<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:40 V65-3
Waba Gruppens serie for stallansatte

Kaldblods 2100 m. Autostart.
3-15-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-4.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : 8-11 Trippel : 8-11-10 Plass : 8-11-10

1 2011: -7 -2 -1 -0 -4 -73 500 2010: -9 -3 -0 -2 -1 -50 000
Balderflya 2100 1 Plass 138 500
6 år SVART HP v.Bokli Balder C. Antonsen Bjerke Travbane 22/1 - 03 / 5 1640
e. Kongsflya v. Solett C. Antonsen Bjerke Travbane 1 19/1 - 04 / 2 1640 29,3 79
Stall Guttene Fra Bergen C. Antonsen Jarlsberg Travbane 4 07/1 - 01 / 4 1609 31,2a 15
G. Antonsen Cato Antonsen (T) C. Antonsen Drammen Travbane 0 06/12 - 01 / 11 1740 34,5 37
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Drammen Travbane 0 19/6 - 07 / 10 1720 32,5 101
2 2013: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2012: -8 -0 -0 -1 -3 -14 500
Bjørnli Ramona 2 Plass 188 500
8 år BRUN HP v.Bokli Eld B. Steinseth Biri Travbane 0 28/1 - 08 / 2 1609 31,9ag 227
e. Perle Troika v. Bork Rigel B. Steinseth Bjerke Travbane 4 19/1 - 02 / 3 2140 31,7 316
Rolf Sætersmoen /Elverum B. Steinseth Bjerke Travbane - 13/10 - 02 / 3 2140 dg 375
S. Jessen Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Drammen Travbane 0 24/5 - 02 / 9 2520 37,0 g 147
rød m/hv.sk.stk/ermer,gullstj. reklame B. Steinseth Bjerke Travbane 0 29/4 - 05 / 3 2100 31,6a 1180
3 2011: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2010: -15 -3 -4 -0 -1 -66 000
Husanguten 3 Plass 123 350
6 år MØRKBR V v.Lome Elden G. Gundersen Bjerke Travbane - 22/1 - 08 / 6 2100 dg a 290
e. Edeltrolla v. Troll Jahn G. Gundersen Biri Travbane - 14/1 - 03 / 1 2120 g2 g 23
Signe E.G. Haglund-Andreas Grande Haglund M. Helland Bjerke Travbane 0 22/12 - 05 / 10 2180 33,6 474
M. Pedersen Kjell Teigen (B) V. Hop Momarken Travbane 2 14/12 - 05 / 5 2160 33,4 51
Halvt hvit/blå, hvite ermer, rekl. V. Hop Bjerke Travbane 1 02/12 - 04 / 10 1609 30,8a 125
4 2012: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2011: -20 -0 -6 -5 -2 -76 000
Gisle Pila 4 Plass 198 500
10 år BRUN HP v.Høiby Kongen H. Koller Biri Travbane 3 28/1 - 08 / 4 1609 29,9a 65
e. Løva v. Troll Jahn M. Sørvik Bjerke Travbane 2 12/1 - 08 / 6 2160 30,6 489
Hans K. Smedsrud /Gran G. Gundersen Klosterskogen Travbane 03/1 - 03 / 10 1700
H. Storås Hans K. Smedsrud G. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/12 - 04 / 7 2100 32,7a 426
Blå m/hvitt sk.felt,oransje bånd,rekl H. Koller Biri Travbane 2 10/12 - 07 / 11 2100 32,9ag 253
5 2012: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2011: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Arøna 5 Plass 102 100
10 år MØRKBR HP v.Ara Svarten G. Stenberg Drammen Travbane 5 18/1 - 04 / 1 2100 32,9a 717
e. Norøna v. Kark G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 07/1 - 06 / 6 2100 34,6 g 702
Trygve Bjørge /Røyse G. Stenberg Drammen Travbane 0 06/12 - 01 / 9 1740 34,3 g 152
M. Fløttum Trygve Bjørge K. Johansen Bjerke Travbane 0 19/5 - 01 / 15 2160 31,4 857
Gul m/hvite seler,ermer,sk.felt,rekl P. Sem Drammen Travbane 0 02/5 - 09 / 7 2120 31,7 g 626
6 2012: -4 -0 -0 -0 -1 -3 500 2011: -16 -3 -2 -2 -6 -124 233
Garli Mollyn 6 Plass 248 875
9 år MØRKBR V v.Moe Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 4 30/12 - 04 / 3 2100 32,1a 87
