<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:48 V5-2


Varmblods 2100 m. Autostart.
3-12-årige høyest 115.000 kr. med høyest 300 poeng.
Premier: 14.000-7.000-4.000-3.000-2.500-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : 8-2 Trippel : 8-2-7 Plass : 8-2-7

1 2011: -5 -1 -0 -0 -0 -5 278 2010: -12 -0 -2 -0 -3 -10 608
Kingo Hydrup* (DK) 2100 1 Plass 82 812
10 år MØRKBR V v.Bostonian* (US) A. Pedersen Aalborg - 24/1 - 07 / 2 2100 dg a 190
e. Lorena Ås* (S) v. Lord Of All (US) A. Pedersen Aalborg 1 10/1 - 03 / 1 1600 17,9a 202
Danmark A. Pedersen Bjerke Travbane 0 23/12 - 01 / 8 1609 18,5a 70
A. Pedersen A. Pedersen Billund 5 24/11 - 05 / 1 1900 17,1a 153
blå/svart/rød J. Juel Aalborg 0 28/9 - 07 / 1 2100 17,1a 191
2 2012: -12 -1 -1 -1 -3 -39 000 2011: -19 -0 -1 -1 -5 -26 500
My Kendricke 2 Plass 137 500
7 år BRUN HP v.Kendrick Hanover (US) T. Desserud Bjerke Travbane 0 27/1 - 01 / 11 1609 17,5a 733
e. Catch Me v. Messerschmitt (US) M. Helland Momarken Travbane 0 21/9 - 03 / 1 1640 16,8ag 240
Team Plassen K. Malmin Momarken Travbane 0 14/9 - 05 / 7 2140 18,3a 258
H. Holm Trygve Plassen K. Malmin Klosterskogen Travbane 4 30/8 - 01 / 5 1700 16,9a 220
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Biri Travbane 20/8 - 03 / 2 1609
3 2011: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -13 -2 -1 -1 -5 -57 083
O'Harry (DK) 3 Plass 78 129
5 år BRUN H v.S.J.'s Photo* (US) C. Clausen Charlottenlund 2 19/9 - 06 / 1 2000 17,1a 84
e. Devil's Lady (DK) v. Little Devil (US) S. Juul Halmstad 5 06/9 - 06 / 1 2640 16,4 144
Erik Korsvolla /Gran S. Juul Charlottenlund 0 27/8 - 05 / 2 2000 15,7a 64
E. Høitomt Erik Korsvolla C. Clausen Charlottenlund 5 15/8 - 03 / 1 2500 16,1a 882
Hvit m/svarte ermer, reklame S. Juul Charlottenlund 0 25/7 - 07 / 1 2950 18,4 216
4 2012: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2011: -6 -0 -0 -0 -3 -7 000
Early Endurance 4 Plass 108 000
7 år MELL.BR. HP v.Abracadabrant* (IT) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 03/2 - 05 / 4 1609 20,9ag 307
e. Enduring v. Sea Chanty (US) O. Mikkelborg Biri Travbane 6 14/1 - 05 / 9 2100 18,1a 484
Viola Augdal /Hommelvik K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 07/1 - 08 / 2 1609 18,1ag 80
O. Mikkelborg Tom Forkerud (T) O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 07/12 - 09 / 11 2140 19,2a 205
rød m/svart og hvit søm, hvit reklame H. Holm Jarlsberg Travbane 0 12/11 - 08 / 10 2100 20,2a 114
5 2012: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2011: -12 -0 -1 -1 -3 -21 500
Yourmypuck (NL) 5 Plass 108 263
7 år BRUN HP v.Santana Boko* (NL) T. Solberg Bjerke Travbane 0 27/1 - 01 / 8 1609 17,2a 99
e. Ditka Pride (S) v. Ditka Hanover* (US) N. Andersen Charlottenlund 0 24/10 - 07 / 1 2020 16,8 507
Stall Nybrøttet N. Andersen Charlottenlund 3 10/10 - 04 / 1 2500 16,8a 68
K. Malmin Tom Pettersen N. Andersen Jägersro 0 14/9 - 04 / 1 1640 15,7a 334
Mørkblå med gul reklame/bånd S. Andersen Charlottenlund 5 28/8 - 02 / 3 2000 15,7a 583
6 2013: -9 -0 -0 -1 -2 -11 500 2012: -18 -1 -2 -4 -6 -100 723
High Chanel 6 Plass 252 723
7 år MELL.BR. HP v.Master Thoj O. Østre Drammen Travbane 0 10/1 - 03 / 3 1700 br g 48
