<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:15 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
3-15-årige.
22. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2013: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2012: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Stumne Krutt 2140 1 Plass 2 000
7 år MØRKBR HP v.Slogum Nils Ø. Ruttenborg Biri Travbane N 14/1 - 20 / 6 2100 43,6 g N
e. Slogum Gullet v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane N 27/8 - 21 / 7 2100 42,1 g N
Line Torp-Rolf Hegg O. Mikkelborg Biri Travbane 0 13/8 - 01 / 2 2100 dist g 544
O. Mikkelborg Merete Viksås O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane - 14/6 - 01 / 5 2100 dg 1044
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame V. Hop Klosterskogen Travbane - 22/4 - 01 / 4 2100 dg 311
2 2012: -6 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -5 -0 -0 -0 -2 -4 000
Høiby Aron 2 Plass 6 000
6 år MØRKBR V v.Lex Jon K. Nordtømme Leangen Travbane 29/12 - 20 / 5 2140 00,8 B
e. Høiby Tyra v. Høiby Kongen
Stall Flaten
O. Østre Marit Synnøve Syversen
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
3 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2011: -16 -3 -2 -2 -6 -124 233
Garli Mollyn 3 Plass 248 875
9 år MØRKBR V v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 02/2 - 03 / 6 2100 br a 59
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten O. Sagholen Bjerke Travbane 4 30/12 - 04 / 3 2100 32,1a 87
Conrad Kulblik Hjørnerød /Fredrikstad H. Kulblik Bjerke Travbane 3 15/12 - 01 / 6 1660 30,4 125
K. Johansen Sverre Hjørnerød (A) O. Sagholen Bjerke Travbane 2 02/12 - 04 / 8 1609 30,8a 25
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. H. Kulblik Bjerke Travbane 0 04/11 - 05 / 6 1609 29,6a 40
4 2014: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Tinn Rosa 4 Plass 2 000
11 år BRUN HP v.Troll Kos O. Wassberg Bergen Travpark - 04/10 - 08 / 4 2100 dg 464
e. Ternemi v. Golan R. Halvorsen Bergen Travpark - 13/9 - 07 / 7 2100 dg 651
Svein Otto Vegen-Camilla Svennes Hole R. Halvorsen Bergen Travpark 0 02/8 - 07 / 4 2100 41,8 g 464
T. Solberg Svein Otto Vegen O. Wassberg Bergen Travpark P 12/7 - 21 / 1 2120 41,4 P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame C. Olsen Bergen Travpark 15/2 - 21 / 3 2120 51,6 g N
5 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -26 500
Skjetnemie 5 Plass 210 000
10 år HUSKBRUN HP v.Elding
e. Skjetnemari v. Minpil
Steve Johansen-Celine Storhaug
A. Dahlshaug Gunnar Gjerstad (T)
Hvit m/grønn hestesko/ermstr.
6 2016: -13 -1 -2 -2 -1 -67 444 2015: -22 -6 -4 -2 -4 -366 013
S.T.C.C. Faksa 2160 1 Plass 1 208 518
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Bjerke Travbane 03/11 - 22 / 6 1640 47,8 B
e. Molanda v. Moe Odin
Morten Langli /Oslo
L. Kolle Ola Rustad
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
7 2017: -5 -1 -0 -1 -0 -23 000 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -18 000
Gylden Balder 2 Plass 3 360 155
9 år LYSBRUN H v.H.G. Balder P. Holtung Bjerke Travbane 29/12 - 25 / 1 1640 46,4 B
e. Gylden Perla v. Pajaprins
Bent Olav Wigdal /Vikersund
G. Gundersen Per Dave Holtung (T)
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2014: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -15 -0 -0 -0 -8 -24 448
Finnskog X.O. 3 Plass 70 255
6 år HUSKBRUN V v.Kasper Mollyn H. Kulblik Bjerke Travbane 15/12 - 20 / 2 1640 55,5 B
e. Silje Spretta v. Pajaprins
Stall Siste Sjanse
S. Hjørnerød Jonas Hjørnerød
blå m/lysgrønne seler & hestehode i sk