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten H. Kulblik Bjerke Travbane 3 15/12 - 01 / 6 1660 30,4 125
Conrad Kulblik Hjørnerød /Fredrikstad O. Sagholen Bjerke Travbane 2 02/12 - 04 / 8 1609 30,8a 25
O. Østre Sverre Hjørnerød (A) H. Kulblik Bjerke Travbane 0 04/11 - 05 / 6 1609 29,6a 40
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame H. Kulblik Färjestad 3 24/9 - 08 / 1 1640 28,3a 24
7 2014: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000 2013: -9 -1 -1 -0 -2 -29 500
Hornnes Even 7 Plass 234 000
8 år BRUN V v.Røste Bo* (S) A. Stensen Bjerke Travbane 0 17/9 - 04 / 5 1609 30,2ag 134
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten A. Stensen Drammen Travbane 2 24/8 - 02 / 6 1700 31,1a 33
Arvid Aasheim /Skreia J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 28/7 - 07 / 12 2100 30,0a 252
O. Olsen Kai Egil Olseng A. Stensen Momarken Travbane 6 29/6 - 01 / 3 1640 30,4a 80
Lysblå,hvitt sk.stk&V-formet bånd,rekl A. Stensen Drammen Travbane 5 22/6 - 05 / 9 2100 30,2a 162
8 2014: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2013: -11 -0 -1 -0 -2 -10 000
Vinnibrunen 8 Plass 311 500
12 år BRUN V v.Eng Svarten G. Gundersen Drammen Travbane 6 18/1 - 04 / 5 2100 33,2a 307
e. Trollvinni v. Trons Trollmin* G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/12 - 03 / 9 2100 33,0ag 663
Gjermund Myrvang /Røn G. Gundersen Bjerke Travbane 4 08/12 - 04 / 10 2140 33,7 222
O. Kjenner Gjermund Myrvang G. Gundersen Momarken Travbane 4 30/11 - 02 / 3 2140 34,3ag 88
Svart m/oransje stolpe,rekl. H. Holm Drammen Travbane - 16/11 - 02 / 7 2100 dg a 145
9 2012: -5 -0 -0 -0 -2 -4 500 2011: -13 -1 -0 -0 -6 -42 000
Prinse Tora 9 Plass 162 000
7 år SVART HP v.Prins Vinter T. Borg Bjerke Travbane 5 13/1 - 02 / 4 1609 30,7ag 95
e. Tori Jenta v. Alm Rigel K. Johansen Bjerke Travbane 5 30/12 - 04 / 2 2100 32,2a 419
Lisbeth Sylte /Brumunddal T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 19/12 - 04 / 6 1609 29,9a 122
I. Melby Glenn Sørensen T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 03/12 - 04 / 4 1609 31,6a 46
svart m/gult/sv sk.stk,gule seler T. Solberg Drammen Travbane 0 23/11 - 04 / 6 2100 33,6ag 164
10 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2014: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Skogbryn Røsten 10 Plass 151 500
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 1 26/1 - 11 / 3 1609 29,5a 87
e. Venger Tora v. Elding E. Høitomt Drammen Travbane 3 18/1 - 04 / 2 2100 32,7a 117
Tore Andresen /Yven E. Høitomt Bjerke Travbane 0 08/12 - 04 / 2 2140 37,1 66
D. Dalen Trond Anderssen (T) E. Høitomt Momarken Travbane 5 30/11 - 02 / 1 2140 34,3a 20
Svart m/oransje skråb,mansj&belte,rekl E. Høitomt Bjerke Travbane 0 18/8 - 04 / 3 2140 32,9 g 107
11 2011: -6 -0 -1 -0 -3 -21 500 2010: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Eld Vinnar V.H. 11 Plass 110 796
6 år SVART V v.Lome Elden L. Kolle Drammen Travbane 8 18/1 - 04 / 3 2100 33,8a 89
e. Hjelset Fia v. Friggbest J. Undem Sørlandets Travpark 09/1 - 05 / 9 2140
Svein Otto Svartangen-Hedda E. Assev T. Solberg Bjerke Travbane 6 05/1 - 01 / 12 2160 32,5 g 446
T. Glittum Svein Otto Svartangen L. Kolle Sørlandets Travpark 8 14/11 - 04 / 8 2160 35,4 g 104
Hvit m/grønne ermer/sidef., rekl. T. Solberg Jarlsberg Travbane 01/10 - 21 / 5 2100 34,6 P