e. Nan Madol v. Lindy's Super Kick (US) O. Østre Bjerke Travbane 6 07/9 - 08 / 3 2100 17,1a 309
Harald Svendsvoll /Vanse O. Østre Drammen Travbane 0 14/8 - 09 / 12 1700 dist ag 355
O. Østre O. Østre Momarken Travbane 3 06/8 - 02 / 6 1640 16,0a 147
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 10/7 - 05 / 8 2160 19,8 g 48
7 2011: -6 -0 -0 -2 -1 -10 000 2010: -9 -0 -1 -0 -4 -18 500
Vouriante (NL) 7 Plass 118 380
8 år MØRKBR HP v.Victor Victor* (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 3 08/2 - 01 / 3 2100 18,6a 650
e. Go Fine Mountain (NL) v. Ulaan (NL) G. Gundersen Momarken Travbane 25/1 - 03 / 6 1640
Britt Inger Wahl /Rakkestad G. Gundersen Momarken Travbane - 18/1 - 08 / 8 1640 dg 337
L. Kolle Brit Inger Wahl O. Sagholen Drammen Travbane 8 21/12 - 01 / 10 1700 18,1a 953
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Sagholen Jarlsberg Travbane 6 10/12 - 05 / 5 2100 17,5a 615
8 2014: -8 -0 -1 -1 -1 -12 000 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0
L.O. Zonett Scott 8 Plass 223 800
11 år MØRKBR HP v.Kendrick Hanover (US) K. Rasmussen Bjerke Travbane 0 08/2 - 01 / 7 2100 20,1ag 79
e. Grandessa Scott v. Ideal Du Gazeau (FR) K. Rasmussen Bjerke Travbane 0 26/1 - 04 / 7 1609 16,8ag 247
Linda Vinjor /Vestfossen K. Rasmussen Drammen Travbane 4 18/1 - 05 / 4 1700 17,2a 435
K. Rasmussen Linda Vinjor K. Rasmussen Bjerke Travbane 3 01/1 - 04 / 3 1609 18,2a 590
Sølv m/sv.sidef. &mansj,hv.sk.stk,rekl G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 03/12 - 03 / 2 2100 br ag 839
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -1 -0 -0 -6 000
Zam van Camstra (NL) 9 Plass 198 272
11 år BRUN V v.Incredible Crafts* (US) H. Lie Bjerke Travbane 5 03/2 - 04 / 2 2100 21,3a 150
e. Pyke van Camstra (NL) v. Joie De Vie (US) H. Lie Bjerke Travbane 0 19/1 - 01 / 5 2140 18,2 733
Oddmund Tveiten /Nedre Eggedal G. Stenberg Jarlsberg Travbane 6 07/1 - 04 / 1 2100 18,8 97
H. Lie Geir Lie (A) H. Lie Bjerke Travbane 5 29/12 - 01 / 9 2160 18,8 1200
Blå m/hvitt skråbånd, reklame H. Lie Bjerke Travbane 4 15/12 - 09 / 7 2140 18,9 495
10 2011: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -14 -4 -1 -0 -6 -76 500
Crystonian 10 Plass 93 500
10 år BRUN H v.Crysta's Best* (US) H. Storås Biri Travbane 4 26/11 - 01 / 2 1609 18,4a 59
e. Almahurst Snowy (US) v. Cumin* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 04/11 - 01 / 5 1609 18,4ar 85
Stall Ida Christine G. Austevoll Drammen Travbane 6 11/10 - 06 / 10 1700 18,2a 236
G. Austevoll Per Gunnar Roos A. Rasmussen Bjerke Travbane 0 17/9 - 03 / 3 2100 18,0ag 38
tredelt rød/hvit/blå. hvite ermer + re G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/8 - 03 / 9 2100 17,4a 199
11 2012: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2011: -10 -0 -1 -0 -4 -16 001
Role Pierji* (FR) 11 Plass 98 416
7 år M.BRUN V v.Jasmin De Flore (FR) O. Mikkelborg Leangen Travbane - 31/1 - 02 / 10 2640 dg a 75
e. Grivoise De Pierji (FR) v. James Pile (FR) O. Mikkelborg Drammen Travbane 2 18/1 - 01 / 4 2100 20,1a 63
Sverige T. Glittum Momarken Travbane 0 14/12 - 04 / 3 1640 19,3ag 182
T. Borg Tom Forkerud (T) T. Borg Drammen Travbane 6 29/11 - 08 / 1 2500 19,3a 194
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 22/11 - 07 / 1 3140 20,9 352