<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V5-4
V5B-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m ved vunnet 85.000 kr.
3-15-årige høyest 135.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : 2-4 Trippel : 2-4-6 Plass : 2-4-6

1 2011: -2 -0 -1 -0 -1 -9 000 2010: -13 -1 -1 -2 -5 -40 000
Smaragden 2140 1 Plass 59 000
5 år BRUN V v.Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 23/1 - 06 / 2 1609 29,7a 33
e. Arna Frøkna v. Braute G. Flåten Sørlandets Travpark 1 11/7 - 02 / 10 2160 33,5 g 43
Einar Askvik-Ole Henrik Askvik G. Flåten Drammen Travbane 4 29/6 - 02 / 9 2100 32,5a 59
Ø. Tjomsland G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 21/6 - 03 / 6 2100 32,0ag 134
mørkblå m/sølv reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 07 / 4 2100 35,4ag 48
2 2015: -5 -0 -0 -0 -1 -2 500 2014: -9 -0 -1 -1 -4 -22 000
Dan H.C. 2 Plass 247 000
9 år BRUN V v.Torpa Carl* A. Berås Forus Travbane 3 15/1 - 07 / 4 2040 32,8 336
e. Dani v. Dublan A. Berås Sørlandets Travpark 3 09/1 - 05 / 4 2140 32,9 156
Christine G. Pettersen-Stian Bilsback A. Berås Forus Travbane 0 11/12 - 07 / 3 1600 35,1 g 292
A. Berås A. Berås Sørlandets Travpark 1 14/11 - 04 / 1 2140 34,4 25
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 3 23/10 - 07 / 6 2140 31,1 156
3 2014: -10 -0 -0 -1 -1 -8 000 2013: -10 -0 -1 -1 -3 -27 500
Tekno Viktor 2160 1 Plass 406 500
7 år SVART V v.Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 6 26/1 - 11 / 7 1609 30,9ag 87
e. Landås Jenta v. Nordli Svarten L. Kolle Bjerke Travbane 7 19/1 - 08 / 11 2160 32,0 83
Kato Magne Bruland /Førde E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 07/1 - 06 / 7 2100 dg 27
E. Høitomt Kjell Løvdal (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 20/12 - 05 / 1 2520 34,0 28
Hvit m/svarte ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 1 29/11 - 04 / 4 2500 34,8a 18
4 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -9 -0 -1 -0 -2 -12 500
Sjerpen 2 Plass 200 500
7 år BORKET V v.Alm Viktor Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 15/1 - 07 / 7 2040 32,5 75
e. Åspe Tulla v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 09/1 - 05 / 6 2140 32,8 66
Gunnleif Reinertsen /Undheim S. Wassberg Forus Travbane 5 28/12 - 07 / 1 2080 34,3 g 423
T. Borg Gunnleif Reinertsen S. Wassberg Forus Travbane 0 14/12 - 03 / 3 2040 35,8ag 40
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl S. Wassberg Forus Travbane 3 16/11 - 01 / 6 2060 33,3 109
5 2015: -11 -0 -0 -0 -1 -4 500 2014: -12 -0 -0 -0 -3 -6 000
Lundhaug Lars 3 Plass 193 000
15 år SVART V v.Elding E. Hafskjold Bjerke Travbane 12/1 - 08 / 5 2140
e. Vinnitulla v. Pål Lunar O. Anholt Bjerke Travbane 0 05/1 - 01 / 9 2160 32,9 1266
Robert Anholt-Oddvar Anholt O. Anholt Jarlsberg Travbane 0 19/12 - 04 / 4 1609 31,2a 664
O. Anholt O. Anholt Jarlsberg Travbane 10/12 - 02 / 9 2100
hvit m/3 svarte skråbånd,rød søm+rekla E. Hafskjold Momarken Travbane 4 07/12 - 02 / 1 2140 32,6a 194
6 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -12 -0 -0 -2 -2 -10 350
Mustang 4 Plass 247 650
13 år SVART V v.Vinnikvikken G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 09/1 - 05 / 8 2160 32,0 400
e. Enge Pila v. Fosen Todd J. Thygesen Sørlandets Travpark 7 12/12 - 02 / 6 2160 34,6 74
Anniken Storhaug /Harstad G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 21/11 - 09 / 2 2140 31,8 g 259
G. Mikkelsen Asbjørn Steen (A) L. Tharaldsen Bjerke Travbane 0 10/11 - 03 / 3 2100 31,7ag 291
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek L. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 2 28/10 - 05 / 3 2100 34,5a 106
7 2017: -10 -0 -1 -0 -3 -16 843 2016: -10 -0 -0 -0 -7 -16 489
Kolnes Germa* 5 Plass 381 413
11 år SVART HP v.Alm Viktor G. Stenberg Klosterskogen Travbane 3 03/1 - 03 / 3 1700 32,0a 92
e. Germa v. Elding G. Flåten Klosterskogen Travbane 7 20/12 - 05 / 9 2540 33,7 266
