28,9a 37
L. Kolle Erik Skaug (A) L. Kolle Momarken Travbane 2 18/1 - 06 / 4 1640 27,6a 30
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 1 10/1 - 06 / 6 2120 30,1 43
8 2011: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2010: -10 -1 -1 -1 -1 -35 000
Brazze Jahn 8 Plass 335 150
13 år BRUN V v.Spikeld J. Gustavsen Jarlsberg Travbane 19/12 - 20 / 11 2120 37,1 g P
e. Klara Fina v. Atom Vinter E. Høitomt Bjerke Travbane - 16/6 - 05 / 1 2600 dg ar 247
Team Syvertsens Hestetransport E. Høitomt Drammen Travbane 01/6 - 05 / 12 1700
E. Høitomt Tor Olaf Halle (T) H. Borgli Biri Travbane 28/5 - 23 / 6 2120 36,0 rg N
Hvit m/svarte ermer, reklame G. Gundersen Bjerke Travbane - 15/5 - 06 / 3 3140 dg 915
9 2011: -8 -0 -0 -1 -5 -14 500 2010: -25 -2 -1 -5 -9 -98 000
Kolnes Mai 9 Plass 328 000
8 år LYSBRUN HP v.Pål Even B. Steinseth Bjerke Travbane 0 02/3 - 08 / 3 1609 27,9a 361
e. Jar Senta v. Grans Trygg A. Westberg Bjerke Travbane 6 23/2 - 11 / 1 1609 28,9ag 54
Ragnvald Nordstrand /Vallset A. Westberg Biri Travbane 5 11/2 - 02 / 1 1600 28,8 381
Ø. Ruttenborg Ragnvald Nordstrand (A) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 28/1 - 05 / 3 2100 30,6a 212
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame A. Westberg Bjerke Travbane 3 12/1 - 08 / 10 2180 30,1 40