Sverige G. Stenberg Klosterskogen Travbane 6 27/11 - 07 / 12 2140 32,7 2092
G. Stenberg Inger-Alice Tengesdal (A) G. Stenberg Momarken Travbane 0 20/11 - 06 / 6 1600 30,0a 663
Svart m/lysblå ermstr/mansj/reklame G. Stenberg Jarlsberg Travbane 7 06/11 - 08 / 3 2120 31,3 195
8 2012: -7 -1 -0 -0 -3 -34 000 2011: -12 -0 -0 -1 -5 -21 500
Troll Maia 6 Plass 166 000
7 år MØRKBR HP v.Troll Kos F. Hamre Jarlsberg Travbane 0 08/10 - 06 / 2 2609 35,9arg 269
e. Valnes Maia v. Elding F. Hamre Jarlsberg Travbane - 01/10 - 03 / 7 2100 g8 g 128
Edel Ulven-Jonny Martin Blom F. Hamre Klosterskogen Travbane - 07/8 - 08 / 8 2120 dg 182
F. Hamre Jonny Martin Blom A. Berås Sørlandets Travpark 2 25/7 - 03 / 2 2140 28,7 215
Delt mørkblå/lysblå, reklame A. Berås Sørlandets Travpark 8 11/7 - 05 / 7 2160 31,3 g 847
9 2011: -9 -0 -0 -0 -2 -5 000 2010: -13 -1 -0 -2 -5 -38 000
Sølvskars Lynet 7 Plass 124 800
9 år BRUN V v.Mentor Mollyn C. Roland Sørlandets Travpark 4 23/1 - 04 / 7 2160 32,3 208
e. Bralina v. Braute M. Helland Klosterskogen Travbane 0 25/11 - 06 / 7 2100 32,6a 139
Andrea Roland /Bjelland R. Roland Bjerke Travbane 4 10/11 - 03 / 7 2100 31,0a 258
R. Roland R. Roland Klosterskogen Travbane 1 28/10 - 05 / 5 2100 34,4a 65
lysblå m/lysgrønn hestesko og rr R. Roland Forus Travbane 6 12/10 - 05 / 12 2060 31,8 246
10 2014: -4 -0 -0 -0 -1 -2 500 2013: -12 -2 -1 -0 -5 -51 000
Umulius 8 Plass 386 500
12 år SVART V v.Buås Svarten M. Berås Sørlandets Travpark 3 23/1 - 04 / 4 2160 31,9 g 66
e. Best Kvikka v. Friggbest M. Berås Drammen Travbane - 18/12 - 01 / 2 2100 dg 25
Oda Verdal-Rune Upsahl M. Berås Bjerke Travbane 3 17/11 - 10 / 7 2160 30,7 58
M. Berås Arild Berås (T) M. Berås Klosterskogen Travbane 0 28/10 - 01 / 1 2100 34,1 g 43
M.blå,hvitt sidef,ermer,l.blå kant,rek M. Berås Sørlandets Travpark 2 03/10 - 08 / 10 2180 30,6 27
11 2011: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2010: -10 -0 -1 -0 -2 -13 000
Spang Hyper 9 Plass 117 000
8 år SVART V v.Spang Best C. Morken Forus Travbane - 01/2 - 02 / 1 2040 dg 467
e. Prima v. Alm Rigel K. Knutsen Sørlandets Travpark 7 23/1 - 04 / 3 2160 36,3 rg 205
Lars Korsdahl /Hallingby O. Reime Sørlandets Travpark 0 08/8 - 02 / 2 2160 30,6 139
Å. Tengsareid Roy Arne Jansen M. Refsland Jarlsberg Travbane 16/7 - 01 / 1 1600
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Stenberg Sørlandets Travpark 0 11/7 - 05 / 9 2160 31,8 g 359
12 2015: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
Illprins 10 Plass 175 000
12 år BRUN V v.Pål Even T. Borg Sørlandets Travpark 0 09/1 - 05 / 10 2160 33,1 g 1067
e. Illwill v. Ilmin P. Buer Forus Travbane 0 21/12 - 05 / 5 2040 32,5 619
Jan Birger Hogstad /Flekkefjord L. Tharaldsen Sørlandets Travpark 8 12/12 - 02 / 7 2160 34,9 108
M. Helland Jan Birger Hogstad P. Buer Forus Travbane 16/11 - 05 / 6 2040
gul m/svart h og ermstriper G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 14/11 - 04 / 12 2160 35,0 g 221
13 2011: -9 -0 -1 -1 -4 -40 000 2010: -9 -2 -0 -1 -4 -118 500
Gode Tider 11 Plass 158 500
4 år BRUN HP v.Elding T. Solberg Momarken Travbane 4 27/12 - 06 / 14 2180 32,1 164
e. Grans Texa v. Lyngsvarten T. Solberg Momarken Travbane 0 14/12 - 05 / 1 2140 36,2 g 26
Nils Ø. Vallesether /Reinsvoll A. Mehla Jarlsberg Travbane 1 06/11 - 06 / 3 2100 32,2 43
T. Solberg T. Solberg Sørlandets Travpark 5 23/10 - 01 / 2 2160 34,1 g 66
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 5 20/10 - 01 / 7 2160 32,7 86
14 2018: -12 -0 -0 -1 -5 -22 000 2017: -25 -0 -3 -4 -9 -91 000
Åspe Viktor 12 Plass 666 500
12 år LYSBRUN V v.Alm Viktor T. Erga Forus Travbane 2 15/1 - 07 / 10 2060 31,9 132
e. Åspe Turi v. Lyngsvarten T. Erga Forus Travbane 3 28/12 - 07 / 4 2100 30,8 g 132
Kåre Birkeland /Orre T. Erga Forus Travbane 3 21/12 - 05 / 3 2040 30,5 148
T. Erga T. Erga Forus Travbane 5 11/12 - 07 / 10 1620 32,5 312
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl T. Erga Forus Travbane 1 30/11 - 08 / 5 1620 29,8 37